Şimdi Ara

Samsung Ultrabook Series 9 NP900X4D almalı mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
1
Favori
34.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozdoyumvolkan

quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

gümrüğe takılmaz umarım.

bizdeki 128 gb ssd yi kaça satabiliriz sizce? ben de sipariş vereyim olmaza. bir satıcıdan buldum. tayvandan 338 dolar diyor.

sırf kapasite değil , performans da artacak bu güzel.
    takamazsam diye korkuyorum. siz anlar mısınız? bana tarif eder misiniz?
    full hd olmaması sizi etkiliyor mu ekranın?

baktığınızın 2.5 olma ihtimali yüksek dikkat edin. bedeli düşük yazması gerek gümrük için satıcıya söyleyin 50$ yazsın garanti olsun.

çıkarması çok kolay zorlanmazsınız linki paylaşırım burda ayrıntılı bir şekilde tüm bilgileri kopyalayıp yeni ssd yi takıyor yeniden yükleme gerekmyor.

iki makina yan yana duruyor biri samsung diğeri dell xps 1645 full hd. samsung daha ii duruyor

üzerinde gelen yazılımlar var software launcher,easy settings vs gibi.
    bunlar hep silinip gidecek mi yeni ssd alınınca. ben baya faydalı buldum da
    dvd yuvası ve yanında gelen dvd de yok zaten

• http://mobtechwatch.blogspot.com/2012/06/8gb-ram-samsung-series-9-np900x4c.html

likte ayrıntılı bilgi verilmiş önerdiği programla her türlü bilgiyi aynen aktarıyorsun
  • all share için yeni bir update yaptı. Ancak bağlantı sürekli kopuyor ve aktarım çok yavaş.
  • ssd siparişimi sabah saatlerinde iptal ettim dün gece biraz araştırma yaptım pm830 un marketlerde satılmayacağı sadece 9 serisinde üzerinde geleceğini buldum aldığım model pm830 değilmiş.

verdiğim linkteki ssd den araştırıyorum şimdi macera aramaya gerek yok hali hazırda denenmiş bir ürün var s9 un içinde kıpırdayacak yer yok dolu dolu incecik bir makina sıkıntı yaşamayalım. gümrük sorunu yaşamamak için ebay'e bakıyorum ancak şu an yok.
  • quote:

np900x4d a01tr modeli 15 inch olanı 1 ay öcne aldım . 21 eylül tarihli fatura.
    tam 1 ay oldu yani bugün .
    2355 tl ye aldım .
    2200 tl ye satarım düşünürseniz. ölü piksel yok.
    sıfırından farksız durumdadır.

dell xps 15 z laptop ımı satamadığım için ikisinden birisini satmak durumundayım.
    bayramda Adanada olacam

sıfırı 2100
  • bunu mu alsam asus transformer bookumu beklesem kararsızım..
    bunun 15 inch olması ve 1.5kg olması..
    asus un ise tablet gibi ekranının çıkabilmesi cezbediyor..
    asus da bu fiyatlarda olursa asus u alırım..
  • Artıları ve eksikleri ne sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında bu modelin (15 inch) HDDli harici ekran kartlı ve 8 GB ramli modeli gelebilir.
  • orjinal şarj cihazı nereden temin edebilirm? ve kaç tl dir?
    bilgisi olan var mı?
  • samsung ultrabook NP900X4D sahibiyim birkaç sorum olacak

touchpad i iptal etmenin yolunu bilen var mı ?
    pili tüketmemek adına sadece AC modunda çalıştırmak mümkün mü ne yazık ki ben bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FBlegend

samsung ultrabook NP900X4D sahibiyim birkaç sorum olacak

touchpad i iptal etmenin yolunu bilen var mı ?
    pili tüketmemek adına sadece AC modunda çalıştırmak mümkün mü ne yazık ki ben bulamadım

1-Touchpad'ın kısayol tuşu var fn+ ftuşlarında touchpad'ın şeklinde olup içinde çarpı işareti olan bir tuş var ona bas iptal olur ama her açıp kapattığında bu işlemi yapacaksın.
    2-Pil dolduğunda gücü kesiyor zaten fişten besleniyor herhangi bir ayara gerek yok
  • arkadaşlar bu aletin dock station u varmı varsa türkiyeden nerden alabilirim...
  • 256 gb ssd alsam msata. kendimiz takabilir miyiz?
    şu an 128 gb ın üzerinde ama samsungun üzerinde gelen programlar. onları nasıl yükeleycez bir de.
  • quote:

256 gb ssd alsam msata. kendimiz takabilir miyiz?
    şu an 128 gb ın üzerinde ama samsungun üzerinde gelen programlar. onları nasıl yükeleycez bir de.

msata ssd takabilirsin tabiki ram slotu gibi bir slotu mevcut yalnız bunun için alt kapak komple sökülmeli istersen bu konuda yakın servis varsa oradan yardım al vidaları aşındırmam yaparım dersen sende yapabilirsin,programları ve sürücüleri samsung sitesinde hepsi mevcut yüklenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf1907

arkadaşlar bu aletin dock station u varmı varsa türkiyeden nerden alabilirim...

türkiye'de yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

quote:

256 gb ssd alsam msata. kendimiz takabilir miyiz?

msata ssd takabilirsin tabiki ram slotu gibi bir slotu mevcut yalnız bunun için alt kapak komple sökülmeli istersen bu konuda yakın servis varsa oradan yardım al vidaları aşındırmam yaparım dersen sende yapabilirsin,programları ve sürücüleri samsung sitesinde hepsi mevcut yüklenebilir.

bir slotu mevcut derken ram için de ssd için de bir slot mu var?

yani 8 gb ram takmmak istersem içindeki 4 gb ı çıkarıp 1x8 gb mı takmam lazı

• Ram slotuna benzer bir slot olduğunu söylemek istedim takma işleminin kolay olması açısından,ram olarak içinde birtane anakarta sabit ram var birde boş slot bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

Ram slotuna benzer bir slot olduğunu söylemek istedim takma işleminin kolay olması açısından,ram olarak içinde birtane anakarta sabit ram var birde boş slot bulunuyor.

bizimkine uygun ssd bu.
    takması zor olacak ama

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-SAMSUNG-PM830-256GB-SSD-express-worldwide-7mm-SATA-6-0G-BARE-DRIVE-NO-KIT-/280882382334?pt=US_Internal_Hard_Disk_Drives&hash=item4165e505fe

• 8 gb ve 256 gb ssd yapsak makineyi çok güzel olacak.
    ama o masrafı yapacağımıza satıp öyle özellikler sahip bir ultrabook mu alsak?
    asus zenbook bizimkinden iyi mi?
  • Ne konuda iyi olmasını istediğine bağlı,bu daha iyi model bana sorarsan.120GB yetmiyor mu? harici hdd kullanabilirsin arşivleme gibi durumların varsa yeri genecel 256 bile yetmeyecek ssd'ler şimdilik bana sorarsan çok pahalı normal hdd'lerde eskisi gibi 320-250gb olanlara pek bakmıyorlar genelde enaz 500gb ve 750gb-1tb gibi seçenekleri seçilir ssd'ler malüm pahalı şimdilik.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.