Şimdi Ara

## Samsung, Touch of Color serisi 4 LCD birden tanıttı ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
7.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hele şükür ya samsungda HDMI görebildik.
  • yaw neden monitör özelliklerinde nokta aralığı yazılmaz?
  • parlak ekran olup olmadığınıu
    bilen varmı aceba????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drberti -- 29 Haziran 2008; 16:23:48 >
  • insllah bunda da malum panel oyunları yapmamıstır samsung
  • quote:

Orjinalden alıntı: aşk-ı biçare

http://www.sanalmarketim.com/urun/7a5b057fee45f659db5225d079fac601/?liste&ref=%2Csxbiu%3A64%2Csxbia%3A66%2Csxfi%3A250-499%2Csxmi%3A18&sxsiti=&liste_tipi_yaz=&sxpg=2

oha temmuzun sonunda diyor stoklara gelmis bile bn mi yanlıs anladım yoqsa

• Bi monitör alalım dedik. Çık bakalım çıkabilirsen işin içinden
  • quote:

Orjinalden alıntı: pasa_42

quote:

Orjinalden alıntı: aşk-ı biçare

http://www.sanalmarketim.com/urun/7a5b057fee45f659db5225d079fac601/?liste&ref=%2Csxbiu%3A64%2Csxbia%3A66%2Csxfi%3A250-499%2Csxmi%3A18&sxsiti=&liste_tipi_yaz=&sxpg=2

oha temmuzun sonunda diyor stoklara gelmis bile bn mi yanlıs anladım yoqsa

temmuz sonunda çıkacaklar 24" ve 26" olanlardır

• bunlardan parlak ekran olan varmı aceba?
  • arkadaşlar T serisi LCD monitör TN panelde son noktadır hiç bir marka ve hiç bir monitör bu monitörleri geçemiyor ve tasarımda mükemmel şimdiden hayırlı olsun diyorum

En kısa zamanda vatan bilgisayar stoklarınada bu ürünlerden gircek
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4L1

arkadaşlar T serisi LCD monitör TN panelde son noktadır hiç bir marka ve hiç bir monitör bu monitörleri geçemiyor ve tasarımda mükemmel şimdiden hayırlı olsun diyorum

En kısa zamanda vatan bilgisayar stoklarınada bu ürünlerden gircek

24" ve 26" fiyatları hakkında bilgi var mı ?
  • bu serinin 20" modelide olması lazım. Hatta araştırmış bulmuştumda sanki
  • 24'' olanı baya tutulcak gibi sanki
  • koyuncuya mail attım t220 varmış stokta 550 ytl flndır
  • 24" ve 26" ne kadar acaba ya eğer 24" 900YTL falansa kesinlikle alırım yahu.
  • Ya bunlarda HDMI var mı yok mu kesin olarak arkadaşlar?
  • 24" 26" da var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xenom

bu serinin 20" modelide olması lazım. Hatta araştırmış bulmuştumda sanki

20 inçlik modelin adı T200'müş kardeş.

Samsung'dan 20'inci yaşa özel T serisi

Samsung Electronics, “Syncmaster” monitör serisinin 20.yılına özel olarak ürettiği “Syncmaster T” serisinde 19 inçlik Samsung Syncmaster T190, 20 inçlik T200 ve 22 inçlik T220’yi tüketicisiyle buluşturuyor. Yeni Samsung T Serisi, estetik kavisleri ve ışık değişimleri sonucu şeffaflaşarak pembeden koyu kırmızıya doğru doğal geçişlere sahip renkleriyle oldukça çekici gözüküyor.

Çevre dostu yüzde 100 geri dönüşümlü kristal benzeri bir materyalden üretilen T Serisi, beklemede kaldığı süre boyunca sadece 0,3W oranında güç tüketmesinin yanı sıra VOC (Volatile Organic Compound) olarak bilinen patlayabilen organik bileşikleri üretmiyor.

Ön tarafında dokunmatik güç düğmesi bulunan T Serisi monitörler, 20.000:1 kontrast oranı ve 2ms tepki süresi süresi sunuyor.

Bu da Touch of Colour denmesinin nedeni sanırım bi arkadaş sormuştu:Ön tarafında dokunmatik güç düğmesi bulunması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoman -- 2 Temmuz 2008; 13:51:49 >

• http://reviews.cnet.com/lcd-monitors/samsung-syncmaster-t220/4505-3174_7-32976441.html

Burda incelemesi var, çok ta ahım şahım bişey değilmiş, tipi güzel o kadar ..
  • "Samsung T240 24'' / 1900x1200 piksel / 20.000:1 dinamik kontrast / 300 cd parlaklık / 5 ms tepkime süresi / 16.7 milyon renk" bu mönitör dikkatimi çekti ve ayrıntılı özelliklerini artı yapılacak testleri dört gözle beklemekten başka çare yok umarım gözümüze girer gerek görüntü kalitesiyle gerekse fiyatıyla son olarakda en iyisi biraz daha bekleyeyim umarım TR'de uygun bi fiyatda satılır...
    Not:bu arada yabancı bi sitede parlaklığın 350 cd/m2 olduğu belirtiliyor eğer doğruysa yeterlidir ve tatminkar bi parlaklıtır tahminimce bu mönitör tutulacaktır belkide efsanede olabilir ayrıca yurtdışı fiyatı 500 dolar civarindaysa TR'de en fazla 550 dolar'dan satılır umarım öyledir inş.uzun yıllardır gönül rahatlılığıyla kullanacağımız bi mönitör olur umuyorum...BU MÖNİTÖRE DİKKATİNİZİ ÇEKERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N_Ozgur_Dbay -- 3 Temmuz 2008; 1:31:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.