Şimdi Ara

Lenovo G500 Adaptor Şarj jack + - ters bağladım yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar Lenovo G500 laptop retro yan sanayi adaptor soketinde kare uç 3 girişli temassızlık vardı kablo ucunusıyırıp lehimledim orta + sanarak :) 20 v+ bağladım orta ID signal girişiymiş dirençliymiş. sonra doğru noktayı buldum ama cihazda hiçbir tepki yok. soket başını sıyırırken içinde bir dirençmi olmalıydı alttaki sitede öyle anlatıyor ben farkedemedim. central pin e 20 v verdim ilk ben . ilk yanlış taktıgımda cihazda hiçbir tepki olmadı. yeni orjinal adaptor sipariş verdim ama sizce anakart yandımı yoksa adaptor seçtiği için direnci ben kopardıgım için cihaz tepki vermiyor olabilirmi?? TeşekkürlerLenovo G500 Adaptor Şarj jack + - ters bağladım yardım... 

Lenovo G500 Adaptor Şarj jack + - ters bağladım yardım...marc.merlins.org
    Marc's Blog: linux - Hacking a thinkpad slim tip adapter to output more than 90W (required to charge a Thinkpad P70)
    https://marc.merlins.org/perso/linux/post_2016-02-29_Hacking-a-thinkpad-slim-tip-adapter-to-output-more-than-90W-_required-to-charge-a-Thinkpad-P70_.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 22 Kasım 2023; 18:42:20 >

• benzer bir sorun yaşadım, şu an için benim laptop da herhangi bir tepki vermiyor, anakartınız yanmış mı? son durum hakkında bilgilendirebilir misiniz lütfen

• malware123 M kullanıcısına yanıt

mycom diye bir tamirciye gönderdim ilgilenmediler ama ısrar edince şuan tekrar bakıyorlar. çokbasit arızaymış ama galiba usta yokpiyasada. yaparlarsa yazarım yine.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.