Şimdi Ara

SAPPHIRE R9 290 TRI-X VATANBİLGİSAYAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu kart hakkında çok fazla şey konuşuluyor bu sıralar forumda. Merak ettiğim bir konu var geçtiğimiz hafta vatanbilgisayara gelen ürünlerden alıp sorun yaşayan oldumu acaba ?

• yorumlara bakılırsa alan 4 kişi çok memnun kalmış
  • Forumda bazi arkadaslara sorun cikartti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a7v8x

Forumda bazi arkadaslara sorun cikartti

Acaba o sorun yaşayan arkadaşların ürünleri vatanbilgisayardaki 2.parti ürünlerdenmiydi çünkü ilk gelenler bitmişti. Bi süre stoklarda yoktu tri-x o yüzden sordum.
    Cuma günü almayı düşünüyorum haftasonu indirimi başlayınca o yüzden soruyorum da başka kart seçeneğimde yok gibi görünüyor.
  • bende hafta sonu aldım sapphire r9 290 tri-x şu anda bir sorun gayet güzel ve performanslı bir kart ama teknoloji bu sonuçta 4 kişi alır sorun çıkmaz beşinci de arıza olur öyle olsa da vatan da sorun yaşayacağını sanmıyorum yenisi ile değiştirirler ben çok ürün değiştirmişimdir vatandan ya beğenmemişimdir yada sorun çıkmıştır yani kafanız rahat olsun alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhancub

bende hafta sonu aldım sapphire r9 290 tri-x şu anda bir sorun gayet güzel ve performanslı bir kart ama teknoloji bu sonuçta 4 kişi alır sorun çıkmaz beşinci de arıza olur öyle olsa da vatan da sorun yaşayacağını sanmıyorum yenisi ile değiştirirler ben çok ürün değiştirmişimdir vatandan ya beğenmemişimdir yada sorun çıkmıştır yani kafanız rahat olsun alabilirsiniz.

Eyvallah hocam saolasın artık kesin kararımı verdim sanırım hem performans açısından hem tipi hem vram i her açıdan 290 tri-x avantajlı benim için. Haftasonu indirimiyle alıcam artık.
    Bu arada vatan da fiyatlar sürekli değişiyo biliyorsunuzdur bu haftasonu indirimi cumadan başlıyor diye biliyorum ve cuma cumartesi pazar mı devam ediyor acaba ?
  • Hocam şu an %25 indirim devam ediyor gidip alabilirsiniz
  • CaptainFrankCastLe kullanıcısına yanıt
    Evet genelde cuma başlıyor pazar günü bitiyor bu hafta perşembeden başladı 31 aralık taksitlerde son gün diye ama 9 aya kadar taksit yine yapıyorlarmış oem parçalarda sadece cep telefonunda taksit yok.
  • orhancub kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam haftasonu kesin alıyorum o zaman artık
  • bakarsın belki şansına yüzde 30 indirim olur daha karlı çıkarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: XmysticX

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9565

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/sapphire-11227-00-40g-r9-290-tri-x-oc-gddr5-4gb-512bit--amd-radeon-dx-112-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=71709

Şu an değilde haftasonu indirimiyle vatanbilgisayar da daha uygun oluyor fiyatlar o yüzden haftasonunu bekliyorum :)

• bence güzel bır kart fıyatıda uygun son baktığımda 1290 tl dı.
    her elektronık alet gıbı ekran kartlkarındada sorunlar cıkabılır.
    bu demek degıldır hepsınde aynı sorun çıkacak dıye.
    sansınıza.

ama ben yerınızde olsam. aciliyetı yoksa ekran kartı almanızın. 2ay kadar daha beklerım vede forumda bu kart ıcın yazılanların tamamını okurum ona gore alırım.
    belkı revizyona dahı gıdebılırler.
    bazı sorunlar olduğu aşıkar gunumuz kartlarındada bu modeldede.
    o yüzden acele etmemnizi dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

bence güzel bır kart fıyatıda uygun son baktığımda 1290 tl dı.
    her elektronık alet gıbı ekran kartlkarındada sorunlar cıkabılır.
    bu demek degıldır hepsınde aynı sorun çıkacak dıye.
    sansınıza.

ama ben yerınızde olsam. aciliyetı yoksa ekran kartı almanızın. 2ay kadar daha beklerım vede forumda bu kart ıcın yazılanların tamamını okurum ona gore alırım.
    belkı revizyona dahı gıdebılırler.
    bazı sorunlar olduğu aşıkar gunumuz kartlarındada bu modeldede.
    o yüzden acele etmemnizi dilerim.

Yorum ve düşünceniz için teşekkür ediyorum. Ama daha önce de dediğim gibi gts250 den kurtulmamın vakti geldi de geçti bile :)
    Şunu da göstermek istiyorum ayrıca

Gpu-z ile alınan değerler bunlar.

SAPPHIRE R9 290 TRI-X VATANBİLGİSAYAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainFrankCastLe -- 4 Şubat 2014; 1:23:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.