Şimdi Ara

Samsung Tab3 SM T111NQ Rom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
5.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Tab3 SM T111NQ Model tabletim var. Sim kartlı. Mesajlaşma özelliği aktif halde ancak telefon özelliği aktif değil. Youtube'da SM T111 yazıp yabancı inceleme videolarında telefon özelliğini olduğnu fark ettim. Sanırım ROM yüklemek gerekiyormuş. Her ne kadar bilgisayardan anlasam da tablet işinden pek anlamıyorum. Uygun Romu nasıl bulup nasıl yükleyebilirim ?

http://www.youtube.com/watch?v=PDTRd7Aqd_0

• Merhaba bende de aynı cihazda var. Bende sizin gibi tableti telefon yapmak istiyorum. Siz geçen zamanda bir çözüm bulabiliriz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bi arkadaşımda bu tableti görmüş oda telefon olursa tableti alacak. Daha yeni konu açtım forumda sonra nette gezeyim derken aşağıdaki sayfayı buldum ama anlatımı yapan arksdaşın elinde tablet olmadığı için ne kadar doğru bilinmez. Sadece paylaşmak istedim iyi forumlar

http://forum.muhyal.com/k-galaxy-tab3-t111-nq-telefon-ozelligi-acil
  • bulduğumuz bi romu yüklemeye çalışırken bilgisizlikle kabloyu çıkarttık ve ana kartını yaktık cihazın. cihaz hiç bir şekilde açılmadığı için (download modu dahil) servis root olduğunu anlamadı ve sorunsuzca ürünü tamir edip geri verdi 2 gün içinde. şimdi bu linkte olan şekilde tekrar deneyeceğim. İnterneti tabletteki hattan kullandığımdan 1-2 gün içinde konuya cevap atmaz isem alet çöp olmuş olabilir. başarılı olursam da burdan durumu bildiririm.
  • AnKa13 kullanıcısına yanıt
    Haberinizi bekliyoruz :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba sakın yuklemeyın bu romu arkadas vermıs ama denemeden..ben denedım ıkı haftadır rom arıyorum hep yabancı sıtelerde buldum ıgnılızcesı saglam olan varsa eger lınklerı verırım bakarız..ama bu rom la cıhazı patlattım yarın servıse verıyoruz cıhazı haberınız ola odın modda takılıp kaldı cıhaz romuda yemedı nedense bende anlamadım bu ıste acemıde sayılmam ama patladı cıhaz yanı ama denemek ısteyenın kendısı bılır...
  • arkadaşlar bu tablete telefon özelliği yüklenemiyor çabalamayın ben bi flash yükledim cihaz sustu sonrasında batarya ve bord değiştirmek zorunda kaldım
  • Merhaba arkadaşlar bendede aynı cihaz var. samsung galaxy tab 3 lite sm t111 nq sim kartlı. android 4.4.2 jelly bean. tablet Rootlu ama telefon özelliğini nasıl açarım bilen varsa cevaplayabilirmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre.tokak -- 1 Mart 2015; 19:27:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.