Şimdi Ara

★ ★ ★ SAMSUNG GT-S6310 (YENİ YOUNG) ANA BAŞLIK VE DESTEK KONUSU ★ ★ ★ (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
2
Favori
18.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün young cihazıma veda ettim s4 mini aldım deep black modelini ama gene bu konuda yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince
  • bende note 2 geçtim ama hala takip etcem konuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

arkadaşlar bugün young cihazıma veda ettim s4 mini aldım deep black modelini ama gene bu konuda yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince

hayırlı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimotor

bende note 2 geçtim ama hala takip etcem konuyu

hayırlı olsun hocam sizinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

arkadaşlar bugün young cihazıma veda ettim s4 mini aldım deep black modelini ama gene bu konuda yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince

hayırlı olsun :)

teşekkürler
  • Benim telefon bozuldu. Bir anda kapandi ve ekran kapali sekilde araliklarla surekli titriyor. Bataryayi cikarip takiyorum yine titremeye devm ediyor. Recovery mod ve odin modda acilmiyor

• quote:

Benim telefon bozuldu. Bir anda kapandi ve ekran kapali sekilde araliklarla surekli titriyor. Bataryayi cikarip takiyorum yine titremeye devm ediyor. Recovery mod ve odin modda acilmiyor

Geçmiş olsun hocam servisten başka çare kalmamış sanırım ana kartta problem olabilir

• quote:

quote:

Benim telefon bozuldu. Bir anda kapandi ve ekran kapali sekilde araliklarla surekli titriyor. Bataryayi cikarip takiyorum yine titremeye devm ediyor. Recovery mod ve odin modda acilmiyor

Geçmiş olsun hocam servisten başka çare kalmamış sanırım ana kartta problem olabilir

teşekkür ederim sağolasın. vallahi messengerda birşey yazayım dedim bir anda ekran karardı, titremeye başladı.

5 saat geçti, telefonu tekrar açayım dedim yine aynı sürekli titriyor telefon. titreşiminde problem vardı aldığımdan beri, servise vermeye üşeniyordum, şimdi mecbur vericem artık. inşallah birkaç günde onarılır.

• quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim sağolasın. vallahi messengerda birşey yazayım dedim bir anda ekran karardı, titremeye başladı.

5 saat geçti, telefonu tekrar açayım dedim yine aynı sürekli titriyor telefon. titreşiminde problem vardı aldığımdan beri, servise vermeye üşeniyordum, şimdi mecbur vericem artık. inşallah birkaç günde onarılır.

dediğiniz gibi titreşim bozulmuş herhalde serviste hemen değiştirirler herhalde çok süreceğini sanmıyorum onarımın

• Bimden alıpda uygun fiyata Bu telefonu satan var mı annem için alacağım daPM BEKLİYORUM
  • Arkadaşlar sorunumu daha önceden dile getirmiştim.Hat arada bir gidiyordu.Bakıyorum şebeke var fakat yalnızca acil aramalar diyor.Fabrika ayarlarına döndürdüm olmadı.Aveadaydım hattan dediler vodafone geçtim yine aynı 64 kblik sim kullanıyorum.Böyle nedenler 64 kblik simden dolayı olabiliyormuş 128kb sim alsam düzelir mi ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LTR

Arkadaşlar sorunumu daha önceden dile getirmiştim.Hat arada bir gidiyordu.Bakıyorum şebeke var fakat yalnızca acil aramalar diyor.Fabrika ayarlarına döndürdüm olmadı.Aveadaydım hattan dediler vodafone geçtim yine aynı 64 kblik sim kullanıyorum.Böyle nedenler 64 kblik simden dolayı olabiliyormuş 128kb sim alsam düzelir mi ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz ?

128 kb sim kart hafızası büyük sadece başka bir artısı yok sanırım bimcell (avea) da iken bende de hat gidiyordu gelmiyordu falan türkcell geçmiştim sorunum çözülmüştü birde onu deneyin isterseniz bende sorun kalmamıştı çünkü aynı telefonda iken

• quote:

Arkadaşlar sorunumu daha önceden dile getirmiştim.Hat arada bir gidiyordu.Bakıyorum şebeke var fakat yalnızca acil aramalar diyor.Fabrika ayarlarına döndürdüm olmadı.Aveadaydım hattan dediler vodafone geçtim yine aynı 64 kblik sim kullanıyorum.Böyle nedenler 64 kblik simden dolayı olabiliyormuş 128kb sim alsam düzelir mi ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz ?

sorun samsungtan kaynaklanıyor, ama sim kart diyerek başından savıyorlar.
  • quote:

quote:

sorun samsungtan kaynaklanıyor, ama sim kart diyerek başından savıyorlar.

hocam türkcell geçince bi bende düzeldi sanırım sorunlar bimcell de iken reset dahi atıyordu benim biliyorsunuz taşıdım hiçbir problem kalmamıştı

• bsliali kullanıcısına yanıt
    Bayramdan önce telefonu servise verdim. Hiç bir sorunu olmadığı yazıyordu.Şimdi tekrar aveaya geçtim 128 kblik sim aldım şuan sorun yok.Bide telefonu rootlamıştım.Güncelleme yapılmıyordu servisten geldi ve artık güncelleme yapılabiliyor
  • Gencler hızlı güvenilir rom tavsiyesi olan bi link atabilir mi ?
  • Kullanan eski arkadaşlar kalmamıştır büyük ihtimal ama yinede kullanan arkadaşlara destek verebilirim.
    Tele oyun olarak plants&zombies,Red ball 4,Badland tarzı oyunlar kasmadan iyi gidiyor.Facebook lite,Twitter,tarayıcı olarak da opera mini fena değil.
    Şarj sıkıntısı olanlara tavsiyem root yapınca overclockwidget uygulaması ile günü rahatça çıkarabilirsiniz.

• Ekran süresi bende 3.45 saatte.Bekleme süresi olarak 11-12 saat gidiyor şu an.(Az kullanımda)

• Yakın zamanda bende Lenovo a7000e geçeceğim herhalde ki antutudan 43k aldığına göre rahat 2 sene götürür.

• Selamun Aleyküm arkadaşlar.

Annemin kullandı GT-S6310 model cihaz annemin çantasında durup dururken kapanmış ve şuan açılmıyor.
    Cihaz fotoğrafta görüldüğü üzere bu ekranda kalıyor.
    Brick olmuş sandım ve Sammobile dahil çeşitli sitelerden birçok Stock Firmware indirdim ve Odin ile Flash ladım. Fakat cihaz kesinlikle bir tepki vermiyor. Aynı zamanda Boot menüye de girmediği için Custom Rom da atamıyorum. Kendim yapamayacağımı anlayınca telefoncuya verdim fakat 3 adet telefoncunun elinden geçmesine rağmen hiçbiri yapamadı. Birisi içerisinden bir parça değiştireceğini söyledi fakat o halde olmamış. Şuan cihaz ilginç bir şekilde öylece duruyor ve açılmıyor.

Uzman arkadaşlardan fikri olanlar yardım ederse çok sevinirim iyi forumlar...

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.