Şimdi Ara

Samsung LE27T51B

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün akşam Teknosadan Samsung LE27T51B modelini satın aldım. Oradaki birçok tv içinden seçerek ve görerek almış oldum. Renkler oldukça canlı ve parlak idi ve hoşuma gitti. Bir de ciddi bir kampanya yapmışlar. Bu model 12-15 taksit ile 1599 liraya bunun 32" olanı 2299 liraya satılıyordu. Bir de LG LC2R modelini alıyordum az daha 2750 liraya. Sonradan vazgeçip bütçemi fazla aşmadan bu modelde karar kıldım.
    Eve gelip tv'yi kurdum, tabi önce mağazada çalıştırıp baktım ölü piksel v.s var mı diye. Şimdilik sadece pc'yi dvi girişinden bağladım ama maalesef televizyon pc fonksiyonunu dvi'dan desteklemiyor o yüzden çözünürlüğü 1280x720'den 1366x768'e getiremedim, bu yüzden de net bir görüntü olamadı. Bu akşam vga kablosu ile tekrar deneme yapacağım ve kablo tv de bağlayacağım. Birkaç gün içinde de kampanya dahilinde olan 2 aylık bedava digitürk sinema paketini kurdurup, digitürk sonuçlarını da belirtirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozan Baseski -- 4 Temmuz 2006; 11:00:33 >

• hayırlı olsun.
    güle güle kullan.
  • Genel olarak tv'nin performansından memnunum. Bu tv ile ilgili görüşleri olan veya sahip olanarın düşüncelerini de dinlemek isterim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozan Baseski

Genel olarak tv'nin performansından memnunum. Bu tv ile ilgili görüşleri olan veya sahip olanarın düşüncelerini de dinlemek isterim

ya bazı arkadaşlar samsung un t serisinden uzak durmak gerektiğini söylüyorlar.ben niye olduğunu bilmiyorum ancak arkadaşlar burada fikirlerini söyler,ozan sende kullanımdaki deneyimlerini anlatırsan çok sevinirim yav!!!
    ayrıca 32" lerin fiyatı 2599 olarak bilyordum bir yanlışlık olmasın?teknosa da 2599 32" olanı 1899 27" olanı olarak satılıyor.önümde de katalog var teknosanın????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChordSolo -- 10 Temmuz 2006; 22:12:21 >
  • Evet katalog fiyatları öyle ama tek sefer çekim veya nakit alımlarda %10 indirim var. Ayrıca ben geçen haftaki kampanyadan almıştım bu modeli ve 1899 yerine 1599 liraya taksitle aldım. Ben pc'yi bağladım vga girişinden ve sonuç oldukça tatminkar. Kablo tv ve digitürk ile kullanıyorum aynı zamanda. Kablolu tv crt televizyonlara göre daha kötü ve karlanmalar daha çok göze batıyor. Digitürk ise kablolu tv'ye göre daha iyi. Scart rgb'den bağlı benim televizyonda. Normal kanallarda görüntü tüplü tv civarında ama moviemax gibi film kanallarında görüntü daha iyi normal kanallardan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.