Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesi yeniden başladı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
2.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu guncelleme turkiyede var mi yok mu arkadaslar ? surekli kontrol ediyorum guncelleme yok diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: senfield25

bu guncelleme turkiyede var mi yok mu arkadaslar ? surekli kontrol ediyorum guncelleme yok diyor

Güncelleme dağıtıma başlandı ama Türkiye'ye daha gelmedi. Biz de bekliyoruz aylardır. 1 aya kadar gelecek diyorlar bakalım.İlk yayınlanan 4.3 sorunlu olmasaydı şimdiye gelmişti Türkiye'ye bana göre.
  • Arkadaşlar burda kısaca bütün sorulara net cevabı bu yazdığım konuda vereceğim eğer telefonunuzu güncelleyecekseniz ilk önce telefonunuzun imei kayıtlı ve orjinal ( yani TÜRKİYE ) kayıtlı olmalıdır. yoksa ağda kayıtlı değil yada imei null hatalarına düşersiniz bu sorun ise bazen gideriliyor bazen giderilemiyor cihazı kaybedebilirsiniz ikinci husus yeni bir üst rom çıktı diye hemen ona geçmeyin ilk çıkan sürümler genellikle full sürüm olmadığı için sorun teşkil etmektedir. size tavsiyem Android ( 4.2.2 ) sürümünü yükleyip kullanmanız olacaktır.

• güncelleme neden gelmemiş olabilir?
    sadece kies miymiş yapılabilecek yer?
  • 4.3 güncellemesi daha Note2 ye de gelmedi :(( Bekliyorum bakalım ne zaman gelecek diye.
  • 4.3 güncellemesinden sonra S3 telefonun "galeri" bölümü çok geç açılmaya başlandı.sorunu çözemedim.5 sn sonra açılıyor nerdeyse aynı sorunu yaşayan ve çözen varmı aranızda arkadaşlar?

• http://www.sammobile.com/2013/12/05/samsung-resumes-android-4-3-update-roll-out-for-galaxy-s-iii-gt-i9300/

samsung galaxy s3 için android 4.3 güncellemesi türkiye için yayınlanma tarihi
    21 OCAK 2014 arkadaşlar.ilgili arkadaşlar yukardaki linkten kontrol edebilir.hayırlı olsun

• S3 4.3 yükleyeli 1 hafta oluyor ama beyenmedim adobe flash player desteği 4.1.2 deki gibi değil zaten adobe flash player android desteğini çekti, internet tarayıcısı durduruldu hatası ve mobil veri ile internet kullanırken gecikmeler yaşanmakta ağır açıyor siteler. müzik dinlerken takılmalar ve tuş kilidini açtığınızda ekrana birden galeriye giriyor bazen. samsung 4.4 kitkatı hızlı bir şekilde s3 stabil çalışır vaziyette sunması gerekiyor bence. yoksa ileride müşterilerini kaybetme riski çok büyük olacak.

• arkadaşlar kies ile galaxy s3 güncellemesi yüklüyorum, kies ürünü indiriyor fakat telefona yüklerken *bilgisayar aygıtınızı tanımıyor* uyarısı çıkıp kapaniyor. yardımcı olursanız sevinirim.

• Yeni s3 android 4.3 güncellemesi yaptım. Yaptıktan sonra telefon uyku halde olunca açma tuşuna basıyorum. Ama güncellemeden sonra telefonun açılması için 3 veya 4 saniye bekliyorum. Bunun için ne yapmalıyım.

• nezaman nezaman derken dün Kies e bağlar bağlamaz oto güncelleme devreye girdi ve 4.3 versiyonu nihayet yükleyebildim. Ekran kontrastına her ne yapmışlarsa görselliği bi arttı neyse...

• arkadaşlar malesef diyerek başlıyorum 1 bucuk ay önce aldığım s3 telefonuma yeni sürümü 1 gün önce yükledim ve acıkcası hüsrana uğradım çünkü telefonum eski akıcılığından düştü kamera çözünürlüğüm menü geçişlerim uykudan uyanma ve internette gezinirken komut dışı işlemler vs vs size tavsiyem yüklemeden önce iyice düşünün ....

• Arkadaşlar bana hala gelmedi benim trlin imei başka bir telefona kayıtlı ondan mıdır

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.