Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Lollipop 5.0.1 Hindistan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
5
Favori
12.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cwm de hangisinden yuklucegımızı soyleyeydın ıyıdı kardesım
  • quote:

Orijinalden alıntı: toress86

cwm de hangisinden yuklucegımızı soyleyeydın ıyıdı kardesım

Gerçekten ilk bastaki yazdıklarımı okusaydin update.zip i yukleyeceni anlardin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djlazo31

@blackcat67 Kurulumu harfiyen yaptım hatta belki hata yapmışımdır diye 3 kez yaptım. Update.zip recoveryden kurulurken status 7 mi ney o tarz bir hata veriyor aynı şekilde tekrar açılıyor.

Direkt rusya nj1 ilemi yaptin ? Oyle yapinca hata veriyor ilk once eski rus firmwaresini kurmak gerekiyor

• blackcat67 kullanıcısına yanıt
    hepsini okudum telefon suanda brıck oldu acılmıyor rusya kıtkatı kurcam tekrardan cwm den hata yaptım dıye brıck oldu ondan ayrıntılı anlat dıyorum..

sımdı kurcaz romu update gelcek otadan okey sonra phılz touch recovery var bende gırıp hangi bolumden yukleyecegımı bılmıyorum ..
  • Şuan telefonda china 5.0.1 yüklü rus 5.0.1 indirdim update.zip şeklinde bunu stock recoveryden direk kursam olur mu ? cevap versen iyi olacak yardımcı olurum yazmıssın hiç yardım etmiyosun pmden bile !
  • Arkadaşlar bende Ana Bant Sürümü NF6 kaldı
    ve hava widgeti şeffaf olmuyor (bazı resimlerde görmüştüm şeffaf)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliev -- 1 Şubat 2015; 14:55:55 >
  • gt-i9505 icin uyumlu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: msty.byro

Şuan telefonda china 5.0.1 yüklü rus 5.0.1 indirdim update.zip şeklinde bunu stock recoveryden direk kursam olur mu ? cevap versen iyi olacak yardımcı olurum yazmıssın hiç yardım etmiyosun pmden bile !

Olmaz update zip rus kitkati icin yapilmis kabul etmicek yani yüklenmz odin sürümünu bekleyin siz

• quote:

hepsini okudum telefon suanda brıck oldu acılmıyor rusya kıtkatı kurcam tekrardan cwm den hata yaptım dıye brıck oldu ondan ayrıntılı anlat dıyorum..

sımdı kurcaz romu update gelcek otadan okey sonra phılz touch recovery var bende gırıp hangi bolumden yukleyecegımı bılmıyorum ..

haydi hayırlı olsun, biz boşuna bekleyin demiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail025

gt-i9505 icin uyumlu mu?

Hayir uyumlu değil

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    sonuna kadar haklısın heves ıste ama sorun cozulecek ınsallah hafta içi gelır rusya 5.0 romu lınkı :D
  • quote:

İlk önce şunu belirteyim CWM yok özel recovery ile işlem yapmıyoruz stok recovery ile yapılacak bütün işlemler benim verdiğim rusya kitkatını kur linkini paylaştım özellikle onu kurduktan sonra rusya kitkatında güncelleme gelicek sana 30 mb onu kuracaksın onu kurduktan sonra recovery'den update.zip dosyasını kuracaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdaminTeki

Şimdi benim romum NJ1 wipe data wipe cache yaptım. CSC: SER oldu. Şu anda güncellemeyi indiriyorum. Bir bakayım olacak mı olmazsa senin yöntem biraz uzun iş ODIN rom gelince direk ondan kurarım.

yapabildiniz mi hocam ?
  • suuat S kullanıcısına yanıt
    Yok ya blackat'in dediği gibi yapmamız lazım.
  • denilen şekilde yaptım,ancak nh4 sürümünden sonra nj1 yükseltmiyor,telefon güncel diyor,napcaz şimdi,telefon nh4 de kaldı,bu şekilde nh4 dede lolilopu yüklemiyor,bendemi aksaklık ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDROIDER

denilen şekilde yaptım,ancak nh4 sürümünden sonra nj1 yükseltmiyor,telefon güncel diyor,napcaz şimdi,telefon nh4 de kaldı,bu şekilde nh4 dede lolilopu yüklemiyor,bendemi aksaklık ne

Cihazı fabrika ayarlarına döndür verilerini yedekleyip sonra dene NJ1
  • hocam telefonda çok şey yüklü,update buna bağlı olamazki,başka aksaklık var gibi,başka çözüm yolu yokmu hocam,inan dünya prg yüklü,ve hepsi işle alakalı

• nh4 den nj1 geçen ota gücellemesi ni bulabilsek

• Bu yöntemi deneyip anlatan arkadaş hariç başarıya ulaşan var mı acaba?
  • ANDROIDER kullanıcısına yanıt
    hocam dediklerinin hepsini etim olmadi yine 30 % takildi neden hocam olmuyor ki
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.