Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Zoom lanse edildi: 10x optik yakınlaştırma yapabilen akıllı telefon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
3.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nokia'nın kamera konusunda ne kadar ilerde olduğunu kanıtlarcasına çıkmış bir model.

• bunu yapan tasarımcı kör olmuş beyler
  • herkez olumsuz yorum yazmış allahım ya almazsın olur biter ne biçim iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Çektiği fotoları görelim bakalım, neden olmasın ?

Samsung'un yeni çıkardığı Galaxy Camera'lar Nokia lumia 920'yle aynı Nokia 808'den kötü çekiyordu.
  • Galaxy S4 ile dijital kompakt makineyi uhuyla yapıştırmışlar.

• darkest earth kullanıcısına yanıt
    Yapma ya... Benim tek umudum a zaman EOS yada HONAMİ.... Alacağım ikisinden birini..
  • siz buna hala "telefon" mu diyorsunuz? fotoğraf makinasının içine anten koyup piyasaya sürmüşler, samsung nasıl saçmalayacağını şaşırdı

• bunun bide su geçirmez olanını çıkarmalılar.

• Aga bu ne?
  • S4 çıktı sıra sıvama bölümünde
  • Bunu tasarlarken ne içtin be kardeşim,"nasılsa satarız" diyen samsunga yuh diyorum.
  • Samsung hala bazı şeyleri anlayamamış. Afedersiniz, hayvan gibi lensi arkaya tüm firmalar koyar. Önemli olan onu küçük ve zarif yapmak.
  • hayatımda gördüğüm en saçma satış politikası. kimse çıkıpta illaki işine yarayan biri olur demesin

• Vay be, buradan batırdınız samsungu. DH de harcanıyorsunuz, yarın gidin apple da felan işe başlayın iyisi...

• Telefonlarda optik yakınlaştırmayı düşünmeye başlamış olmaları güzel, lakin daha ince bir şekilde görmek ve almak istiyorum. Ucuz bir şey olmayacağından ne telefon olarak almak için iyi, ne de fotoğraf makinesi. Ama optik sabitleme vs. eklemiş olmaları da iyi tabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Bu Samsung tasarımcılarının ağzına kürekle vurcan

nihahaha güldürdün :9

• ayranı fazla kaçırmışlar
  • Oku cikti samsungun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7-8 sene önce ilk kameralı telefonlar çıkmaya başladığı sıralarda bi arkaadaş elindeki canonu (modelini hatırlamıyorum ama dslr'ydi galiba) gösterip telefona kamera değil kameraya telefon takmalılar demişti. Biz de öyle çok kalın olur, saçmalık falan diye kahkahayı basmıştık.

• Bu cihazi gorunce nokia nin kamera konusunda en az 5 yil ilerde oldugunu anladim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.