Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (1757. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17551756175717581759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün yolda giderken telefon elimdeydi karşıdan da güneş vuruyordu. Birisi koşarak gelirken omzuma çarptı telefon pat diye ekran üstü kapandı yere. Hani şu drop testlerde yere atınca ses çıkar ya o an o aklıma geldi, korkarak aldım yerden baktım sapasağlam cihaz bi ohh çektim
  • Arkadaslar mms almak icin veri agini acmak gerekiyor biliyorsunuz. ama benim internet paketim bitti ve kontorum gitmesi diye veri agini acmiyorum, o mms i nasil alabilirim yada o programlari nasil kapatabilirim ?
  • Arkadaslar mms almak icin veri agini acmak gerekiyor biliyorsunuz. ama benim internet paketim bitti ve kontorum gitmesi diye veri agini acmiyorum, o mms i nasil alabilirim yada o programlari nasil kapatabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

quote:

Orijinalden alıntı: memeterdo

Arkadaşlar telefonu ilk alanlardanım ilk sayfalardada var zaten mesajım,yazmıyor ama uzun zamandır takipteydim fakat bugün talihsiz bir olayla telefonun ekranını çatlattık,Telefon çaldı elimden fırladı yere düştü aldım açtım konuştum kapatırken bir baktım ekran tuzla buz olmuş :( Kazasıc kullanmanız dileğiyle arkadaşlar :)

http://i.imgur.com/3ybzO.jpg

http://imgur.com/qYPBZ

Bu da gorilla glass olmadıgının kanıtı oluyor heralde

knock knock !!! gorilla glass da kırılıyor ama zor kırılıyor. .arkadaşta baya sert düşürmüş anlaşılan .. üzüldüm valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerebro_virus

Bugün yolda giderken telefon elimdeydi karşıdan da güneş vuruyordu. Birisi koşarak gelirken omzuma çarptı telefon pat diye ekran üstü kapandı yere. Hani şu drop testlerde yere atınca ses çıkar ya o an o aklıma geldi, korkarak aldım yerden baktım sapasağlam cihaz bi ohh çektim

Ben sizin gibi şanslı değildim işte bugün :(
    Bu arada @EMREMETİN arkadaşım 3g'yi kapatıp açk bir alanda kendi kendine gps'i bulması 1.1.5 dakika kadar sürüyor bende :)

quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Orijinalden alıntı: cwr

quote:

Orijinalden alıntı: memeterdo

Arkadaşlar telefonu ilk alanlardanım ilk sayfalardada var zaten mesajım,yazmıyor ama uzun zamandır takipteydim fakat bugün talihsiz bir olayla telefonun ekranını çatlattık,Telefon çaldı elimden fırladı yere düştü aldım açtım konuştum kapatırken bir baktım ekran tuzla buz olmuş :( Kazasıc kullanmanız dileğiyle arkadaşlar :)

http://i.imgur.com/3ybzO.jpg

http://imgur.com/qYPBZ

Bu da gorilla glass olmadıgının kanıtı oluyor heralde

knock knock !!! gorilla glass da kırılıyor ama zor kırılıyor. .arkadaşta baya sert düşürmüş anlaşılan .. üzüldüm valla.

Aslında bundan çok daha sert düştüğü olmuştu bataryası falanda çıkmıştı birşey olmamıştı,düşürdükten sonra çalan telefonu açtım ben hiç kırılma ihtimalini düşünmeden bile dışarısı -15 falandı 30dk gezinmiştim belki soğuktan dolayı sertleşti düşüncede kırıldı sağlık olsun artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memeterdo -- 24 Şubat 2012; 21:30:08 >
  • @memeterdo

Sgp neohybrid takılıydı + ekran koruyucu var. O sesi duyunca resmen içim gitti sanki böyle ağır çekimde dinliyormuşum gibi o sesi, etraftan da o anda başka hiçbir ses duyulmuyordu.
  • Arkadaşım telefon elimden fırladı resmen yere atmış gibi oldu işim gücüm yok niye yalan söyleyim...Sorumun cevabını bilen varmı sigortadan telefonunu yaptıran yada para iadesi alan varmı? neye göre buna karar veriyorlar ?
  • bende galaxy s2 almayı düşünüyorum fakat şu gorillia glass olayı kafamı çok karıştırıyor.Forumdan bazı arkadaşlar Tr'de satılan S2'lerde gorillia glass var demiş bazısıda yok demiş.Bende bu gün media markt'a gidip orada görevli olan samsun yetkilisine gorillia glass'ın TR'de olup olmadığını sordum,bizde yok- bizede Samsung tarafından böyle bir bilgi verilmedi dedi.Bu konuda net bir fikri olan var mı? Birde en son çıkan s2 I9100 mü yoksa daha üstü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz -- 24 Şubat 2012; 22:05:50 >
  • Benden başka ekran kıran varmı acaba forumda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

bende galaxy s2 almayı düşünüyorum fakat şu gorillia glass olayı kafamı çok karıştırıyor.Forumdan bazı arkadaşlar Tr'de satılan S2'lerde gorillia glass var demiş bazısıda yok demiş.Bende bu gün media markt'a gidip orada görevli olan samsun yetkilisine gorillia glass'ın TR'de olup olmadığını sordum,bizde yok- bizede Samsung tarafından böyle bir bilgi verilmedi dedi.Bu konuda net bir fikri olan var mı? Birde en son çıkan s2 I9100 mü yoksa daha üstü var mı?

Telefonun ekranı Gorilla Glass. Ne yazıkki ülkemiz de satıcılar ve samsung Türkiye yanlış bilgilendirme yapmakta. Bir kaç arkadaşın telefonunun ekranı çizilince yada çatlayınca gorilla glass değilmiş gibi sözler çıkıyor. Ama bunlar yanlış ifadeler.

A.B.D ve Avrupa da satılan galaxy s 2 telefonlarda bile çizilme ve çatlama olayları olmakta. Yabancı siteler de bile ekranım çatladı diyen insanlar var. Adamlar yememiş içmemiş ekran değişimini anlatan videolar hazırlamışlar.

Bizim buralarda 450-500 TL den ekran değişiyor ve çok palı derken yurt dışı ülkeler de yaşayanlar 70-80 euro (yaklaşık 225 TL) fiyatları çok buluyorlar. Bizim buralarda böyle olsa fiyatlar emin ol çoğu arkadaş bayram eder.
  • Arkadaslar Android 4 stabil resmi surum 1 martta mi geliyordu? Turkiye'ye ne zaman gelir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkm27

Arkadaslar Android 4 stabil resmi surum 1 martta mi geliyordu? Turkiye'ye ne zaman gelir?

android 5 çıkınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Orijinalden alıntı: Grkm27

Arkadaslar Android 4 stabil resmi surum 1 martta mi geliyordu? Turkiye'ye ne zaman gelir?

android 5 çıkınca

Hocam saka bir yana bilgisi olan var mi? :D
  • SII kullanan arkadaşlar bir sorum olacak :)

TR güncellemesi ile biraderin telefonu 2.3.6 'ya yükselttim Kies ile :) Fakat Telefon kafayı yedi :)

Sürekli klasör içindeki programlar klasörden dışarı fırlıyor :) Telefon kendini gün içinde 3-5 kere sürekli resetliyor :)

Güncelleme öncesi böyle bir zibil yoktu...

Var mıdır böyle problemler yaşayan ? ? ?
  • Bunlarda kısa videolar ve birkaç yeni resim...Camımız bence Gorilla Glass arkadaşlar çünkü arabaların ön camı gibi oldu dışarıda pürüz yok ama içten çatladı ve dağılmadı...

http://www.youtube.com/watch?v=jiY4-WQThU4&feature=player_embedded

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memeterdo -- 25 Şubat 2012; 0:54:20 >
  • az önce bir şey fark ettim, şarj olurken %87 deyken bir kaç dk. sonra şarj dolu uyarısı geldi. lan dedim bu kadar çabuk nasıl dolar. çıkartmadan baktım %100 yazıyor kabloyu çıkarttım çat diye düştü %88e. tekrar taktım 88den başladı bakalım kaça gidicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe

quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

@Parn galiba bana alinti yapicaktin yanlis oldu ya da ben sazanlik yapip atliyorum kendi uzerime alindim cevabi .d CX300 u birebir kullandin mi arkadasim yoksa sende duyumlar uzerine mi tavsiye ettin husrana ugramayalim sonra .d.d

Kulaklik icin butcenize gore en iyi tercih brainwavz m4 olur.ya da bir 30 tl daha cikabilirseniz direk audio technica cks90 alin.cx300 e para verip yazik etmeyin.forumda iki modeli de satan arkadaslar var

Tamam arkadasim sagol ben bi arastiriyim dedigin modelleri .d
  • quote:

Orijinalden alıntı: expulse

az önce bir şey fark ettim, şarj olurken %87 deyken bir kaç dk. sonra şarj dolu uyarısı geldi. lan dedim bu kadar çabuk nasıl dolar. çıkartmadan baktım %100 yazıyor kabloyu çıkarttım çat diye düştü %88e. tekrar taktım 88den başladı bakalım kaça gidicek

Bende bugun %50de iken sarjdan cektim yarim saat sonra bi baktim yani %58 olmus bence bu yuzdeligi gosteren uygulamalar cok dogru gostermiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

az önce bir şey fark ettim, şarj olurken %87 deyken bir kaç dk. sonra şarj dolu uyarısı geldi. lan dedim bu kadar çabuk nasıl dolar. çıkartmadan baktım %100 yazıyor kabloyu çıkarttım çat diye düştü %88e. tekrar taktım 88den başladı bakalım kaça gidicek

Bende bugun %50de iken sarjdan cektim yarim saat sonra bi baktim yani %58 olmus bence bu yuzdeligi gosteren uygulamalar cok dogru gostermiyo

şimdi de %97de dolu dedi çıkartıp tekrar taktım fullesin iyice :D
  • quote:

quote:

quote:

şimdi de %97de dolu dedi çıkartıp tekrar taktım fullesin iyice :D

Ben sarjdan cekin dedikten sonra 30 dakika daha bekleyip oyle cekiyorum sanki boyle sarj daha fazla gidiyo gibi
  • 
Sayfa: önceki 17551756175717581759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.