Şimdi Ara

## Samsung, Touch of Color serisi 4 LCD birden tanıttı ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
7.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özelliklerine baktım sanırım tv olarak ta kullanılıyormuş.

" Video Signal: Analog RGB, DVI, HDMI, Component , TV(Digital TV/Analog TV)
    Sync. Signal: Separate H/V, Composite
    Connector: 15pin D-sub, DVI-D, 2HDMI, Component, DTV Tuner, Optical Out, Scart, Cl Slot"
  • Ya dayanamıcam ya harika bir monitor bu olanüstü bişey ya. Dayanamayıp 22" alıcam ona uzuluyorum..
  • vatanda hala yok galiba ,su an icin en uygun fiyat nerde vardır 22'' icin ?
  • güzel tasarım
  • ÜRÜNLER KONT BİLİŞİM STOKLARINA GİRMİŞTİR HERKEZE HAYIRLI OLSUN LCD DE SON NOKTA HEM TASARIMDA HEM TEKNOLOJİDE
  • quote:

Orjinalden alıntı: N_Ozgur_Dbay

"Samsung T240 24'' / 1900x1200 piksel / 20.000:1 dinamik kontrast / 300 cd parlaklık / 5 ms tepkime süresi / 16.7 milyon renk" bu mönitör dikkatimi çekti ve ayrıntılı özelliklerini artı yapılacak testleri dört gözle beklemekten başka çare yok umarım gözümüze girer gerek görüntü kalitesiyle gerekse fiyatıyla son olarakda en iyisi biraz daha bekleyeyim umarım TR'de uygun bi fiyatda satılır...
    Not:bu arada yabancı bi sitede parlaklığın 350 cd/m2 olduğu belirtiliyor eğer doğruysa yeterlidir ve tatminkar bi parlaklıtır tahminimce bu mönitör tutulacaktır belkide efsanede olabilir ayrıca yurtdışı fiyatı 500 dolar civarindaysa TR'de en fazla 550 dolar'dan satılır umarım öyledir inş.uzun yıllardır gönül rahatlılığıyla kullanacağımız bi mönitör olur umuyorum...BU MÖNİTÖRE DİKKATİNİZİ ÇEKERİM

LCD'lerin parlaklık seviyesi bilgisinin doğru olduğundan emin olabilirsiniz. (300 cd/m²)

• Tasarım süper ama dünya gözüyle görmek lazım tabi. İnşallah panel muhabbeti yoktur bundada
  • T240 için pusuya yattım bekliorum.T220 yi bızıklama imkanı buldum ve T240 hakkında yanıtını merak ettiğim şey ise fiyatı.İnşallah abartı derecede vergi manyağı olmaz ; ben de bunca zamandır lcd olucaksa Full HD olucak die direten birisi olarak muradıma ermiş olurum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

Ekranların farklı işler ve projeler için yazılıma gereksinim duyulmaksızın bölünebildiğini de ekleyelim.

Tek düğmeye basmakla oluyorsa harika!
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoyiiiM Mi Abi

T240 için pusuya yattım bekliorum.T220 yi bızıklama imkanı buldum ve T240 hakkında yanıtını merak ettiğim şey ise fiyatı.İnşallah abartı derecede vergi manyağı olmaz ; ben de bunca zamandır lcd olucaksa Full HD olucak die direten birisi olarak muradıma ermiş olurum.

T240'ın nezaman geleceğine dair bir bilgi var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaGeSuKo

quote:

Orjinalden alıntı: BoyiiiM Mi Abi

T240 için pusuya yattım bekliorum.T220 yi bızıklama imkanı buldum ve T240 hakkında yanıtını merak ettiğim şey ise fiyatı.İnşallah abartı derecede vergi manyağı olmaz ; ben de bunca zamandır lcd olucaksa Full HD olucak die direten birisi olarak muradıma ermiş olurum.

T240'ın nezaman geleceğine dair bir bilgi var mı?

Ağustos'un birinde gelicek diye biliyorum..
  • 3gün önce Sanalmarketimden t190 siparişi verdim.
    Dün elime geçti, tek kelime ile harika bir monitör. Dvi den bağladım, görüntü kalitesi çok güzel. Çok şükür ölü piksel de çıkmadı :)

Menü tuşları her zamanki gibi sağ tarafta, ON OFF tuşunu ise dokunmatik yapmışlar. İlk başta tuşu aradım aradım bulamadım, meğer dokunmatikmiş :)

Alacak olanlara tavsiye ederim, gerçekten duruşu çok şık.
  • sanalmarketim ölü piksel garantisi veriyor mu?
  • Ya yeter ya gel ya gel, of of of..
  • quote:

sanalmarketim ölü piksel garantisi veriyor mu?

Bilmiyorum.
    Ama sanmıyorum verdiklerini.
  • Bu koyuncu da 22" si 433$+kdv diyorlar, neden bu kadar pahalı burası. Yaklasık 630 Ytl falan oluyor. 24" 1.000 i geçicek gibi.
  • novada 396$+kdv
  • quote:

Orjinalden alıntı: orontez

quote:

sanalmarketim ölü piksel garantisi veriyor mu?

Bilmiyorum.
    Ama sanmıyorum verdiklerini.

Aradım sordum vermiyormuş
  • 22" de neden hdmi yok anlamadım valla??
  • Vatan Bilgisayar tüm monitörlerde 1 ay ölü piksel garantisi veriyor.Tek ölü pikselde dahi 1 ay içerisinde monitörü değiştirebiliyorsunuz.Bu nedenle almayı dşünen arkadaşlar vatan ın stoklarına girmesini bekleyebilir.Bende bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.