Şimdi Ara

SATILIK CORT VX V2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gitarımı satmayı düşünüyorum.Manyetikleri humbucker emg hzdir zaten metal sevenler ve ilgilenenler iyi bilir diye düşünüyorum. 750 tl düşünüyorum tertemiz ankara içi elden verebilirim sadece kargolamam mümkün değil çantasıyla beraber vereceğim takas söz konusu değildir çünkü müzikle artık ilgilenmiyorum dinliyorum sadecehttp://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=5104&gid=111 mydukkan fiyatı buradadır bide manyetiklerinin değiştiğini düşünürseniz parasına değdiğini düşünüyorum pazarlık payı vardır sınırı aşmamak kaydıyla yanında amfi kablosu çantası vardır.resimleri yakın bir zamanda çekip koyacağım elden görmek isteyenlere gösterebilirim gerçekten hiçbir sıkıntısı çiziği yok.metal veya rock çalmak isteyenler için manyetiği daha uygun olacaktır.Telefonum servisten gelince resimlerini çekeceğim aynı zamanda sahibinden.com a koyacağım önce buraya koymak istedim isteyen yararlansın diye eğer alıcı bulamazsam sahibinden e de koyacağım gerçekten çok güzel bir gitar çalmasam bile satmayacaktım fakat paraya ihtiyacım var kulaklık vs. aldığım için param bitti :D

650 TL YE ÇEKİLMİŞTİR ACİL İHTİYAÇTAN DOLAYI SATILIKTIR İLGİLENENLER MESAJ ATABİLİR FİYAT UYGUN GELMEZSE ÇOK AZDA OLSA BİR PAZARLIK PAYI VARDIR AMA ÖLÜCÜLER PM ATMASIN SONUÇTA PAHALI BİR ÜRÜN HALDEN ANLARIM BU HAFTA İÇİNDE ALICI ÇIKMAZSA SAHİBİNDENE DE KOYACAĞIM 1 AY VAKTİM VAR BU PARAYA İHTİYACIM VAR ALANA HAYIRLI OLSUN ÇİZĞİ SIKINTIYI BIRAKIN BİR TANE LEKESİ BİLE YOKTUR SEVE SEVE TEST EDEBİLİRSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masked Manhunter -- 9 Aralık 2014; 22:53:50 >

• pm atarak ulaşabilirsiniz alacak olan arkadaşa hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.