Şimdi Ara

Samsung Galaxy S24 serisi, One 6.1 ile firmanın en akıcı telefonları olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S24 serisi, One 6.1 ile firmanın en akıcı telefonları olacak
    Yakında tanıtılacak Galaxy S24 serisi, Samsung'un kullanıcı arayüzü One UI 6.1 ile gelecek. One UI 6.1'i kullanacak ilk telefonlar olan Galaxy S24 serisi akıcılık anlamında önemli iyileştirmeler içerecek.

X'deki ICE UNIVERSE isimli duyumcunun aktardığı bilgilere göre One UI 6.1'de yapılan iyileştirmeler ile animasyonlar çok daha akıcı ve hassas hale gelecek. Arka plan ölçeklendirme animasyonunu iyileştirildiğini söyleyen kullanıcı, ölçeklendirmenin artık doğrusal olmadığını belirtiyor. Duvar kağıdının da ölçeklendirilmesinin geliştirilmesi sonucu son derece akıcı uygulama geçişleri elde edilmiş. Uygulamalar sürekli açıp kapatılsa dahi, takılma olmadan pürüzsüz biçimde animasyonlar çalışmaya devam ediyor. Kullanıcı paylaştığı bir videoyla gelişimi gösterdi.

Bunun yanında kullanıcı, One UI 6.1 ile arka plan bulanıklık efektinin de kaldırıldığını belirtiyor. Bu değişiklik ile pil tüketiminin azaltılması amaçlanmış. Tabi bu gelişmelerden diğer telefonlar da faydalanacak. Samsung halihazırda Galaxy S22 ve S23'te One UI 6.1'i deniyor. Yeni sürümün telefonlara Ocak sonu ya da Şubat başında verilmesi bekleniyor.

Ayrıca Bkz.Galaxy S24, S24 Plus ve S24 Ultra tüm detaylarıyla karşınızda

One UI 6.1 ile başka birçok yenilik de kullanıcılara sunulacak. Sesli görüşmeler ve mesajlaşmalarda gerçek zamanlı çeviri, üretken yapay zeka destekli duvar kağıdı yaratma, notları özetleme, resim ve videolarda nesneleri silme gibi birçok yapay zeka özelliği yazılıma eklenecek.

Kaynak:https://twitter.com/UniverseIce/status/1746195742304116800

• s29 bekliyorum

• ufs önemli

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Önemli olan bu değil ki. Birincisi daha düzenli animasyonlar olmalı ve animasyonlar da takılma olmamalı. Hala twitterde aşağı yukarı yspımca takılmalar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Animasyon konusunda iphone asmis ya

Barnaağa basdığın an animeyşın başlıyeah iphone 15 pro serisi aşmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu twitter sorununun sebebini cidden merak ediyorum üst seviye android kullandım hep takılma oldu şuan x9a kullanıyorum ios'tan farksız 1 kere bile takılma yaşamadım yağ gibi akıyor. Güçlü işlemcili telefonlar bile bunu yaşarken giriş seviyesi bir telefon nasıl yaşamıyor merak ediyorum

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Ne anlatıyorsun birader.

iPhone 15 pro animasyon konusunda aşmış diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

X'deki ICE UNIVERSE isimli duyumcunun aktardığı bilgilere göre

Duyumcu mu?

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Samsung S23 ve iphone 14pro kullanıyorum. Animasyon konusun da daha iyi. Çoğu uygulamada takılmalar iosa göre fazla.

• CWaRRioR kullanıcısına yanıt

Yeni bir kelime eklemiş arkadaş. Güzel değil mi ?

Harika :) Bir dokunucudan da hands-on videosu bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 16 Ocak 2024; 13:55:23 >
  • Ben s23 kullanıyorum. Aynı testi yaptım, bir sıkıntı yok. Videodaki gibi performans verdi. Zaten s23 akıcılık konusunda s22'in önündeki bir model

A14 kullanıyorsunuz sanırım.

• Donanimous kullanıcısına yanıt

Yoo s23 kullanıyorum

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

O performansı s21 de veriyor. Mesela forum sayfasını aşağı yukarı olan takılmalar bitmedi. S23 ile baya azaldı ama bitmedi.

Hafızanın hepsini kullanıyorsunuz o zaman. Başka açıklaması yok.

• Alpayan01 A kullanıcısına yanıt

Yazılım farkı. :) Huawei iyidir o konuda.

Twitter örneğiniz çok doğru. Hızlı scroll ederken takılmalar oluyor. ve daha başka bir çok şey.. Ama çoğu kişi dikkat etmiyor demek ki.

• Cirrus- kullanıcısına yanıt

yavaş ederkende takılmalar oluyor. çoğu kişi 90hz ile 120hz farkını bile göremiyor. ios 16 resmen 90 hz çalışıyordu o konuda bunu dile getirince konudan afaroz ettiler resmen :) 17 ile düzeldi baya. android yapı itibari ile takılmalar çok oluyordu baya baya düzeltmişler.

ios da animasyonlar daha iyi. konu akıcılık olunca iyi fakat ios un başka büyük sorunları var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.