Şimdi Ara

Samsung ile yeni nesil Galaxy Note 10.1'i konuştuk (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
1.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben samsungu çekik gözlü hayal ettiydim, adam bayağı bizdenmiş
    vay arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Merak ediyorum kullanilabilir dahili hafiza kac GB cik kalacak ?

Turkiye neden 16 GB model uygun gorulmus anlamis degilim ? Bircok ulkede 32 ve 64 GB modelleri var...

Cihazin dahili hafizasi harici hafiza kartlardan kat be kat daha hizlidir.

Lag sorunu devam etmekte isinma zaten devm ediyor . Tum bu bilgiler Note 10.1 2014 Editin sahiplerinden alintidir xda developers ta ilgili konu basliklarina bakabilir .

Fiyat olarak 16 GB ile 32 GB model arasinda sadece 50$ fark var yani 100 TL ... Samsung Turkiye 16 yerine dahili 32 GB lik modeli de sunmaliydi ...

Amazon da 550$ Turkiye de asiri pahali ..

18 Kasim 2013 de cikiyor .
    wifi 16 gb 1499TL

wifi + 3G modeli 1699 TL

Galaxy Gear artik eskidi bircok yerde indirime gidiliyor Turkiyede 799 TL ile satisa devam edilmesi dusundurucu . Galaxy Gear fiyaskosu e asiri yuksek fiyatli olusu Samsung Kore itiraf etmisti arge ilk olma vs giderler olarak bahsedilmisti.

Bu fiyat fazla . Turkiye de wifi olanlara GSM ozelligi yok ekstra vergi olmadigi asikar peki bu fiyat neden yuksek birileri sormaz mi ?

elinize bile almadığınız bir cihazdaki lag ve ısınma sorununu roportajdan mı belirlediniz, tebrikler vallaha... 2 aya yakındır kullanıyorum ve en ufak bir takılma dahi yok cihazda

iPad varken android alınırmı diyenler, apple 4:3 ekranda ısrar ettiği sürece evet alınır. Note 2014'ün ekranında HD film izleyin sonra bu yorumunuzu tekrar düşünün...

• saçları kesmiş şu sakallarıda keserse daha iyi olur kaan arlı

malum okadar insan izliyor bu video yu

askerede gitti geldi ama sakal hala var

• quote:

Orijinalden alıntı: ozancany

saçları kesmiş şu sakallarıda keserse daha iyi olur kaan arlımalum okadar insan izliyor bu video yu askerede gitti geldi ama sakal hala var

traş olmaktan bıkkınlık gelmiş olmalı intikam alıyor ordudan bence lakin eleştirenler haklı maça papazı gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctor5945 -- 15 Kasım 2013; 3:06:00 >
  • Basarili :))))

• Ne ıpad ne android kardeşim bi tablete bu kadar para haramdır

• quote:

Orijinalden alıntı: DarthLuca

quote:

Turkiye neden 16 GB model uygun gorulmus anlamis degilim ? Bircok ulkede 32 ve 64 GB modelleri var...

Lag sorunu devam etmekte isinma zaten devm ediyor . Tum bu bilgiler Note 10.1 2014 Editin sahiplerinden alintidir xda developers ta ilgili konu basliklarina bakabilir .

Fiyat olarak 16 GB ile 32 GB model arasinda sadece 50$ fark var yani 100 TL ... Samsung Turkiye 16 yerine dahili 32 GB lik modeli de sunmaliydi ...

wifi 16 gb 1499TL

wifi + 3G modeli 1699 TL

Galaxy Gear artik eskidi bircok yerde indirime gidiliyor Turkiyede 799 TL ile satisa devam edilmesi dusundurucu . Galaxy Gear fiyaskosu e asiri yuksek fiyatli olusu Samsung Kore itiraf etmisti arge ilk olma vs giderler olarak bahsedilmisti.

Bu fiyat fazla . Turkiye de wifi olanlara GSM ozelligi yok ekstra vergi olmadigi asikar peki bu fiyat neden yuksek birileri sormaz mi ?

elinize bile almadığınız bir cihazdaki lag ve ısınma sorununu roportajdan mı belirlediniz, tebrikler vallaha... 2 aya yakındır kullanıyorum ve en ufak bir takılma dahi yok cihazda

iPad varken android alınırmı diyenler, apple 4:3 ekranda ısrar ettiği sürece evet alınır. Note 2014'ün ekranında HD film izleyin sonra bu yorumunuzu tekrar düşünün...

Bayram döneminde Los Angeles'taydım Best Buy'da incelemiştim ... Donanım haberde ilgili konu başlığında da daha önceden de belirtmiştim...

Ayrıca burdaki cevabımda aynı şikayetlerden cihaz sahipleri de ifade etmektedir...

Ne oldu ...

• Çok pahalı bence. Ben şimdiden vazgeçtim. Yeni Note 8 i ve ipadmini2 yi bekliyorum. Bakalım fiyatları ne olacak...

• elinize bile almadığınız bir cihazdaki lag ve ısınma sorununu roportajdan mı belirlediniz, tebrikler vallaha... 2 aya yakındır kullanıyorum ve en ufak bir takılma dahi yok cihazda iPad varken android alınırmı diyenler, apple 4:3 ekranda ısrar ettiği sürece evet alınır. Note 2014ün ekranında HD film izleyin sonra bu yorumunuzu tekrar düşünün...

Herkesin sebebi başka ben ipad4. nesil sahibiyim ve android tablet almamamın sebebi android tabletlere özel yazılımların tüm marketin %1 ini kapsamamasıdır, hiçbir geliştirici tablete özel uygulama yazmıyor kısaca galaxy ace telefon ne calıstırıyorsa galaxy note 10.1 onu calıstırıyor appstore öyle değil iphone ve ipad uygulamaları ayrıştırılmış bir iphone uygulamasını ipad e yuklersen hem cozunurluk cok dusuyor haklı olarak hemde tam ekran olmuyor ayrıca bir iphone sahıbı bir ipad uygulamasını yuklemek ısterse cıhazında calısmıyor kuramıyor yani. Android tablet platformundan honeycomb ile birlikte son buldu ics den sonrası sadece telefon için.Film olayına gelince haklısın 16.9 formatını desteklemıyor ama bu film izlenmesıne engel degıl sonucta izliyorsun,sonucta bırsey hıc olmuyorsa o zaman sorundur, son olarak kimse sadece film izlemek için tablet almaz bircok kıstas var güncelleme süresi uygulama kalitesi ucretsiz uygulamaların cokluğu ve kalitesi malzeme kalıtesı cpu gpu kalıtesi ve marka degeri ipad tum bu unsurları bünyesinde ihtiva ediyor o yuzden bu kadar cok tercih ediliyor hemde en koyu android fanlarının bile büyük bir kısmı tarafından.

• Galaxy Note 10.1'im var, yani bundan bir önceki modeli. Aldığım günden bu yana bir kere pişman olmadım, verdiğim parayı sonuna kadar hakeden bir tablet. Bu tableti ne için istediğinize göre değişir tabii ki ama eğer amacınız benim gibi not tutmaksa, defter, kitap, bilgisayar taşımak istemiyorsanız; alın pişman olmazsınız.
  • 700 Tl üstü android tablet alınmaz.

• Çok pahalı be arkadaş o fiyata güzelinden Ultrabook falan alırsın. Bana kalırsa tablet alacaksan ya 400 liranın altında Android tablet alacaksın ya da 1000 liradan fazla vermemek şartıyla IOS tablet alacaksın. Galaxy Gear fiyatı çok yüksekmiş ayrıca bir aksesuar sonuçta o paraya galaxy s3 alırsın paralel ihracat ile falan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarthLuca

quote:

wifi 16 gb 1499TL

wifi + 3G modeli 1699 TL

Bayram döneminde Los Angeles'taydım Best Buy'da incelemiştim ... Donanım haberde ilgili konu başlığında da daha önceden de belirtmiştim...

Ayrıca burdaki cevabımda aynı şikayetlerden cihaz sahipleri de ifade etmektedir...

Ne oldu ...

işte bir teşhir ürününü 5-10 dakika kurcalayıp kendini ürünü test etti zannedenlerden biri daha. Hangi cihaz sahipleri bunlar, onlarda markette 3-5 dakika kurcalayanmı?

• Note 10.1 güzel alet ama bir Alex değil :)

Şaka bir tarafa fiyat olarak çk pahalı giriş yaptı neyse 3 ay sonra 1200 Tl civarına çekerler her zaman yaptıkları gibi..

Bataryası 8 bin küsür dedi bu iyiye işaret en çk şarj süresinden şikayetçiydim zaten ..

Artık kullanıcı kendi ihtiyacına göre seçimini yapacak,burda o alınmaz bu alınmaz demek yanlış olur ..

Misal S pen benim için hayat kurtarırır diğerinin umrunda olmaz !
  • Kaan Arlı gelmniş,gelsin uygulama-oyun incelemeleri... :)

• özlemiştik Kaan Arlı'nın videolarını izlemeyi.Hoşgeldin

• quote:

Orijinalden alıntı: ozancany

saçları kesmiş şu sakallarıda keserse daha iyi olur kaan arlımalum okadar insan izliyor bu video yu askerede gitti geldi ama sakal hala var

Sakal dinlendirmek denen bir şey var. Askerden geldin mi dinlendirirsin. Kaan'ı da hoş görün. :)

Hoş geldin Kaan.

• samsung artık insanları 8 çekirdek diye aldatma yeter.senin 8 çekirdek dediğin snapdragon 800 karşısında ne yaptığını gördük.bu kadar bilgi kargaşası yapan tek firma samsung.
    Bu arada kaan arlıiyi bir editör,kırıcı olmak yakışmaz.Tutturmuşsunuz Mesut çevik diye anlamadın gitti.Tamam mesut çevikte iyi ama başkalarını ezilerek mesut çevik yüceltilmez.

• Lg 2000-2200 den satacağına G2 yi 1400-1600 gibi fiyatlara satabiliyorsaki Lg de Güney Kore firması kaldıki bu tableti en fazla 1000 tl den satmaları gerekirdi.1000 tl bile gözüme çok gözüküyor android tablet olunca.Hemde G2 ile bir androd tabletten daha işlevseldir.Birde hangi tablet olursa olsun wifi+3g fiyat farkı fazla oluyor bundan nefret ediyorum.Tablet alacak olsam 3g li yada 4gli olanını alırım.Wifi heryerde bulmak mümkün değil.
  • şu an için satan bir yer göremedim pazartesi satışta demişti...hiç bir elektronik markette yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.