Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31313132313331343135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de aranızda katıldım. s3 kullanıyordum ve s4 black edition'a geçiş yaptım.

ben öncelikle bir şey soracağım. S3'deki herşeyi (galeri, numara v.s) s4e aktarmak için en cuzi yol hangisidir yardımcı olur musunuz
  • Sizin cihazinizda hiçbir problem yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ykt1 Y kullanıcısına yanıt
    Kardeşim kırmızı yazıya tıklayınca böyle oluyor telefon sakata gelmesin[simage][/simage]

• Sıkıntı olmaz devam et..

• Emin misin kardeşim telefonu patlatmaya?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilginc44

Arkadaşlar ekrana çift tıklatıp uykumoduna nasıl alırım. Uyandırma işlemide yapıldımı acaba

Screen Off and Lock (Play Store de var) veya greenify'in son sürümünde "uyut+Ekranı kilitle" widget'i var.

Uyandırma işlemi için program var ancak sadece ekranı karartıyor, telefonu uyutmuyor, çift tıklayınca ekranı açıyor + şarjı sömürüyor.
  • Eminim dostum sen merak etme..
    Ben birçok defa yaptim..

• Arkadaşlar Chrome dan ve Twitter uygulamasından Twitter a giremiyorum. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı?Wifi ile girebilirken 3g ile bağlanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müşkilpesend -- 4 Kasım 2014; 19:18:52 >
  • Son çıkan rusya nj1 sürümünü kullanan varmı türkiye nf3 ten geçmeyi düşünüyorum nasıldır acaba şarj stabilite vs
  • SENE 2000 UEFA KUPASI SPİKERİ "KUPA BİZİM KUPA BİZİMMM" SENE 2014 S4 KULLANICILARI "LOLİPOP BİZİM LOLİPOP BİZİM"
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyurt1

Ekranı kırık s4 üm var 3 aydır yaptıramadım ne yapsam satsam kaç para eder?

yel servis'e yaptır sat
  • arkadaşlar ben juice defender kullanıyorum ekran kapattığım zaman mobil veriyi kapatıyor önerdiğiniz başka uygulamalar varmı acaba?
  • 2.5 Yıldır kullandığım 4S ten S4 geçmeyi planlıyorum malum fiyatlar baya uyguna geldi bu telefon için ayrıca 4S pili öldü neredeyse
    Herneyse ben bu S4 ü alırsam 2 2.5 sene götürebilir mi ? Ileride şişme yapıp kasmalara neden olur mu ? Veya bu telefon yerine bu fiyat aralığında başka hangi telefon önerebilirsiniz

Lütfen "fanboy" luk yapmayacak, gerçekçi yorum yapacaklar yorumlasın lütfen

Teşekkürler
  • Arkadaşlar dokunmatik geri ve seçenekler tuşu zaman zaman çalışmıyor. Sertçe bastırınca çalışıyor. Bazen düzeliyor. Varmı başına böyle bir sorun gelen acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turn Me On

arkadaşlar merhaba.
    ben de aranızda katıldım. s3 kullanıyordum ve s4 black edition'a geçiş yaptım.

ben öncelikle bir şey soracağım. S3'deki herşeyi (galeri, numara v.s) s4e aktarmak için en cuzi yol hangisidir yardımcı olur musunuz

yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar
  • Turn Me On kullanıcısına yanıt
    kies den yedek alarak yeni telefona yükleyebilirsin yada samsung Samsung Smart Switch Mobile programını kullanabilirsin.
  • Dunai de islamona programı kutu içeriğinde geliyor.Sorun yok yani.Bataryayı 3 kez falan tam doldur sabaha kadar.Kendine gelir.Isınma bazı s4 lerse var bazı serılerde yok.Bendekınde de var.;( bır yerde sım kartı kesınce ısınma yapıyor dıye okumustum.Yanı operatorden alınca farklı oluyormus.Denemek lazım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sammobile açıklamasına göre S5- S4- NOT 3 telefonlar 4.4.4 Güncellemesi almayacak, direk android 5 lolipop güncellemesi alacakmış
  • Teşekkürler beyler.

Satışa onay veriyorum o halde, adam hak ettiği parasına kavuşsun. :)

Ayrıca ilginc44,

O özellik bildiğim kadarıyla LG G3'te var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkwingduckwithblaster -- 5 Kasım 2014; 10:23:05 >
  • Evet o özellikler G3' var vede güzel telefon. Ucuzlasın ikinci ele düşsün bakarız artık

• 
Sayfa: önceki 31313132313331343135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.