Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31323133313431353136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Parn

2.5 Yıldır kullandığım 4S ten S4 geçmeyi planlıyorum malum fiyatlar baya uyguna geldi bu telefon için ayrıca 4S pili öldü neredeyse
    Herneyse ben bu S4 ü alırsam 2 2.5 sene götürebilir mi ? Ileride şişme yapıp kasmalara neden olur mu ? Veya bu telefon yerine bu fiyat aralığında başka hangi telefon önerebilirsiniz

Lütfen "fanboy" luk yapmayacak, gerçekçi yorum yapacaklar yorumlasın lütfen

Teşekkürler

S4 çıkalı 3-4 ay sonra 2 yıl olacak. S4 yerine daha güncel bir telefon bakmanı öneririm.

kasma konusu androidin klasik sorunu fakar L ile bu sorunun çözüleceği ümidi içerisindeyiz
  • Bir önceki rus sürümü ile aynıymış. NF3'ten geçme bence.
  • .....................................

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
  • ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    Ilginç..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4'e erken gelmesi konusunda pek umudum yok ama bekleyip göreceğiz.
    tabi ilhan hocam en aşagi 3 ayi var..oda en iyimser ihtimalle...
    Daha s4 e gelene kadar s5 var note 3 var neo var...

• alexturner kullanıcısına yanıt
    http://www.spigen.com.tr/Galaxy-S4-Case-Ultra-Thin-Air-Transparency,PR-173.html burdaki ürünü aldım crystal clear rengini. Şeffaf olsun telefonun görünümünü de bozmasın aynı zamanda düzgün de korusun diye gayet güzel aslında ürün ama nedense arka kapagı taktıgımda sanki lekeli gibi goruntu olusuyor , kapakla cihazın arka yüzeyi arasında buhardan kaynaklandıgını dusunuyorum parmağımla bastırınca leke artıyor. Sizce geri iade mi edeyim ürün tam oturmadıgından olabılır mı?
  • s4 gt i9500 telefonu yurt dışından getirdim. yanlız ben pasoportla açmadan önce benim amca oğlu telefoncu arkadaşına götürmüş oda 9505 sanarak pasaportsuz açılır diye program atmış telefon 1 gün sonra kapandı sonra ben pasaportla kayıt yaptırdım imei kayıtlı sorun yok ama telefon bitürlü sim taktıktan sonra arama yaptığım da ağda kayıtlı değildir. diyor yani sanki hiç açılmamış gibi duruyor. ama imei no sunu sorgulayınca yolcu beraberinde kayıt yapılmıştır diyor o kadar telefoncuya götürdüm servise götürdüm hiç birisi yapamadım sizlerden ricam bilgisi olan bana ne olursun bi cvp yazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhanix

s4 gt i9500 telefonu yurt dışından getirdim. yanlız ben pasoportla açmadan önce benim amca oğlu telefoncu arkadaşına götürmüş oda 9505 sanarak pasaportsuz açılır diye program atmış telefon 1 gün sonra kapandı sonra ben pasaportla kayıt yaptırdım imei kayıtlı sorun yok ama telefon bitürlü sim taktıktan sonra arama yaptığım da ağda kayıtlı değildir. diyor yani sanki hiç açılmamış gibi duruyor. ama imei no sunu sorgulayınca yolcu beraberinde kayıt yapılmıştır diyor o kadar telefoncuya götürdüm servise götürdüm hiç birisi yapamadım sizlerden ricam bilgisi olan bana ne olursun bi cvp yazsın.

pasaporta kayıt yaptığınız IMEI numarasını telefoncuya götürüp tekrar cihaza attırın çözüm bu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

.....................................

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Biraz bekleyip test aşamasından geçtikten sonra yüklemek mantıklı gibi,
    düzeltilmeyen şeyler düzelene kadar adamın canını sıkabiliyor.
    şahsımca beklemekte fayda var..

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhanix

s4 gt i9500 telefonu yurt dışından getirdim. yanlız ben pasoportla açmadan önce benim amca oğlu telefoncu arkadaşına götürmüş oda 9505 sanarak pasaportsuz açılır diye program atmış telefon 1 gün sonra kapandı sonra ben pasaportla kayıt yaptırdım imei kayıtlı sorun yok ama telefon bitürlü sim taktıktan sonra arama yaptığım da ağda kayıtlı değildir. diyor yani sanki hiç açılmamış gibi duruyor. ama imei no sunu sorgulayınca yolcu beraberinde kayıt yapılmıştır diyor o kadar telefoncuya götürdüm servise götürdüm hiç birisi yapamadım sizlerden ricam bilgisi olan bana ne olursun bi cvp yazsın.

Telefonun arkasındaki imei değilde *#06# yap. Çıkan imei numarası'nın kayıtlı oması gerekiyor.
  • Nerede bizim arkadaşlar...:)

Herkes s4 ile mutlu herhalde...

• quote:

Orijinalden alıntı: Haluk Cecan

Nerede bizim arkadaşlar...:)

Herkes s4 ile mutlu herhalde...

Sabah 3 - 4 defa baktım, hareket yoktu başlıkta. Herkes lolipop'u bekliyor sanırım.
    Onun daha zamani var hocam....
    Gerçi o zamana kadar da yapilacak bir şey yok artik...

• S4 için metal batarya kapağını nerden bulabilirim ?
  • Kliksa 960 liraya paralel ithalat s4 16gb satıyor. Ne dersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler hangi ülkenin yazılımı var sizde :D
  • Bence g2 daha cazip olur. s4,s4mini,note 2 kullanmış olarak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

S4'e erken gelmesi konusunda pek umudum yok ama bekleyip göreceğiz.

Son dakika : i9505 değil ilk önce i9500'e dağıtıma başlanacak ve bir söylentiye göre tüm cihazlardan (s5den bile) önce guncellemeyi s4 alacak

benim görüşüm: kolpa bence :D

• Parn kullanıcısına yanıt
    Root'la rom'la götürür. Stockla teklemeler başladı bile ama güzel telefon.

• 
Sayfa: önceki 31323133313431353136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.