Şimdi Ara

Şaşe no dan araba fabrika çıkış özellikleri sorgulama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
11
Favori
244.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böyle bişey yapacağımız site linki var mı?

mesela 320 ci bmw motor m54 mü m52 mi nasıl anlarız?

• site bilmiyorum ama borusanı arayıp sorgulatabilirsin
  • Ben şöyle bir şey bulmuştum şasi numarasının son 7 harfini giryosunuz ;

http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi
  • http://www.bmw.com/com/en/owners/accessories/electronic-parts-catalogue/electronic-parts-catalogue.html

adresinden sagda asagida bulunan
    Electronic parts catalogue
    Find original spare parts and accessories for your BMW.

linkine tiklayin acilan pencereye

kullanici adi : eu111111
    sifre: bmwetk1

yazarak oturumu acin.

Şasi numarasının son 7 rakamı kutucuga yazip yanindaki ok a tiklayin
    acilan sayfada en ustte gri olarak bulunan donanim yazisina tiklayin.

Aracinizdaki butun opsiyonlari ve ozellikleri gorebilirsiniz.

• linke tıklıyorum o sayfa açılmıyor direk kapanıyor

anlamadım
  • Po up engellme kaptin . Yeni sekmede acarak dneyin
  • çok tşk ederim sayfa açıldı fakat motorun m52 mi yoksa m54 mü oldugu yazmıyor onu nasıl anlayabiliriz
  • www.realoem.com sitesinden bulabilirsin.hemde türkçe olarak tüm parçalarını incelersin
  • tşk ederim çok faydalı oldu
  • rica ederim
  • konuyu hotlattım ama ben de tofaş şahin s için motor bilgilerini öğrenmek istiyordum mümkün mü ki acaba 17 senelik araba ?? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellman64

konuyu hotlattım ama ben de tofaş şahin s için motor bilgilerini öğrenmek istiyordum mümkün mü ki acaba 17 senelik araba ?? :)

85 model bmw aracımın fabrikadan trafiğe çıkış tarihini görebiliyorum yaşla alakalı değil :) ama tofaş ın böyle bir hizmeti sanırım yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanerAkgün -- 19 Aralık 2013; 0:52:12 >
  • vay be adı herifler harita okumalı dikiz aynamdan ne istedinizde söktünüz:D çok güzel paylaşım teşekürler
  • VW için nasıl öğrenebiliriz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sHiM -- 25 Aralık 2013; 3:13:57 >
  • realoem kapatılmış gerekçesi ise bmw şikayet etmiş,aslında bmw açısından faydalıydı oradan bakıp orijinal parça sipariş ediyorduk,bilgisiz ustaların elinde madara olmaktansa.VW için bildiğim bir site yok ama internette aramak gerek yabancı dillerde olur diye düşünüyorum

EDİT: kapatılan realoem değil opeloem sitesidir düzeltir,yanlışlık için özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helpgod -- 31 Aralık 2013; 11:24:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

realoem kapatılmış gerekçesi ise bmw şikayet etmiş,aslında bmw açısından faydalıydı oradan bakıp orijinal parça sipariş ediyorduk,bilgisiz ustaların elinde madara olmaktansa.VW için bildiğim bir site yok ama internette aramak gerek yabancı dillerde olur diye düşünüyorum

bende açık şu an girebiliyorum
  • kapatılan realoem değil opeloem sitesidir düzeltir,yanlışlık için özür dilerim
  • helpgod kullanıcısına yanıt
    http://igorweb.org/vindec/ buyrun belki işinize yarayabilir.
  • çok teşekkürler
  • helpgod kullanıcısına yanıt
    rica ederim :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.