Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.222
Cevap
14
Favori
493.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Bazen 3G bazen de edge yazan kısımın üzerine işaret geliyor.Ayrıca bilgisayar bağlanıyor bluetooth üzerinden.Sadece telefon girmiyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: dr25

foresight gprs simgesi uzerinde bağlandığına dair bir işaret geliyor mu?
  • İlginç bir anlam veremedim doğrusu
    Bende gprs simgesi geldiğinde direk bağlanıyor. Aceba diğer ayarlarla ilgili bir sorun olabilir mi? mesela internet ayarlarında: interneti aç sağ alt kenardaki 3 noktayı kullanarak internet ayarlarını internet tercihlerini ayarladığın gprs seçeneğini seç. eğerki bu da olmuyorsa o zaman biraz daha kurcalamak lazım altını
  • Vallahi ne yaptıysam olmadı.Kafayı yiyecem.Telefona bilgisyar bluetooth üzerinden bağlanıyor.Ancak telefon kendisi sayfa açmıyor.Her ayarına baktım olmuyor olmuyor
  • turkistan hocam ve diğer arkadaşlar tel için bulduğunuz kullandığınız program ve oyunları paket olarak upload edermisiniz lütfen. özellikle jar değilde bu cihaza özel olan uygulamalar. uzantısı neydi acaba

bu arada elimde İ8320 (siyah) ve İ6410(kırmızı) var ikiside çok güzel kıyamıyorum ama en azından birini satıcam. isteyen varsa PM atsın
  • Bizim telefonun forumu bitti galiba
  • yok henüz bitmedi ben elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum ama anatomi bütünlemesi şakaya gelmez çalışmam gerekiyor

Ben bir miktar widget ve java program rar ladım ama nasıl upload edeceğimi bulamadım? r...d üyeliğim olmadığı için upload etmek istemedim malum 10 defa indirdikten sonra siliniyor. yardımcı olunursa daha çabuk halledebilirim upload olayını
  • kadıköy de bu işlemleri yaptırabileceğimiz bir yer varmı benim yapabileceğim birşey değil bunlar.adres verebilirseniz sevinirim.ben yapmaya kalkarsam cihazı çöpe atmam gerekir.burdan veya özelden mesaj atarsanız telefon güzel ama ben kullanamıyorum çıldıracam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peacelik -- 13 Eylül 2010; 10:40:04 >
  • slm arkadaşlar bu telefonu ciddi anlamda almayı istiyorum fakat yorumlar tedirgin ediyor. Wi fi ve gps gibi özelliklerini sorunsuz kullanan arkadaşlar var mı? Cihazı tavsiye ediyor musunuz? Teşekkürler
  • Dr25 adlı arkadaşımızın paylaşımını rapide yükledim llinki. http://www.rapid.......com/files/418750495/widget.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatkara -- 13 Eylül 2010; 9:53:22 >
  • Cihazı gün geçtikçe dahada çözmeye başladım ama konu çok sönük gerçekten biraz daha ilgi alaka lazım cihazın gerçek gücünü ortaya çıkartmak için

Avea ile Vodafone360 oturum açıtım. Mailleri sorunsuz alıyorum artık

Ama haritaya girince otomatik atıyo. Haritayı ve marketi sorunsuz kullanabilen varmı? avea ile gprs ile nete girebilen varmı? ayarlarım doğru edge ile 360a giriyorum ama nete girmiyor! Bi arkadaştan şebeke ayarları ve internet ayarlarının tamamını istiyorum

Facebok hesabımıda aktardım. ama 360 oturum kapadığım halde 24saat facebook açık kalmış garip bi durum.bunun çözümü nedir?

kulaklık çıkartınca sesi dışarı bazen vermiyo.kulaklık takılı gibi davranıyor. bu hatalar umarım yeni yazılımla düzelir.

yabancı bi forumda okudum: LİMO heran bitebilirmiş. M1 ve H1 için Android veya BADA olucak diyolardı

Almayı düşünenlere kısaca bilgi veriyim: uygulama olarak biraz zayıf ama çokta kötü sayılmaz. bide ufak tefek bug(yazılımsal hatalar) var.

Wifi ile sorunsuz nete giriyorum. Fotoğraf çekim ayarları modları başarılı - foto kalitesi iyi - flash yeterli - konuşma, kulaklık , mikrofon sesleri net - hoparlör sesi yüksek net- mp3 ayarları fazla ve istenen net sesleri almak mümkün - ekran kalitesi gerçekten mükemmel. video ve fotoğraf bakmak tam bir keyif - hassasiyet çok yüksek- tel hızı yeterli bazı oyunlar yavaş yükleniyor - kasa kalitesi yüksek ve gacırtı gucurtu yok- 16gb hafıza yeterli ve kart girişi olması güzel - 3.5 kulaklık girişi güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: suatkara

Dr25 adlı arkadaşımızın paylaşımını rapide yükledim llinki. http://www.rapid.......com/files/418750495/widget.rar.html

neden illa bu b.ktan siteye koyuyosunuz. başka bi yere dosyaları upload edelim lütfen!
  • arkadaslar bu telefonu almak istiyorum kutu icerigi tam güvenilir satıs yapan bir magza biliyormusunuz ?
  • arkadaşlar topic ölmedide taşınma işleriyle uğraşıyorum açtığım topiği şuan için takip edemiyorum kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: busonartik

arkadaşlar sayfaları tek tek okumaya çalıştım ama bu kadar irenç bi topic görmedim versiyon nasıl atılır nerden bulunur yeni versiyonun artıları eksileri ne sms prblemi nazıl çözülür maillere nasıl bakılır midem bulandı telefondan almayı düşünüyordum ama türkiyede türkcell hatla kulanılıyormu onu bile bilmiyorum b u cihazı alınca pasaport kayıtlımı yoksa fake imei ilemi alıyorsunuz onu bile bilmiyorum cihaz yeni diye kimse neyin ne olduğunu bilmiyor topicde hiç aydınlatıcı değil bence kullanıcı biri tek bikerede cihazı ilk alınca yapılması gerekenleri öreneğin güncelleme nasıl yapılması gerektiğini hangi versiyonun yüklenmesi gerektiğini hangi uygulamaları nasıl nerden yüklenmesi gerektiğini anlatsada aydınlansak

topic i adam akıllı okumazsan anlamazsın tabi.sorduğun tüm soruların cevabı topic te mevcut

• firmware yüklemeyen arkadaşlardan bir ricam olucak havuzlu bir duvar kağıdı vardı sanırım dcf uzantılıydı flash bellek moduna alıp daha sonra upload edebilirseniz memnun olurum.
  • ben herşeyi hallettim bağlanabiliyorum ama ne haritalar açılıyor nede mağaza açılıyor google maps te ise konum bulamıyor gps e ulaşılamıyor diyor :(

birde ibb trafik uygulamasını " trafik yazıp 1530 a gönderince cebe geliyor güzel kameralarda çalışıyor istanbulda olanlar için güzel :)
  • slm arkadaşlar bende aldım h1 den. fakat internete girmesine rağmen vodafone 360 a oturum açamıyorum.
    pc suite yuklemeye çalışınca dosya iniyor ama bozuk olduğu için açılmıyor.
    bana link verebilirmisiniz pc suite için.
  • vodafone hat kullanıyorum.
  • AccuWeather pro 24 saatte bir güncelleme yapar digeri gibi saatte bir degil...

http://www.mediafire.com/?bmtjc5dhn2dfdb6
  • Video kayıt formatı 3gp! ayarlardan baktım avi veya mp4 e kayıt yapmıyor galiba.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.