Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Lollipop 5.0.1 Hindistan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
5
Favori
12.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tey_mur

indirdim kardes hepsini

https://cloud.mail.ru/public/6dfb1dab9e80/I9500XXUGNH4_I9500SERGNH4_SER.zip

Bunu indir kur sonra recoveryden wipe yap data ve cache sonra ac telefonu guncellemelerden guncelle 29 mb bise olmasi lazm o guncellemeyi yap bitsin telefon acilsin sonra recoverye girip verdigim update zip dosyasini kurcaksin hafiza kartina at onu en az 3 gb bis alan olsun bu islemleei yaparken verilerin resim vs gidebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• blackcat67 kullanıcısına yanıt
    sonra ne yapim
  • Bu yuklenen rus lolipopu
    Türkiyeye de aynı lolipop mu verecekler yoksa ülkeye göre değişen özellik var mı ?
    Var ise neler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bu yuklenen rus lolipopu
    Türkiyeye de aynı lolipop mu verecekler yoksa ülkeye göre değişen özellik var mı ?
    Var ise neler?

Özellik olarak bir fark olmaz.Sadece ruslar 1-2 tane kendi uygulamasını koyar ya da başka bi ülke diğer fark ise stabillik ve pil tüketimi , performans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night_Noise

quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bu yuklenen rus lolipopu
    Var ise neler?

Özellik olarak bir fark olmaz.Sadece ruslar 1-2 tane kendi uygulamasını koyar ya da başka bi ülke diğer fark ise stabillik ve pil tüketimi , performans.

Rus uygulamaai yok

arkadas bende saygac 1 yukledim senin dediklerini amma 30 % hata verdi onu nasil yapicaz bana onu soyle
  • Bir şey soracağım eski rus romunu neden indiriyoruz direkt NJ1'den yapsak olmaz mı? Ben daha denemedim büyük ihtimal benim OTA'dan olacak KNOX'um 0 çünkü. Olmazsa senin yolla yapacağım ama NJ1 ile olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdaminTeki

Bir şey soracağım eski rus romunu neden indiriyoruz direkt NJ1'den yapsak olmaz mı? Ben daha denemedim büyük ihtimal benim OTA'dan olacak KNOX'um 0 çünkü. Olmazsa senin yolla yapacağım ama NJ1 ile olur mu?

Adımları izle NJ1 ile direkt yapmaya kalktığınızda %30'da takılıyor..
    KNOX'u 1 olanlarda takılıyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdaminTeki

KNOX'u 1 olanlarda takılıyor değil mi?

Hayır Knox'un etkisi yok Adımları izleyin harfi harfi yapın kurulacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tey_mur

arkadas bende saygac 1 yukledim senin dediklerini amma 30 % hata verdi onu nasil yapicaz bana onu soyle

Adımları izle NJ1 ile direkt yapmaya kalktığınızda %30'da takılıyor..
    Şimdi benim romum NJ1 wipe data wipe cache yaptım. CSC: SER oldu. Şu anda güncellemeyi indiriyorum. Bir bakayım olacak mı olmazsa senin yöntem biraz uzun iş ODIN rom gelince direk ondan kurarım.
  • kurduktan sonra ilerde otadan ufak tefek guncellestirme gelirse alabilir miyiz ? birde farkli ulkelere firmware geldiginde performans,batarya omru vs. degisirse bunlar otadan rusyaya da gelmez mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogu9507

kurduktan sonra ilerde otadan ufak tefek guncellestirme gelirse alabilir miyiz ? birde farkli ulkelere firmware geldiginde performans,batarya omru vs. degisirse bunlar otadan rusyaya da gelmez mi ?

Rusyaya hangi güncelleme gelirse alabilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Subat

güncellemeye girdim tesadüf ara sıra tıklarım en güncel sürümü kullanıyorsunuz der rahatlardım :))

şimdi bakayım dedim o da ne .. lolipop geliyor :))) haydi hayırlısı... rusya sürümünü bundan seviyorum işte.. bir tık önde güncellemelerde..

arkadaşlar sakin olun , bu kadar büyük bir romu ota üzerinden yüklemek mantıklı değil en sağlıklısı bilgisayara indirip wipelar ile beraber odin'den atmak acele etmeyiniz, sammobile ' da hiçbirşey yok daha.

sonra orası hatalı burası çalışmıyor diyeceksiniz.

ota'dan sonra wipe data yaparsan aynı şeye çıkıyor. hatta ota ile kurulum daha sağlıklı bile denebilir.

• Kardeşim ben kurdum ama china 5.0.1 kurmusum bana rusyanın csc sini uploadlarmsın yada rusyanın mega linki var mı ? telefon şuan çince karakter dolu az önce brick oldu 4.4.2 düşürimderken geri 5.0.1 çevirdim
  • Yandex indirme limiti aşıldı hatası veriyor, update.zip dosyasını nereden indirebilirim ?
  • Anlatımında eksik var update zip ındırcem sımdı cwm den hangi sekmeden kurucam anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: toress86

Anlatımında eksik var update zip ındırcem sımdı cwm den hangi sekmeden kurucam anlamadım

Cwm ile degil normal recovery ile eksik yok

• @blackcat67 Kurulumu harfiyen yaptım hatta belki hata yapmışımdır diye 3 kez yaptım. Update.zip recoveryden kurulurken status 7 mi ney o tarz bir hata veriyor aynı şekilde tekrar açılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.