Şimdi Ara

Sapphire X1900 Testleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
6.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek kartta tartışmasız piyasanın lideri ve crossfire olayında da gittikçe yerini sağlamlaştıracağını düşünüyorum. Sonuçta nvidia nforce4'ü stabil yapana kadar az uğraşmadı.
  • Hayda nerden çıktı şimdi X1900XT ben daha teknik detaylarını yeni öğrenmiştim. Ya ben yavaşlıyom yada teknoloji çok hızlandı

Ne olcak bu işler ? X850XT ucuzladı dedik ama X1000 serisi vardı şimdide 1900XT çıktı öte yandan 7800GT-GTX var anlamıyorum bu kadar satış varmı? Türkiyede satılan sistemleri %90 fx5200 var halen

Koray tebrik ediyoroz... Birde fiyatı ne olcak vede tenik detayları koyarsan iyi olur
  • hardwarezone powercolor x1900xt yi incelemiş şurda ama neredeyse 512mb 7800gtx ile aynı perf vermiş

http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?id=1808&cid=3&pg=1
  • Benim sahsi fikrim x1900xt single kart olarak su an lider duruma gecebilir ( single 7800gtx 512 ye kıyasla ) ancak x1900xt CF olarak brn acıkcası 7800Gtx SLI ile her sartta özellikle 2k1-3-5-6 testlerinde basacıkacagı kanısında degilim.. kaldıki Nvidia nın 7900 ü henüz cıkmadı.. eger x1900 CF olarak orb ları alamazsa isi cok ama cok zor.. 3-5 güne belli olur bunlar ama ben pek ümitli degilim.. x1900xt alacaklara simdiden hayırlı olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

Benim sahsi fikrim x1900xt single kart olarak su an lider duruma gecebilir ( single 7800gtx 512 ye kıyasla ) ancak x1900xt CF olarak brn acıkcası 7800Gtx SLI ile her sartta özellikle 2k1-3-5-6 testlerinde basacıkacagı kanısında degilim.. kaldıki Nvidia nın 7900 ü henüz cıkmadı.. eger x1900 CF olarak orb ları alamazsa isi cok ama cok zor.. 3-5 güne belli olur bunlar ama ben pek ümitli degilim.. x1900xt alacaklara simdiden hayırlı olsun..

+1
  • Tebrikler gerçekten bir ilke adınızı yazdırmanız ve ülkemizi bu şekilde temsil etmeniz gerçekten çok gurur verici. Tekrar tebrik ederim
  • Kim bilir ne zaman gelir türkiyeye topladım makinayı 1 aydır yatıyor yaw ekran kartı yüzünden :(

paylaşımınız içinde tebrik ederim sizleri...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tadrenal

Kim bilir ne zaman gelir türkiyeye topladım makinayı 1 aydır yatıyor yaw ekran kartı yüzünden :(

paylaşımınız içinde tebrik ederim sizleri...

valla sabah sabah karga b.. yemeden sordurdum 1 hafta 10 güne geliyormuş
  • nereye sordun??
  • gokan alıyon hemn galıba senın eskı xt yıde ben alayım barı yaw
  • tansel sana XL verelim??
  • vay be oyun testlerinde 1 tane x1900xtx bazı oyunlarda sli 7800gtx i geçmiş helal olsun valla g71 ler bu kadar başarılı olabilicek mi acaba

Sapphire X1900 Testleri
  • @King_Arthur benim arkadaslara sapphire sordurttum tanselde zaten xl varki

tansel abi verelim uygun fiata xt yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dardo -- 24 Ocak 2006 11:37:51 >
  • koray dünyada ilk birkaç kişiden biri olarak senin testleri yapman bizim için onurlandırıcı bişe tabi seni bu konuda tebrik ederim ......

ama kartlara gelince bence çok ta abartıldığı kadar iyi değil diyorum tabi benim görüşümdür
    kartın driverleri ve tweak programları ile daha da oturmasını bekleyip ozamanki sonuçları görünce daha
    rahat emin olabilirim gibi şu anda 512gtx ile aralarında çok fazla bir fark yok diyorum bence tabi deminde dediğim gibi
    yeni driverler ve oc programları ile bakalın neler olacak oda ayrı bir konu ......

bu arada nvidianın son tekmesi ağır olacak gibi bence g71 ortalığı dağıta bilir dikkat edin derim

ve son olarak shappire türkiyenin bizim gibi oc ve performans düşkünlerine yapmış olduğu destekten dolayı teşekkür ederim .....

• Tebrik ederim.

Bekledim şu saate kadar ama haaala " Bu kartın AGP'si çıkacakmı ? " diye soran çıkmadı..

Sorduğumu sanmayın çünkü ben daa yeni Sapphire X850 CrossFire edition, Master Card aldım bi tane..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi science_is_4_ever -- 24 Ocak 2006 13:09:38 >
  • Yazılımlar oturana kadar çok sorun yaşanacağı kesin hatta yaşadık Ama yazılımlar oturunca çok daha başarılı olacağına inanıyorum

Şahsen kartları yakından gördüm ve kullandım, bence ATI bu defa çok güzel iş başarmış. Geriye yazılımsal destek ve iyi bir anakart olacağını düşündüğüm gd580'in çıkmasını beklemek kalıyor...
  • Ati tool 0.25 beta 12 full x1900 support ..... Biraz önce çıktı hayırlı olsun , voltaj ayarı vs ayarlanıyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brandybuck -- 24 Ocak 2006 13:43:15 >
  • yanlız bı kac yerde okudugum kadarı ile x1900xt ler cok anormal ısınıyormus.. x1800xt den daha yüksek derecede, orjinal sogutması sanırım overclock icin yetrsiz gibi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

yanlız bı kac yerde okudugum kadarı ile x1900xt ler cok anormal ısınıyormus.. x1800xt den daha yüksek derecede, orjinal sogutması sanırım overclock icin yetrsiz gibi..

Baska yerden okumana gerek yok ben soylıyım evet cok ısınıyor Isınan kartları cok severım soğutulunca cok sağlam giderler cunku..
  • Koray abi birde buna bak! Sana fena takmıs ama
    Gerçi atitool 12 ve FX60 farkı var ama senden artık 19k bekliyoruz 3d05de cross olarak

Sapphire X1900 Testleri
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.