Şimdi Ara

sapphire hd4850

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vista ultimate 32 bit kunlanıcısıyım.Sapphire hd 4850 ekran kartım var.Vistada bu kartı kunlanmaktayken daha önce karşılasmadığım bir hata mesajını alıyorum.Örneğin hitman blood money oynuyorum yaklaşık 5 dk sonra oyundan çıkıyor ve hitman blood money.exe çalışmayı durdurdu diyor ve oyundan çıkıyor,bu hayayla crysisin son bölümündede karşılastım.cod4 de race driver grid de bu hatayı vermiyor.Acaba güç kaynağıyla ilgili bir sorun olabilir mi?Üzerinde 450w yazan kasa ile birlikte gelen güç kaynağım var sistemi yazıyım soruna bi el atalım.

amd 4200+ x2
    320 gb seagate hard disk
    sapphire hd4850
    2gb kingstone 667 mgh ram
    sapphire pure element 690 g anakart

acaba donanımsal mı yoksa teknik bi hatamı

şimdiden teşekkürler

• o hataları bende alıyordum sp1 li vista64bit le dün formattan sonra denemk için sp1 siz vista 64 türkçe kurdum onda daha almadım o çalışmayı durdurdu mesajını.

üstelik o mesajı sadece oyunlarda deil firefox , fraps, media player classic te de açılmadan alıyordum. vista ile ilgili olması lazım o problemin
  • bende media playerdede alıyorum aynı sorunu alıyorum formatta attım fakat yine düzelmedi.acaba 64 bit yüklersem kesin düzelirmi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: akgulcemal

bende media playerdede alıyorum aynı sorunu alıyorum formatta attım fakat yine düzelmedi.acaba 64 bit yüklersem kesin düzelirmi.

ben 64 bit vısta ultımate kullanıyorum bu çalişmayı durdurdu sorunu bana bırtek crysısde gelıyordu...sonra crack değiştirdim hiç bır sorun olmadı ama bıraz vıstanın patlak olmasından kaynaklanan sorunlar gıbıme gelıyor.sp1 ile bıraz gıderdıler ama tam sorunları bıtmedı sp2 ıle düzelir dıye umut edıyorum
  • aslında bende crysis oynarken ilk bölümlerde sorun olmuyordu sonra 1.2 yükledim tabi crack de değişti ondan olabilir.şimdi sp1 yükleyecem olmazsa 64 bit ultimate
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.