Şimdi Ara

Samsung Galaxy S2 kamera hatası.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba.S2min kamerasını açtığımda ekran siyah oluyor ve sonra da kamera durduruldu deyip kapatıyor.4.1.2'ye geçtim yine aynı.Acaba sorun donanımsal mı?Çünkü bir ara yere sert düşmüştü.Ayrıca, tamir edilebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oyunperver

Herkese merhaba.S2min kamerasını açtığımda ekran siyah oluyor ve sonra da kamera durduruldu deyip kapatıyor.4.1.2'ye geçtim yine aynı.Acaba sorun donanımsal mı?Çünkü bir ara yere sert düşmüştü.Ayrıca, tamir edilebilir mi?

Yere düştükten sonra olduysa geçmiş olsun yazılım değiştirmenize rağmen hala böyle oluyorsa donanımsal. Bir de stabil cyanogenmod kurmayı deneyin düzelmesse geçmiş olsun

• Valla onu da kurdum.Yine aynıydı.Kamera değişimi falan yok mu bir şey?Yoksa var ama değmez mi?Eğer tamiri maliyetliyse gerek yok, başka bir f/p modele geçerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyunperver

Valla onu da kurdum.Yine aynıydı.Kamera değişimi falan yok mu bir şey?Yoksa var ama değmez mi?Eğer tamiri maliyetliyse gerek yok, başka bir f/p modele geçerim.

Bilemiyorum ancak bana maliyetli olur gibime geliyor. Yapan var mıdır var dır yani. F/P ne almayı düşünüyorsunuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.