Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4589. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45874588458945904591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

quote:

Orijinalden alıntı: Cengineering

CM11 rom yuklu s2'mde arka kamera vga'dan daha kotu cekiyor. On kamerada hicbir sorun yok. Fiziksel bir problem oldugunu zannetmiyorum dusme carpma hicbir sey olmadi. Ayni sorunla karsilasan ya da cozum onerisi olan varsa iletisim cevap lutfen.

1-2 kişidende duymuştum bu sorunu .

Cyanogenmod 11 çok şarj götürmüyor mu ? herkes kurma şarj problemi var diyor ?

Evet hocam karsilastirma yapamiyorum diger custom romlara gore ama ben de cok dertliyim batarya konusunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznklckp

quote:

Orijinalden alıntı: escala

İyi akşamlar,
    Artık s2 mi bırakmanın yavaş yavaş zamanı geldi. Telefonuma hard format atarak eşime devredip yeni bir telefon alacağım inşallah.
    Telefon ve sd kartı tamamen sıfırlayıp orjinal rom kurup devir teslim yapmak istiyorum.

Hard format atarak telefonu ilk günki haline nasıl çevirebilirim?
    Orjinal olarak hangi rom kurayım ispanya mı? Link verebilir misiniz?

Hard format nasıl atılır ben de merak ediyorum bilenlerden yardım alalım.

Hocam Hard format atmak istiyorsanız önce USB bellek ve hafıza kartını biçimlendirin sonrada wipe'leri yapın, telefonu açmayın.Bu işlemlerden sonra 4.1.2 Resmi Türkiye sürümü olan Jellybean kurun.Eğer kernel farklıysa önce 4.1.2 TR JB stok kernelini de yükleyin..

Eğer sayaç denilen yani Download Mod'da karşımıza çıkan Custom Binary Download'daki yükleme sayısını da sıfırlamak isterseniz herhangi bir 4.x.x sürümünde root yapıp Triangle Away ile onuda halledebilirsiniz.Bu işlem hakkında video ;

Bu işlemi yaptıktan sonra ilk paragrafta bahsettiğim olayı yaparsınız.

*İşlemler biraz karmaşık gibi ama başka bi yöntem var mıdır Hard Format dediğiniz olay için bilmiyorum.Bu işlemlerden sonra telefon fabrikasından yeni çıkmış gibi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyilmaz93 -- 2 Ağustos 2014; 20:34:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

kardeşim cevabın için sagol fakat ben kiesi denedim,kabloyla telefonu pc bagladıgım zaman kies telefonu görüyor fakat cihaz kilitli gibisinden bişi diyor kalıyo öyle.kilidinide açamıyorum çünki telefonun ekranı yok ne yapacagız şaşırdım kaldm :S

Dokunmatigi hala calisiyorsa kilidi ezbere acmaya calisin hocam.

• Cengineering C kullanıcısına yanıt
    malesef hocam dokunmatik ekranı kırıldıgı için çıkarttık önü boş :(
    sanırım yapcak bişi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

malesef hocam dokunmatik ekranı kırıldıgı için çıkarttık önü boş :(
    sanırım yapcak bişi yok

Hocam dediğiniz gibi yapacak birşey yok ama bilen birileri olabilir.Telefonculara danışın veya Samsung yetkili servisine götürün umarım hallolur.
  • om3rr kullanıcısına yanıt
    Google Account ya da sebeke operatorunuz de bir umut olabilir deneyin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengineering

Google Account ya da sebeke operatorunuz de bir umut olabilir deneyin bence.

hocam operatördende yarar yok onu denedim
    account konusundada her zaman kullanmadıgım bi acoounttu 1 yıl once google play ıcın acmıstım tam adresı bıle hatırlamıyorum neyse olan oldu cok sagolun arkadaşlar s2 maceramız bitmiş oldu güzel telefondu be :)
  • Arkadaşlar yedek olarak kullandığım s2 var. Rom olarak ysf 6.5 yüklü. Gayette memnunum cihazdan ve romdan. Sormak istediğim birsey var:
    Simdi most wanted real racing 3 max payne gibi bir cok oyun yüklü telefonda bundan dolayı cihazin dahili sd karti doldu. Bende 16 gb class 10 hafiza karti taktim ama bir türlü oyunları harici sd karta atamadim. Bu konu hakkinda yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonumu eşime devrederek t50 ye geçiş yaptım. Artık bir telefona 2000 liraya yakın para verip bir sene sonra 500 lira olmasını istemiyorum. Bataryası ve SD Kart girişi olmaması benim için önemli değil ancak dokunmatik hassasiyeti s2 den kötü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav şu depolama alanı sorununun çözümü yok mu nolur bi yardım edin =(

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

https://www.dropbox.com/s/0ndbjc9gf756lv2/ViPER4Android_FX_A4.x.apk

Al bakalım.

Yaw kardeşim ne yaptın sen yaaa, manyak oldu telefon :) valla dans etmeye başladım, madem böyle bir şey vardı da daha önceden niye vermediniz kardeşim ALLAH SENDEN RAZI OLSUN süper süper süper çok çok teşekkür ediyorum, stock rom stock player ve viber hepsini katladı attı, çok sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamzaozturk

Yav şu depolama alanı sorununun çözümü yok mu nolur bi yardım edin =(

Telefon numara çevirme ekranını aç *#9900# yaz çıkan seçeneklerden “Delete dumpstate/logcat” seç bir dene bakalım.

• ONALTIKIRKALTI O kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,
    İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ONALTIKIRKALTI

quote:

Telefon numara çevirme ekranını aç *#9900# yaz çıkan seçeneklerden “Delete dumpstate/logcat” seç bir dene bakalım.

Deniyorum fakat bağlantı sorunu veya geçersiz mmı kodu diyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ONALTIKIRKALTI

quote:

Deniyorum fakat bağlantı sorunu veya geçersiz mmı kodu diyor

telefonunda yüklü olan rom (yani tüm sistem) standart romdan farklı olduğu için yapıyor olabilir, yoksa herkesin telefonunda çalışan bir işlemdir bu. bu tipte sorunlar yaşıyorsanız, tüm verilerinizi yedekledikten sonra son çıkan romlardan birini yükleyip telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz. gerekli tüm bilgileri bu konunun ilk sayfalarından öğrenebilirsiniz.
  • S2 telefonumu bir yıl kadar önce ikinci el almıştım. Şarjından hiç memnun olmadım. Bana bataryayı sömürmeyen, performansı berbat olmayan ve stabil bir ROM önerebilecek olan var mı?
    Daha önce bu cihaza hiç ROM yüklemedim ki, eski telefonda yüklediklerim bir özellik verirken bir tane de alıyordu. Ama artık pil canımı sıkmaya başladı biraz. Bir şeyler deneyebilirim diyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

S2 telefonumu bir yıl kadar önce ikinci el almıştım. Şarjından hiç memnun olmadım. Bana bataryayı sömürmeyen, performansı berbat olmayan ve stabil bir ROM önerebilecek olan var mı?
    Daha önce bu cihaza hiç ROM yüklemedim ki, eski telefonda yüklediklerim bir özellik verirken bir tane de alıyordu. Ama artık pil canımı sıkmaya başladı biraz. Bir şeyler deneyebilirim diyorum...

Orjinal roma, şarj konusunda, bariz üstün olan rom yok bildiğim kadarı ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 3 Ağustos 2014; 20:24:05 >
  • cdemir kullanıcısına yanıt
    Telefonu aldığım kişi Jelly Bean'e güncelleyince 3G'de şarjı aşırı hızlı gitmeye başladı demişti; bende de öyle.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    ICS zamanlarını pek bilmiyorum hocam :)

Ama birde şu var, telefonun pil ömrüde azalmış olabilir.
    Bende ikinci el almıştım, bir müddet sonra ikinci pili aldım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

Arkadaşlar yedek olarak kullandığım s2 var. Rom olarak ysf 6.5 yüklü. Gayette memnunum cihazdan ve romdan. Sormak istediğim birsey var:
    Simdi most wanted real racing 3 max payne gibi bir cok oyun yüklü telefonda bundan dolayı cihazin dahili sd karti doldu. Bende 16 gb class 10 hafiza karti taktim ama bir türlü oyunları harici sd karta atamadim. Bu konu hakkinda yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Harici SD karta Android/data ve obb klasörü açıp. Oyunların datalarını oraya taşımayı denediniz mi ?
  • 
Sayfa: önceki 45874588458945904591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.