Şimdi Ara

---> SAMSUNG SyncMaster B2230H İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü (58 Kişi) <--- (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
2
Favori
51.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl büyütüyorsun hocam bende chrome var, bende öyle yapayım bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efrasiyab87

Nasıl büyütüyorsun hocam bende chrome var, bende öyle yapayım bari

Sağ üstte Ayarlar -> Seçenekler -> Gelişmiş Seçenekler -> Sayfa Yakınlaştırma

Buradan ayarı 120% yaptım.
  • bu model istanbul içinden alınıktır arkadaşlar satmak isteyen arkadaşlarin pm atmasını rica ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efrasiyab87

Bana gayet normal gözüktü sanki:S

NE sorun var tam anlayamadım=)??

O şekilde verilen screenshot'larda monitörün değil, grafik işlemcisinin performansı görülür. Yani o görüntüyü her kişi arkadaşın gördüğü gibi değil kendi sisteminin gösterdiği gibi alır. O yüzden bu tip sorunlarda SS vermek mantıklı değildir. Normal gözükmesi doğal.
  • catalyste 11.8 kurduktan sonra
    B2230HD 1680x1050 çözünürlükte %99 normal göstermeye başladı tavsiye ederim..
    full HD siyah yazılar sıkıntılı.....arkadaşın dediği gibi insanın monitörü kırası geliyo..fakat full hd crysis 2 oynarken de öpesi geliyor :)
    iyidir bu tv-monitör
  • Ekle hocam, bende iki haftadır kullanıyorum renkler ve özellikleri gayet güzel birde monitörün aşağı yukarı haraket etmesi normal sanırım ? ayarlanabilir olarak gördüm fakat sabit duruyor diyenler oldu.
  • benide ekleyin 1 haftadır kullanıyorum memnunum tv-monitörden özellikle pes için aldım bu monitörü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

catalyste 11.8 kurduktan sonra
    B2230HD 1680x1050 çözünürlükte %99 normal göstermeye başladı tavsiye ederim..
    full HD siyah yazılar sıkıntılı.....arkadaşın dediği gibi insanın monitörü kırası geliyo..fakat full hd crysis 2 oynarken de öpesi geliyor :)
    iyidir bu tv-monitör

Neden 1680x1050 kullanıyorsun?

Monitör 1920x1080 çözünürlükte.

Bu çözünürlük haricinde hangi çözünürlükte kullanırsan kullan kalite kötü olur.
  • selamlar. beni de listeye ekleyebilirsiniz. dün itibariyle bir samsung b2230 h ım oldu. daha çok ps3 için almıştım ama bilgisayarımı da bağladım. ps3 için çok iyi gerçekten ama bilgisayarla ilgili birkaç sorum olacak:

driverını yüklemeden, bağlar bağlamaz çalıştı monitör. hiçbir sorun yoktu. önceki monitörüm 17 inch olduğundan alışmakta biraz zorlandım tabi:) ilk başlarda 1920 1080 çözünürlüğe ayarlayabilirken artık bilgisayar ayarlarımda en son çözünürlük olarak 1280 e 800 ü görebiliyorum. nasıl düzeltebilirim? açıkçası rahatsız etmiyor bu çözünürlük 1080 olunca çok küçük oluyor yazılar. hangisini tavsiye edersiniz, nasıl yapabilirim?

bir de bilgisayarda ayarladığım çözünürlük sonradan monitörü ps3 e bağladığımda etkili olmaz di mi? 1080p ye geçer heralde otomatikmen?

son olarak da forum da gördüm parlaklık, kontrast ve netlik ayarını yaptım fena değil ama diğer ayarları ne yapmamı tavsiye edersiniz? renk kısmında bir sürü ayar var, magiccolor, magic bright ı falan ayarlamalı mıyım?

• herkese selamlar
    daha yeni samsung b2230hd aldım sizin yazdığınız yorumları okuduktan sonra kazıklandım hissediyorum ayıptır söylemesi teknosaya 500 lira ödedim ve bu ellerindeki son üründe antalya'dan getirdiler, benim asıl sorunlarım ürünü ps3 ve pc için kullanmayı düşünüyorum fakat ikisindede beklediğim verimi alamadım ps3'teki görüntü o kadar kötü ki anlatamam 3 sene önce aldığım televizyonum hd ready olmasına rağmen çok daha iyi bir görüntü ortaya koyuyor. Pc için Windows Xp kullanıyorum 1440*900 pikselde ve 32 bit fakat yine görüntüm çok kötü, sizin anlattığınız parlaklık ayarlarını falan yaptım ama bi değişiklik yok.
    Ne yapabilirim lütfen yardımlarınızı bekliyorum ha bu arada benide listeye ekler misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvaDeR

herkese selamlar
    daha yeni samsung b2230hd aldım sizin yazdığınız yorumları okuduktan sonra kazıklandım hissediyorum ayıptır söylemesi teknosaya 500 lira ödedim ve bu ellerindeki son üründe antalya'dan getirdiler, benim asıl sorunlarım ürünü ps3 ve pc için kullanmayı düşünüyorum fakat ikisindede beklediğim verimi alamadım ps3'teki görüntü o kadar kötü ki anlatamam 3 sene önce aldığım televizyonum hd ready olmasına rağmen çok daha iyi bir görüntü ortaya koyuyor. Pc için Windows Xp kullanıyorum 1440*900 pikselde ve 32 bit fakat yine görüntüm çok kötü, sizin anlattığınız parlaklık ayarlarını falan yaptım ama bi değişiklik yok.
    Ne yapabilirim lütfen yardımlarınızı bekliyorum ha bu arada benide listeye ekler misin ?

Ben kazıklandığınızı sanmıyorum.

Biz de daha doğrusu başlığı açan kişi olarak ben de B2230H var. Siz de ise B2230HD var.

Biri monitör, diğeri ise TV/Monitör.

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-b2230hd-22-full-hd-lcd-monitor-televizyon/ProductDetails.aspx?productId=evsamb2230hd&categoryId=155051

• bende 6850 ekran kartı var hdmi dan bağlıyorum..

katalistte masaüstü yönetiminde çok basit bir ayar varmış, ben daha önce hd den seçtiğimden 1920x1080 siyah yazılar berbattı. fakat aynı sekmenin HD yazanın üztünde monitör olarak 1650 çözünürlük seçince herşey normale dönüyor..

b2230HD Maşallah ayarla normal monitör gibi oyularda da 10 numara..bence kullanılan ekran kartı önemli...
  • Aynı monitörün B2230N modelini 1 yıldır kullanıyorum.Çok iyi bir monitördür.Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viky -- 8 Ekim 2011; 16:50:27 >
  • ...ve monitörün taksitleri biter...
  • Monitörden aralıklı olarak çat çut sesler geliyor bu normalmi ? biraz araştırdım genleşme vs. dediler, henüz 1 aylık ürünün bu tür şeyleri yapması rahatsız ediyor.
  • istanbul içinden bu monitörden almak istiyorum arkadaşlar..satmak isteyenler pm den ulaşabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Kullanıcı güncellemesi yapıldı.

58 kişiyiz...

Beni de kullanıcı kulübüne eklerseniz sevinirim
  • Arkadaşlar 2230h ile 2230hd arasında görüntü kalitesi bakımından bir fark varmı ben xbox360 da kullanmayı düşünüyorum..Şu anda 2230hd ile 2230h nin fiyatı aynı sayılır teknosada indirimde 2230hd modeli...Hangisini önerirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alig48 -- 17 Ekim 2011; 15:09:17 >
  • arkadaşlar benıde ekleyin..

Benim sorum var sizlere pc'yi hdmi kablo ile bağladım yazılar bozulmaya başladı. konudan takıp ettım ayarlarını yaptım ama eskisi gibi olmuyor. filmlerde cok guzel ama ınternette gezınırkıen vga gibi değil ya bunun bi çaresi varmıdır ki.

2. sorum pip ozellıgını kullanan arkadaslara gelsin. bu ozellıkte sadece kılçık anten mi gozukuyo ben uydudakı yayını ızlıyemıyomuyum.

kestane kebap acale cevap
  • serhathe sen catalystten hd tv çözünürlüğü seçiyorsun o zaman yazılar bozulur..
    aydı sekmenin altında pc monitör sekmesi var
    ordan 1650 lik çözünürlüğü seçeceksin..eğer hd den p li çözünürlükleri seçersen yine olmaz..
    1920 çözünürlüğü düzgün yazıyla alamazsın
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.