Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Zoom lanse edildi: 10x optik yakınlaştırma yapabilen akıllı telefon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
3.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm gün cepte taşınacak bir cep telefonu - dijital kamera melezi için saçma bir tasarım. Burada öncelikli amaç telefon/taşınabilirlik olmalıydı.

Bu kadar büyük boyutlu bir optik düzenek yerine

Eski adıyla Sanyo Xacti (Artık Panasonic bümyesinde)el kameralarında kullanılana benzer şekilde küçük/orta boyutlu, lensi dışarıya doğru uzamayan ancak optik zoom yetenekli bir kamera düzeneği kullanılması mantıklı olurdu.

• Ah Nokia ah.Şu android platformuna bi yatırım yapmadın gitti.Yap ki diğer firmalar da çıkardığın ürünleri göz önüne alarak rakip cihazlar üretebilsin...

• Şu samsung'un cihazlarının tasarımlarını tanıtan videolarını izleyince gülme krizine giriyorum. Her seri aynı tasarımı yap ve tanıtımda "sizler için tasarım ekibimiz en son ayrıntısına kadar düşünerek yaptı." dediklerinde ulan ilk okulda okuyan çocuğa prototip bir tasarım yap deseler daha iyisin yapar. Hiç olmassa bile çağının ötesnde farklı birşey ortaya çıkar...

• Harbi kameranın telefonu var dedikleri bu olsa gerek :D

• Bu hakikaten telefon özellikli fotoğraf makinesi olmuş. Tasarımı eleştiren arkadaşlar nerede kusur buldular çok merak ediyorum.
  • Cok sacma
    Giderim bi fotoğraf makinesi alırım daha iyi
    Şık da değil ve hantal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış hatırlamıyorsam samsung un tekstil fabrikası da varmış ,eğer öyleyse galaxy ceketler ,s4 pantolonlar görebiliriz yakında :P (tamam çok kötüydü abanın eksiye :D )

• Samsung'un tasarımcıları ilkokul mezunu bence.

• bunun yanında taşıma çantası veriyorlar mı?

• Ne gerek var ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexstz -- 13 Haziran 2013; 9:02:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

Tam gaz uretiyor adamlar

yemiyolar içmiyolar resmen aklıllarına gelen herseyi yapıyolar ya
  • Kalınlığıyla, şekliyle bildiğin galaxy camera bu, telefonumsu bir tasarımı yok ki ?
  • Herkesin bi yorumu var benimde telefona yorumum yok yorum yapanlara var madem beğenmiyorsunuz yada iyi olmadığını düşünüyorsunuz o zaman daha iyisini yapun kullanalım !!!!!

• Biraz japon yapıştırıcı(bantta olabilir tabii neden olmasın)+nerden geldiği belli olmayan bir kamera(zoom yapsın yeter)+S4 kırması,ne olduğu belli olmayan telefon. Sonuç=Galaxy S4 Zoom
  • nasıl olsa ısınıyomus .. dereceyi biraz artırın ütü yapalım oldu olacak
  • Bul bildiğin nokia n73 ün akıllı telefon hali olmuş oldu abi :D
  • Ben telefon istiyorum ama kamera özelliği çok çok iyi olmalı diyenler için bence iki ayrı cihaz yerine alınabilir bir ürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Ben telefon istiyorum ama kamera özelliği çok çok iyi olmalı diyenler için bence iki ayrı cihaz yerine alınabilir bir ürün.

Lumia 925? Daha iyi çeker bundan bak demedi deme.
  • samsung acaba buzdolaplarına ve çamaşır makinelerinede s4 montelemeyi düşünüyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Ben telefon istiyorum ama kamera özelliği çok çok iyi olmalı diyenler için bence iki ayrı cihaz yerine alınabilir bir ürün.

Lumia 925? Daha iyi çeker bundan bak demedi deme.

Optik zoom ? Bence kompakt bir fotoğraf makinesi ile telefon almak yerine bu cihazı almak çok mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.