Şimdi Ara

Samsung Televizyon Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Merhaba. Bu televizyon kötü.
    Bütçe ile alakalı, alınır ya da alınmaz ona birşey diyemem.
  • peki tavsiye edebileceğin bir televizyon söyler mısın 2000 tl ye kadar
  • Kardeş gel sana bir dost tavsiyesi vereyim samsung tv telefon ve tabletler de renkler çok abartılı insanın gözünü yoruyor netlikten çok renk patlaması gözüküyor ama LG tv lerde böyle bir sıkıntı yok cam gibi net ve gözü hiç yormuyor samsung kaliteli malzeme kullanmıyor telefonlarını kullananlar hep şikayetçi iyice araştırın paranız çöpe gitmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

Kardeş gel sana bir dost tavsiyesi vereyim samsung tv telefon ve tabletler de renkler çok abartılı insanın gözünü yoruyor netlikten çok renk patlaması gözüküyor ama LG tv lerde böyle bir sıkıntı yok cam gibi net ve gözü hiç yormuyor samsung kaliteli malzeme kullanmıyor telefonlarını kullananlar hep şikayetçi iyice araştırın paranız çöpe gitmesin

+1

• tda 1562q kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle doğru
    Enişte samsung televizyon aldı daha kurulum sırasında arızalı olduğu ortaya çıktı ,yenisini verdiler, abim hem televizyon hem ses sistemini aldı , televizyonun uzaktan kumandası aldığı gün arızalı çıktı ,ses sistemi dvd okumuyor ,değiştirdiler . arkadaşım cep telefonu aldı S5 mini bir haftada bozuldu yenisini verdiler . daha yazayımmı .
    Elektronik cihaz şans işidir ama bu kadar tesadüf de olmaz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektürükçü -- 6 Ekim 2015; 12:01:37 >
  • Samsung paso kontrast basıyor.

LG al daha iyi.

Bana kalırsa 4k alma şu an.
  • anladım teşekkürler arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Samsung paso kontrast basıyor.

LG al daha iyi.

dostum bende yeni evlenicem ev döşüyorum tv LG olacak ama 4K alsak buna uygun yayın yok TRT4K dışında oda bişeye yaramaz ayrı konu

4K almasak Full HD alsak bu seferde t vnin ömrü iyice kısıtlanıyor gibi bişey kesin olmamakla beraber

Nasıl bir model tercih etmeliyiz peki bilginiz varmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tda 1562q -- 7 Ekim 2015; 0:06:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Samsung paso kontrast basıyor.

LG al daha iyi.

dostum bende yeni evlenicem ev döşüyorum tv LG olacak ama 4K alsak buna uygun yayın yok TRT4K dışında oda bişeye yaramaz ayrı konu

4K almasak Full HD alsak bu seferde t vnin ömrü iyice kısıtlanıyor gibi bişey kesin olmamakla beraber

Nasıl bir model tercih etmeliyiz peki bilginiz varmı acaba

Niye ömrü kısıtlansın?

• Dostum bu forumda televizyon tavsiyeleri konusunda son teknolojilere baya mesai harcayan arkadaşlar var bence oraya bir göz atmalısın.
  • tamamdir.
  • Bu arkadaş bi yem atmış, siz de yutmuşsunuz. Kendisi forumda her başlığa yaxıyor, şu linkini verdiği siteden güya tv, buzdolabı, yatak, çm makinesi almış da, nasılmış kalitesi diye sorup, sonrasında şöyle iyi böyle iyi diye. Bir nevi sitesinin trolü. Ya site sahibi ya da çalışanı ;) ama bu işi o kadar acemice yapmış ki. Bari farklı kullanıcı adları alarak yapsaydı.
    Eskiden esnafımız dürüsttü, ahlaklıydı. Şimdiyse.....

• Hahahaha, bu kadar amatörcesini görmedim.
  • :D bak uygun değilse alma o zaman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.