Şimdi Ara

Sapphire HD6870 Kullanıcı İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
13.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu sahibi konu dışınamı taklıyor neden banlanmış
  • aa yeni farkettim ne oldu ki geyet saygılı bir arkadaştı üzüldüm
  • ben mafia 2 deki sonuçları pek doğru bulmuyorum aynı kart bende de var imzamdaki siztemle eyefinity yaptım 45-46 fps gibi bir ortalama oluyor. tek ekranda 58 fps alıyorum 6870 ile (oc olmadan). bence sizde bir problem var mafia 2 için. birazdan sonuçları koyarım.
  • sunuç bu

Sapphire HD6870 Kullanıcı İncelemesi
  • @apocalips1453
    Açtığın konuya cevap yazdım. Çözünürlükleriniz farklı
  • selam ben bahsettiğin inceleme konusunu açan STABWOUND.. 4 günlük uzaklaştırma aldığımdan cevap veremedim, bu diğer üyeliğim nickime gülmeyin lütfen =)

adilazimdegilx nickli arkadaş zaten durumu açıklamış teşekkürler.

buarada ekran kartı ve işlemcimi alır almaz tüm testleri yaptım çünkü bazen sorun olabiliyor, almam gerekenden daha düşük puanlar alabilirim diye belki 20-30 tane yabancı-yerli HD6870 incelemelerine göz attım ve benim aldığım sonuçlar o sitelerdeki 6870 sonuçlarıyla aynı hatta bazı incelemelere göre ben 1-2fps daha yüksek sonuçlar almışım. Isı konusunda da gayet normal sıcaklık değerleri var kartımın.

not: buarada o testin üzerinden baya bir zaman geçti. suan 10.12 sürücüsüyle aynı ayarlarda testi tekrarladım 51fps alıyorum.

üyeliğim bir açılsın yeni testlerimi konuya eklerim şimdi dışarı çıkıyorum yılbaşında evde mi oturulur =) herkese iyi seneler!

marantz & mito1172

yaptık bir cahillik konu dışında bir arkadaşla tartıştık, işin içine siyasette girdi, din de.. bilirsiniz tartışmaya en yatkın konular. geçen sene de call of duty konusunda sabıkam vardı zaten hehe =P 4 günlük ufak bir ceza aldım zaten Geçen günlerde Leon-x'te ceza almıştı şaşırmıştım sanırım o da konu dışında yanlış yerlerde takıldı =) donanım kategorisinden çıkmamak lazım =p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıymalı bisküvi -- 31 Aralık 2010; 20:47:32 >

• anladım dostum boşver onlar derin mevzular hiç girme gerek yok
  • hocam ortalama gpu bellek ve fan hızı değeri söyler misin?
    mesela kokrmadan gpu yu 1000 yapabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

hocam ortalama gpu bellek ve fan hızı değeri söyler misin?
    mesela kokrmadan gpu yu 1000 yapabilir miyim?

ben kartı default ayarlarda kullanıyorum. test amaçlı oc girişiminde bulundum. korkmadan voltaj vermeden gpu'yu 1000 yapabilirsin bellekleri de 1150mhz'de kullanabilirsin diyemem =) çünkü ben o değerlerde kartı stres testlerine tabi tutmadım sadece kısa oyun benchmarklarını yaptım o yüzden o frekansları kart voltajsız uzun süre kaldırabilir mi bilemiyorum.

buarada ben oyunlarda max 68-70 derece görüyorum %35-40 fan devrinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stabwound -- 5 Ocak 2011; 0:17:45 >
  • hocam 1000 gpu 1065 bellek fan otomatik kart resetlendi
  • quote:

hocam 1000 gpu 1065 bellek fan otomatik kart resetlendi

alla alla resetlememesi gerekiyordu. incelemelerimin bulunduğu ilk mesajdaki 1000mhz gpu 1150mhz bellek hızlarıyla yaptığım benchlerde karta hiç voltaj vermemiştim. msi afterburner'le hızaşırttım ztn voltaj veremiyordum msi afterburner'le..
  • quote:

fanın otomatikte olaması öyle bir sıkıntı yaşatabiliyor kardeş. o hıza çıkınca fanı full hıza almak daha mantıklı gibi geliyor bana. benzer problemi bende yaşadım çünkü. bir de psu olayı önemli olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocalips1453

quote:

fanın otomatikte olaması öyle bir sıkıntı yaşatabiliyor kardeş. o hıza çıkınca fanı full hıza almak daha mantıklı gibi geliyor bana. benzer problemi bende yaşadım çünkü. bir de psu olayı önemli olabilir

bende bi tekrar denerim bahsettiğim hızlara voltajsız çıkıp kombustor testi yapmayı biara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stabwound -- 8 Ocak 2011; 10:50:33 >
  • dostum sana birşey soracağım müsadenle bu bizim anakatlar kendi ekran kartıyla kaç mblik oyunu kaldırır mesela 256 veya 512 mb gerktiren oyunları kursak sorun olurmu? teşekkürrler şimdiden
  • peki bişey sormak istiyorum gtx460 hawk talon attack la hd6870 arasındaki fark nedir ben mafia 2 de pshyx kapalı testte herşey açık 58.2 aldım özelliklerim imzamda yazıyor cevap verirseniz sevinirim
  • güzel çalışma yapmışsınız emeğinize sağlık
  • Selam arkadaslar ayni karttan bende aldim sapphire ancak benim sekli biraz deisik resim koyuyorum altta nedir ne deildir bi bakarsaniz sevinirim birde stabil olarak kac mhz lerde kullaniyosunuz yazarsaniz sevinirim..
     Sapphire HD6870 Kullanıcı İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diGiheX -- 26 Ocak 2011; 23:06:28 >
  • imzamdaki sistemim ile yapmtığım bencmark beyler buyurun yanlız msi cylone tek başına 1000 mhz 1150 mhz ram ı görüyor ve stabil çalışıyor sıcaklık maksımum 68 dercede bilginiz olsun ben çift 6850 yi 950 mhz de çalıştırdım ramlarada dokunmadım 1100 mhz da kaldı 1175 volt vererek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuneytBora -- 17 Ekim 2011; 1:48:07 >
  • hd 6870 ın hangi modelini ve markasıı önerirsiniz bana amd mi ati mi radeon hd 6870 mi falan annadınız siz onu
  • Bende yaklaşık 1.5 yıldır bu kart var.Karttan çok memnunum 1920x1080'de high yada ultrada oynayamadığım bi tek crysis 3 var sanırım

Kart çoğu zaman işlemci limitine takılıyor.x6 640'ı oc ederek kullanabiliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.