Şimdi Ara

Samsung ile yeni nesil Galaxy Note 10.1'i konuştuk (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
1.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3-5 dakika inceleyecek biri değilim cihazda Türkiyedeki gibi ayarları kurcalanmış değildi zaten herzaman normal ayarlardamı diye bakarım. yarım saat inceledim.

Bazıları incelemesini bilmez ama ürünü satın alır. Sen de onlardan mısın

Ayrıca Bu ürün yurtdışında çıkalı 1 aydan fazla oluyor ve bu ürüne sahip kullanıcılar da benim tespitlerimden şikayetçi.

Objektif olamıyorsan ben birşey yapamam . Feriştahı da gelse sen bildiğinle gidersin ...

xda developer gibi bu ürünü ortalama 1 aydır kullananların şikayetlerini oku onlara ne kılıf uyguduracaksın bakalım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayrahmim

şu an için satan bir yer göremedim pazartesi satışta demişti...hiç bir elektronik markette yok.

Reklamları bile yok ürünü hem pahalıya satıyorlar hem de reklamı da yok. Madem reklam yapılmayacak fiyatı daha da düşürülmeliydi zaten aşırı pahalı ...
  • kaan bey uygulama haber videolarınız başlıcakmı

• Welcome Back :)

• 15 gün önce sipariş ettiğim Amerika versiyonu elime yeni geldi.O da 1,9+1,3 quad işlemcili.Ben bu işlemci meselesini anlamadım.Bazı tanıtımlarda 2.3 GHz olarak geçiyor???

Bugün itibariyle hepsiburada satışa başlamış ama GPS özelliği yok yazıyor.Acaba bir hata mı var yoksa bize reva gördükleri mi bu kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: masculine

Lg 2000-2200 den satacağına G2 yi 1400-1600 gibi fiyatlara satabiliyorsaki Lg de Güney Kore firması kaldıki bu tableti en fazla 1000 tl den satmaları gerekirdi.1000 tl bile gözüme çok gözüküyor android tablet olunca.Hemde G2 ile bir androd tabletten daha işlevseldir.Birde hangi tablet olursa olsun wifi+3g fiyat farkı fazla oluyor bundan nefret ediyorum.Tablet alacak olsam 3g li yada 4gli olanını alırım.Wifi heryerde bulmak mümkün değil.

Tablet neden ucuz oluyor bunu anlamakta zorlanıyorum.telefonlar pahalı tabletler değil eğer kıyaslama yapacaksak.note 10.1 2014 note 3 ile aynı donanımda ve daha yüksek çözünürlüklü 10.1 inç ekran taşıyor.yani kullanılan malzeme sarfiyatı olarak daha pahalı.boyut itibarıyla arge çalışmaları için note 3 daha çok maliyetli olabilir ama bu fiyat farkını karşılamaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

3-5 dakika inceleyecek biri değilim cihazda Türkiyedeki gibi ayarları kurcalanmış değildi zaten herzaman normal ayarlardamı diye bakarım. yarım saat inceledim.

Ayrıca Bu ürün yurtdışında çıkalı 1 aydan fazla oluyor ve bu ürüne sahip kullanıcılar da benim tespitlerimden şikayetçi.

Objektif olamıyorsan ben birşey yapamam . Feriştahı da gelse sen bildiğinle gidersin ...

xda developer gibi bu ürünü ortalama 1 aydır kullananların şikayetlerini oku onlara ne kılıf uyguduracaksın bakalım ?

Önceden özellikleri kafama yatıyorsa gidipde mağazada embesil gibi yarım saat ürünü kurcalıyacak halim yok, nasıl olsa memnun kalmazsam 30 gün içinde iade etme şansım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

15 gün önce sipariş ettiğim Amerika versiyonu elime yeni geldi.O da 1,9+1,3 quad işlemcili.Ben bu işlemci meselesini anlamadım.Bazı tanıtımlarda 2.3 GHz olarak geçiyor???

Bugün itibariyle hepsiburada satışa başlamış ama GPS özelliği yok yazıyor.Acaba bir hata mı var yoksa bize reva gördükleri mi bu kadar...

Wi-Fi modeli ve 3G modeli exynos 4+4 işlemcili (1.9 + 1.3) LTE modeli snapdragon 4 işlemcili 2.3. Aradaki fark bundan kaynaklı. GPS olmaması mümkün değil, bütün modellerinde var GPS, muhtemelen yanlış birşey yazmışlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarthLuca

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Önceden özellikleri kafama yatıyorsa gidipde mağazada embesil gibi yarım saat ürünü kurcalıyacak halim yok, nasıl olsa memnun kalmazsam 30 gün içinde iade etme şansım var.

Sana kolay gelsin. Incelemek embesellikse sen forumlarada girme embeselligin daniskasini yapiyorsun. Unutma hayatta en onemli olan sey zamandir. Konu teknoloji ise bazen kendi gozlerinle dogru inceleme yapmak daha akillicadir.

• salı'dan beri kullanıyorum. android'e geçmiş olmaktan çok memnun olsam da cihazdaki ergonomik sorun tadımı bayağı kaçırdı. yan da tutsan dik de tutsan başparmaklarını koyacak yer bulamıyorsun çünkü ya düğmelere ya da ekrana denk geliyor. aksesuarla mı çözülür bu ne olur göreceğiz.
  • ulan adam samsung bilmem ne müdürü olmuş hala kamera sorulduğunda arkası 8 megapiksel ön taraf 2 megapiksel artık çok daha iyi diye yanıt veriyo,bu neyin kafası
  • iPad ve iPhone kullanıcısı olarak bu cihazdan olarak çok memnunum kalem süper bir icat:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yya lüfen sorsaydın abi bu ürünün bir önceki mdeline benim gibi sahip olanlar hiç güncelleme alamaacaklar mı?
    güncelleme olmaacaksa neden alalım bu ürünü...

• quote:

Orijinalden alıntı: reberudum

yya lüfen sorsaydın abi bu ürünün bir önceki mdeline benim gibi sahip olanlar hiç güncelleme alamaacaklar mı?

İnan bir önceki sürümden kat kat daha iyi. Ram arttırılmış, 8 çekirdek olmuş işlemci. Ama hala 1 GB ramli çift çekirdekli işlemcili iPad'i geçemiyor

Apple'ı seviyorum…

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

şu kalem olayını apple bi yapamadı gitti note 3 ve 10.1 2014 edition bu konuda rakipsiz ama ipadair da hakkate ucuyor..

ben kalemi sbebiyle samsungu tercih edecegim bu sefer

note : ipad3 sahibiyim

İpad için özel hazırlanmış 1024 basınç hassasiyetli bi suru kalem var piyasada...Hem daha kullanışlı tavsiye ederim.İos ta çizim için özel olarak hazırlanmış ve doğru düzgün çalışan ve profesyonel ihtiyaçları karşılayan onlarca program var.Kalemide dışardan al müthiş ikili olsunlar.:)Tabi onuda Apple üretse çok daha güzel olur ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: hidoriumen

quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

şu kalem olayını apple bi yapamadı gitti note 3 ve 10.1 2014 edition bu konuda rakipsiz ama ipadair da hakkate ucuyor..

ben kalemi sbebiyle samsungu tercih edecegim bu sefer

note : ipad3 sahibiyim

İpad için özel hazırlanmış 1024 basınç hassasiyetli bi suru kalem var piyasada...Hem daha kullanışlı tavsiye ederim.İos ta çizim için özel olarak hazırlanmış ve doğru düzgün çalışan ve profesyonel ihtiyaçları karşılayan onlarca program var.Kalemide dışardan al müthiş ikili olsunlar.:)Tabi onuda Apple üretse çok daha güzel olur ama...

adobe mighty project 'i görünce beklemeye karar verdim.
    Bu proje hakkında ne düşünüyorsun?

• Fena bişey diyorum:)Yalnız bana tasarım olarak abartılı geldi,ucuda çok kalın...Daha ince bişeyler lazım...Birde nasıl bağlanıyor acaba?Bluetooth mu?Yoksa kızılötesi mi?Yada başka bi bağlantı mı?Orasıda önemli,sanırım pilli değil,bu güzel.Ama dediğim gibi çok hantal duruyor...
  • iPad varken

• Donanimhaber yine arkadas toplantisindan ciktik geldik kivaminda bir giysi ile swiss otel lansmaninda.koskoca bir camiayi temsilen gidiliyor.uste basa biraz ozen diye diye tuy bitti dilimizde.ben bile kamerayi gectim oyle bir etkinlige gidecek olsam en azindan bir gomlek giyerim.roportaji dinlemek bile gelmedi icimden.o denli rahatsiz edici.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LttleHedgehog

quote:

Orijinalden alıntı: reberudum

yya lüfen sorsaydın abi bu ürünün bir önceki mdeline benim gibi sahip olanlar hiç güncelleme alamaacaklar mı?

İnan bir önceki sürümden kat kat daha iyi. Ram arttırılmış, 8 çekirdek olmuş işlemci. Ama hala 1 GB ramli çift çekirdekli işlemcili iPad'i geçemiyor

Apple'ı seviyorum…

iyi olduğunun farkındayım ama bize yazılım güncellemesi neden yok bu nasıl bir politikadır.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.