Şimdi Ara

Samsung KU7000 banding var mı yok mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdiye kadar 2 tane maç ve 20 tane maç özeti seyrettim ve üstüne banding testini yaptım var mı yok mu hala anlayamıyorum top hariç her yere bakıyorum gene göremiyorum parlaklığı ve arka rengi tamamen açtım acaba siyah çizgiler görürmüyüm diye gene göremedim. Aslında bende ki de iş değil bu kadar görmek için uğraşılır mı diye ama işte insan merak ediyor bide tam olarak teknolojiden çok anlayamıyorum özellikle böyle konularda . Bide bu banding olay az ya da çok çoğu LED TV de var mı ?

Bende biraz da teknolojik takıntı mı var diyim içim rahat etmeden rahat edemiyorum ayrıca 2 tane video çektim sizce bu görüntüler de bir sıkıntı var mı yoksa TV'de artık banding vs görmek için uğraşmayı bırakayım mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozan.C.K -- 13 Ekim 2016; 3:18:28 >

• Bende phiLips var 7101 banding kralı philips te. 😣😣

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var kardeş ekranın en solunda var

• banding led panelde var marka farketmez yeterki panel led olsun kimisi fazla kimisi az ama var yani,plazma ,oled,lcd florosan aydınlatmalarda yok gibi birşey bu durum aslında bu badding olayı konuşulmasaydı kimse farkına varmıyacaktı o yüzden takma izle
  • Arkadaslar gecen sene kasimda 65ju7500 aldim. 2 kere olu pikselden 1 kerede kasadaki acikliktan degisimi saglandi. İnat ettim samsungdan devam ettim,para iadesi teklif ettiler almadim. Su anda az biraz bulutlanma var. Geneli itibariyle memnunum. Bugun ben isteyken 50ku7000 i bir baska odaya kurdurdum. Ozelliklede tembihledim. Tum testler yapilsin ve onceki magduriyeti yaşamayayim diye. Eve geldim youtube piksel testini actim. Ne gorsem begenirsiniz! 6 tane kafam kadar olu piksel var. Sansimimi opeyim gozumumu seveyim bilemedim. Ayni surece yarin itibariyle yine giriyoruz. Her iki televizyonu da Atasehir servis Yalcin kurdu. Samsungda ustuste bu kadar talihsizlik yasamam sanstan ote! Piksel ole gozardi edilebilecek birsey degil. Ikisine 10.000 tl verince insan birseyler yolunda gitsin istiyor. Servis elemanina guvenmeden kendi testinizi kendiniz yapin derim. Yine inat edip dogrusu gelene kadar devam. Onlar dusunsun!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.