Şimdi Ara

SAMSUNG HT-D6750 3D BLURAY EV SİneMA SİSTEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
5.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SAMSUNG HT-D6750 3D BLURAY EV SİneMA SİSTEMİ(http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110100448&CS_Category=_DVD_LI94&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU) HAKKINDA BİLİSİ OLAN KULLANAN VARMI?

• evet arkadaşlar aynı şekilde aynı ürünü bende araştırıyorum bilgisi olan yokmudur?
  • HTS9140 Philips Ev Sinema Sistemi
  • Arkadaşlar sizce bu promosyonu yapan firma güvenilir midir acaba, çünkü bu ürünü ben çıktığından itibaren takip ediyorum, normalde satış fiyatı 1800-2000 lira civarında
  • Az önce şeytana uydum ve ürünü satın aldım. Sitenin güvenilir olduğunu düşünüyorum. Acun Ilıcalı dün reklamını yapmış. Hürriyet internet sitesinde de reklam haberi yapılmış. Büyük ihtimalle açılış gününe özel ilgi çekme promosyonu. Kaçırmamak lazım diye düşünüp satın aldım ben :) Karar size ait..
  • ben kaçırdım maalesef
  • ben de haber7.com'da gördüm siteyi, tam da sinema sistemi arıyordum burada görünce biraz araştırdım sağlam gibi ve aldım... hatta başka ürünler de alıyım dedim cep tel filan ama teşekkür ederek stokların bittiğini söylediler başka hiçbir ürün alamadım... ama hakkaten ilginç ve güzel fiyatlar var, eğer ürün de problemsiz, orjinal garantili gelirse harika olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: endernur

Arkadaşlar sizce bu promosyonu yapan firma güvenilir midir acaba, çünkü bu ürünü ben çıktığından itibaren takip ediyorum, normalde satış fiyatı 1800-2000 lira civarında

Çok gzl bir sistem ...Bende kararsızdım alayım diyene kadar stokta kalmadı kaçırdık
  • yalnız arkadaşlar her ne kadar site ciddi gibi görünse de bugün basında çıkan yazılar beni rahatsız etti, güya vurkaç yapan birileriymiş gibi lanse edilmeye çalışıldı bu site... ya birileri rahatsız oldu yada aslı var, artık bekleyip göreceğiz, umarım korktuğumuz gibi dolandırıcı değillerdir, çünkü büyük bir şirket bunlar ve binası bile resimdeki gibi mevcut...
  • SAMSUNG HT-D6750 3D BLURAY EV SİneMA SİSTEMİ SAMSUNG HT-D6750 3D BLURAY EV SİNEMA SİSTEMİ bune ya acayıp pahalı bu
    2.299,00 TL (KDV Dahil) peki buna yakın ucuz bir cihaz varmı samsung yada lg nin
  • Vatan Bilgisayarda bugüne özel indirim varmış 1499 tl. kullanan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.
  • Arkadaşlar dün vatan dan aldım ürünü. Eve getirip kurmaya çalışınca gördüm ki ayakların bağlantı vidaları yok. hevesim kursağımda kaldı. bugün geri götürdüm başka mağzada varsa (açılmamış kutu) haftaya getirecekler.
  • Arkadaşlar ben de bu ses sistemini takip ediyorum; ama neredeyse kullanıcı yorumu pek yok, kullanan arkadaşlar yorum yapabilirler mi acaba, herhangi bir sıkıntı ya da eksiklik kendilerince var mı ya da tavsiye ederler mi ?
  • Arkadaşlar Selam,

Bu sistemi geçen hafta satın aldım ve kurdum; yaklaşık bir hafta süredir kullanıyorum. Genel anlamda memnunum diyebilirim. Bundan önce Logitech Z-5500 kullanıcısı idim, filmlerde güzel ama bas ağırlıklı bir sistem olması, tizlerin berrak olmaması nedeniyle, üstelik sistemde müzik de dinlemek istediğimden bu seçeneğe yöneldim. Aslında ayrı ayrı receiver + Hoparlör + blu ray oynatıcı alacaktım ancak biraz da tembelliğime geldi, hazır seti görünce, bir parça araştırmasını da yapıp aldım.

Televizyon olarak Samsung 46D7000 kullanıyorum; her iki ürün de Samsung olunca HDMI ile birbirine bağlayınca birbirlerini gayet güzel tanıyıp, anlaşıyorlar, tek kumanda ile her iki sistemi idare etmek mümkün oluyor, rahatlık sağlıyor. Diğer yandan blu ray player üzerindeki usb girişinden harici hdd'yi bağlayınca, içeriğindeki bir çok dosyayı sorunsuz oynatabildim, özellikle mkv dosyalarını son derece kaliteli bir şekilde işlediğini söyleyebilirim. Bununla birlikte sistem malesef flac formatını desteklemiyor. Yani indirmiş olduğunuz kayıpsız müzik dosyalarını bu sistem ile dinlemek sıkıntılı. Sistemin arkasında bir optik, iki de hdmi girişi var, böyle olunca xbox olsun, uydu alıcı vb. olsun bu şekilde bağlamak mümkün. Ses kalitesi beni genel anlamda tatmin etti; baslar belki Logitech Z 5500 kadar kuvvetli değil ancak gayet yeterli. Her bir hoparlör için ayrı ayrı ses yükselik ayarı yapılabiliyor, ayrıca çok detaylı olmasa da kullanıcı ekolayzır ayarı da mümkün. Orta ve tiz tonlar ise gayet berrak ve çatlamıyor.

Diyeceğim o ki, eğer kendi sisteminizi ayrı ayrı parçaları alıp kurmayı düşünmüyorsanız, ayrıca tv olarak da Samsung kullanıyorsanız bu çözüm sizi çok mutlu edecektir. Gerek ses gerek görüntü kalitesinden oldukça memnunum. Bence önde gelen seçimlerden birisi olmalı. Keşke flac desteği olsa, basları da biraz daha güçlü olsaymış.

edit: Unuttuğum bir iki hususu daha ekleyeyim; arka iki hoparlör kablosuz, yani arka iki hoparlörden çıkan ses kablolarını bir receiver'a, receiver'ı da elektrik fişine takıyorsunuz o kadar. Sistem çalışınca kendiliğinden bağlanıyor, ilave ayar yapmaya gerek kalmıyor. Böylelikle tv yanındaki önde bulunan ses sisteminden arka hoparlörlere ses kablosu uzatmaya gerek kalmıyor. İkinci olarak, sistem yanında wireless adaptör ile geliyor ve evdeki internet ağına bağlanıyor. Ayrıca lan girişi de mevcut. Sistem üzerinde, aynı Samsung tv'lerde olduğu gibi smart uygulama ekranı mevcut. Buradan program indirip, çalıştırabiliyorsunuz. Misal Youtube uygulaması da mevcut. Üçüncü olarak, ben sisteme yine Samsung marka harici 2.0 TB'lik hdd'yi takıp kullanıyorum, gayet rahat okuyor, bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aegeus -- 28 Mart 2012; 13:44:38 >

• ÖNEMLİ UYARI

Arkadaşlar kesinlikle ve sakın ola bu sistemi satın almayın; söylediğim her şeyi geri alıyorum; çünkü üzerinde Cinavia koruması ile birlikte geliyor! Biraz önce The Adventures of Tintin filmini izlerken başıma geldi, filmi izlemeye başladıktan bir süre sonra hata uyarısı vererek filmin sesi kesiliyor ve filmin sesini, film korsan diye artık oynatmıyor.

Yani sakın ama sakın, benim düştüğüm bu hataya düşmeyin, bu seti satın almayın! Konu hakkında daha fazla bilgi ve etkilenen filmlerin listesi için:http://en.wikipedia.org/wiki/Cinavia

Samsung'un yapacağı iş bu kadar oluyor işte.

• Herkese merhabalar..

Başlıktan da anlaşılacağı üzere, Samsung HT-D5550 ve Samsung HT-D6750 modelleriyle ilgileniyorum. Ürünleri direk görme fırsatım olmadı, ama internet üzerinde araştırmalarım neticesinde ürünler konusunda bir teretdütüm yok. Bu iki ürün arasında 300 W ses çıkış gücü dışında bir fark olmadığını tespit ettim, yinede bunu teyit etmek istiyorum? Şayet bu modeller hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız bu konuda beni bilgilendirirse sevinirim. Çünkü eğer dediğim gibi sadece 300 W dışında tüm özellikler aynı ise 545 TL daha az verip Samsung HT-D5550 modelini tercih edicem.

Merak ettiğim bir diğer konu ise, Samsung HT-D6750 modelinin arka iki uydu hoperleri kablosuz, Samsung HT-D5550 modelinde de bu durum aynı şekilde mi? Şayet değilse, kablosuz avantajından dolayı Samsung HT-D6750 modelini tercih ederim.

İlgili ürünlerin linkleri:

Samsung HT-D5550 için:http://www.hizlial.com/elektronik/ev-sinema-sistemleri/samsung-ht-d5550-1000w-3d-blu-ray-ev-sinema-sistemi_05.003.1271.0017.htm

Samsung HT-D6750 için:http://www.hizlial.com/elektronik/ev-sinema-sistemleri/samsung-ht-d6750-3d-bluray-ev-sinema-sistemi_05.003.1271.0011.htm

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

EK:
    quote:

Orijinalden alıntı: Aegeus

ÖNEMLİ UYARI

Arkadaşlar kesinlikle ve sakın ola bu sistemi satın almayın; söylediğim her şeyi geri alıyorum; çünkü üzerinde Cinavia koruması ile birlikte geliyor! Biraz önce The Adventures of Tintin filmini izlerken başıma geldi, filmi izlemeye başladıktan bir süre sonra hata uyarısı vererek filmin sesi kesiliyor ve filmin sesini, film korsan diye artık oynatmıyor.

Yani sakın ama sakın, benim düştüğüm bu hataya düşmeyin, bu seti satın almayın! Konu hakkında daha fazla bilgi ve etkilenen filmlerin listesi için:http://en.wikipedia.org/wiki/Cinavia

Orjinal film arşivim var, korsan film kullanmıyorum. Bu durumda bahsettiğiniz durumun bana sıkıntı yaratmayacağını düşünüyorum. Yinede internet üzerinden indirdiğim filmlerde oluyor, usb üzerinden izlediğim... bu durumda bahsettiğiniz durum sıkıntı yaratıcak sanırım???

• Merhaba,
    Bu sistemin kopya medya çalıştıramama sorunu devam ediyor mu ?

bende ilgileniyorum bu ürünle

Kullanan arkadaşlar fikirlerinin paylaşabilir mi ?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarcs -- 14 Mayıs 2012; 12:35:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarcs

Merhaba,
    Bu sistemin kopya medya çalıştıramama sorunu devam ediyor mu ?

bende ilgileniyorum bu ürünle

Kullanan arkadaşlar fikirlerinin paylaşabilir mi ?

Teşekkürler

Hocam ben şu ana kadar sanırım 4-5 blu-ray film izledim. Sadece bir tanesinde başıma geldi. Bu sorunu da, hdd'yi TV'ye takıp oynatmak sureti ile çözdüm. TV'imin (c650) media player özelliği olmasaydı film yalan olmuştu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhancakir444

Herkese merhabalar..

Başlıktan da anlaşılacağı üzere, Samsung HT-D5550 ve Samsung HT-D6750 modelleriyle ilgileniyorum. Ürünleri direk görme fırsatım olmadı, ama internet üzerinde araştırmalarım neticesinde ürünler konusunda bir teretdütüm yok. Bu iki ürün arasında 300 W ses çıkış gücü dışında bir fark olmadığını tespit ettim, yinede bunu teyit etmek istiyorum? Şayet bu modeller hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız bu konuda beni bilgilendirirse sevinirim. Çünkü eğer dediğim gibi sadece 300 W dışında tüm özellikler aynı ise 545 TL daha az verip Samsung HT-D5550 modelini tercih edicem.

Merak ettiğim bir diğer konu ise, Samsung HT-D6750 modelinin arka iki uydu hoperleri kablosuz, Samsung HT-D5550 modelinde de bu durum aynı şekilde mi? Şayet değilse, kablosuz avantajından dolayı Samsung HT-D6750 modelini tercih ederim.

İlgili ürünlerin linkleri:

Samsung HT-D5550 için:http://www.hizlial.com/elektronik/ev-sinema-sistemleri/samsung-ht-d5550-1000w-3d-blu-ray-ev-sinema-sistemi_05.003.1271.0017.htm

Samsung HT-D6750 için:http://www.hizlial.com/elektronik/ev-sinema-sistemleri/samsung-ht-d6750-3d-bluray-ev-sinema-sistemi_05.003.1271.0011.htm

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

EK:
    quote:

Orijinalden alıntı: Aegeus

ÖNEMLİ UYARI

Orjinal film arşivim var, korsan film kullanmıyorum. Bu durumda bahsettiğiniz durumun bana sıkıntı yaratmayacağını düşünüyorum. Yinede internet üzerinden indirdiğim filmlerde oluyor, usb üzerinden izlediğim... bu durumda bahsettiğiniz durum sıkıntı yaratıcak sanırım???

Hocam D5550'nin arka hoparlörler kablolu. Kablosuz olması için extra bir cihaz almak gerekiyor ki bu da sanırım 200-300 arası bir maaliyet.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.