Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (1755. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17531754175517561757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim ben android firefox kullanıyorum android facebook indirdim ondada giriş yapıyorum kısa bir mesaj alacaksın şifren yerine bu kodu gir diye uyarı veriyor mesaj falan geldiği yok anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myo_1433 -- 24 Şubat 2012; 15:09:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

-Go launcher teması ve ekran kilit uygulaması açılışta başlamıyor. Bunun nasıl otomatik olarak açılışta baslamsını sağlarım.
    -Tema açılışta başlamadığı için nereden girip temayı aktif etmem lazım.
    -Bu tema çok hoş, bunun gibi başka hangi temalar var.

Dostum şu yolu izle: Ayarlar/uygulamalar/uygulamaları yönet/hepsi. Buradan Twbaşlatıcıyı bul ve tıkla. Varsayılanları sil yap.

Şimdi home tuşuna bastığında çıkan ekranda sana go launcher'mı yoksa twbaşlatıcıyı mı seçmek istiyorsun diyecek. Bu seçimimi hatırla de ve hangisinin default olmasını istiyorsan ona bas.

Buna benzer birsürü tema var. Youtube'a gidip orada "android launcher" dye aratırsan bir çok temayı görebilirsin. İstediklerini marketten veya Blackmart gibi 3. parti market yazılımlarından indirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylam06 -- 24 Şubat 2012; 15:12:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pejmurde

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

quote:

Orijinalden alıntı: myo_1433

slm arkadaşlar ben facebookta arkadaşlarla nasıl chatleşebilirim yani normal facebookta sohbet bölümünü nasıl açarım bunun için ayrı bir uygulamamı var yoksa ben mi yanlış yapıyorum

facebook un kendi uygulamasında yanda sohbet diye bi bölüm var ordanda görüşebilirsiniz

kendi uygulamasında ben bir türlü açamıyorum, arkadaş listesi alınamıyor diyo öyle kalıyor beyaz sayfada. facebook messenger kullanıyorum alternatif olarak

onuda şu şekilde çözüceksin buda facein hatasıymış önce normal pcden girip çevrim içi olacaksın sohbette sonra çıkıp telefondan gireceksin ben şuan sorunsuz kullanıyorum
  • quote:

-Go launcher teması ve ekran kilit uygulaması açılışta başlamıyor. Bunun nasıl otomatik olarak açılışta baslamsını sağlarım.

golauncher kadar gereksiz ve saçma bi uygulama görmedim resmen telin içine ediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pejmurde

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: myo_1433

slm arkadaşlar ben facebookta arkadaşlarla nasıl chatleşebilirim yani normal facebookta sohbet bölümünü nasıl açarım bunun için ayrı bir uygulamamı var yoksa ben mi yanlış yapıyorum

facebook un kendi uygulamasında yanda sohbet diye bi bölüm var ordanda görüşebilirsiniz

kendi uygulamasında ben bir türlü açamıyorum, arkadaş listesi alınamıyor diyo öyle kalıyor beyaz sayfada. facebook messenger kullanıyorum alternatif olarak

onuda şu şekilde çözüceksin buda facein hatasıymış önce normal pcden girip çevrim içi olacaksın sohbette sonra çıkıp telefondan gireceksin ben şuan sorunsuz kullanıyorum

vaybe ne alaka hakkaten ya :D eyw sağolasın dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

quote:

Orijinalden alıntı: freestyle_

Arkadaşlar dünkü telefonla ilgili bir olayı anlatayım gururlanın. İlk çıkan iPhone dan beri iPhone kullanan bir arkadaşım var. Şu an 4s kullanıyor. Üniversitede en arkalarda ya yatılır ya da telefonlarla oyun oynanır bilirsiniz.Benim bölümde de herkeste iPhone var. Ben başladım oyun oynamaya 4s li bir arkadaş her açtığım oyunda oyunun adını soruyor. Bugünde gelmiş bulamamış ya da yükleyememiş telefona bende gördüğü oyunları. Yine klasik zıplamalı koşmalı oyunları oynuyordu. S2 ye içi gidiyor belli ama bir ver bakayım diyemiyor. Birde yan gözle bakarken telefona ana ekrandaki güzel widgetlarımı görünce fenalık geçirecekti.

Yalnız her gün ders çıkışı şarjım bitiyor.

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Hocam biraz abartı olmamis mı ne yazikki android market de iOS cakmasi cok oyun var

Bende biliyorum ama güzel oyunlar ücretli olduğu için öyle internetten oyun da indiremiyorlar yine oy kötü oyunlara kalıyor iphone kullananlar. Oy acıdan biz çok şanslıyız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

autocad kullanan arkadaşlar autocadin android uygulaması girmiş markete ben yeni gördüm ve güzel çalışıyor belki biliniyordur. ama paylaşmak istedim

tam adı nedir acaba uygulamanın, bulamadım da
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Parn

quote:

Arkadaşlar dünkü telefonla ilgili bir olayı anlatayım gururlanın. İlk çıkan iPhone dan beri iPhone kullanan bir arkadaşım var. Şu an 4s kullanıyor. Üniversitede en arkalarda ya yatılır ya da telefonlarla oyun oynanır bilirsiniz.Benim bölümde de herkeste iPhone var. Ben başladım oyun oynamaya 4s li bir arkadaş her açtığım oyunda oyunun adını soruyor. Bugünde gelmiş bulamamış ya da yükleyememiş telefona bende gördüğü oyunları. Yine klasik zıplamalı koşmalı oyunları oynuyordu. S2 ye içi gidiyor belli ama bir ver bakayım diyemiyor. Birde yan gözle bakarken telefona ana ekrandaki güzel widgetlarımı görünce fenalık geçirecekti.

Yalnız her gün ders çıkışı şarjım bitiyor.

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Hocam biraz abartı olmamis mı ne yazikki android market de iOS cakmasi cok oyun var

Bende biliyorum ama güzel oyunlar ücretli olduğu için öyle internetten oyun da indiremiyorlar yine oy kötü oyunlara kalıyor iphone kullananlar. Oy acıdan biz çok şanslıyız.

S2 almadan once iOS lu cihaz kullandim ben de onda da jb yaptiktan sonra ister cihazdan ister de bilgisayardan cok daha iyi sekilde oyjn atip oynanabiliyor
  • quote:

quote:

golauncher kadar gereksiz ve saçma bi uygulama görmedim resmen telin içine ediyor.

Yapmayın hocam go launcher olmadan S2'mi düşenemiyorum, neyini beğenmediniz mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanger

quote:

autocad kullanan arkadaşlar autocadin android uygulaması girmiş markete ben yeni gördüm ve güzel çalışıyor belki biliniyordur. ama paylaşmak istedim

Autocad WS ise uzun süredir var zaten kullanmaktayım. Kötü yönü dwg leri telefona atıp açamıyorsunuz. Önce üye olup onların size verdiği Servera upload yapmanız gerekiyor. Ondan sonra telefondan çizimleri download yapıp kullanabiliyorsunuz, telefondaki dosyalarda dwg formatında değil, birkaç parçadan oluşan değişik bir yapıda.

Kolay Gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

quote:

quote:

Yapmayın hocam go launcher olmadan S2'mi düşenemiyorum, neyini beğenmediniz mesela.

+1

• Arkadaslar gectigimiz hafta kayseri hiltonda samsung bayi toplantisindaydim samsung galaxy s3 mart ortasi gibi gelicekmis 2150 2250tl arasi olucakmis muhtemelen herkese saygilar iyiforumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: inan74

quote:

quote:

quote:

+1

Sbp 3D launcher'ı görmediğiniz için böyle düşünüyorsunuz dostum golauncherdan daha stabil ve daha görkemli. İçerisindeki widgetlarıda go nunkinden daha iyi.
  • S2 ile devam ediyorum arkadaşlar. Note işi olmadı. Uygun note alma durumu vardı, o olmayınca tabiki s2 ile devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

Arkadaslar gectigimiz hafta kayseri hiltonda samsung bayi toplantisindaydim samsung galaxy s3 mart ortasi gibi gelicekmis 2150 2250tl arasi olucakmis muhtemelen herkese saygilar iyiforumlar

Fiyat konusunda bende Samsung'a saygılarımı sunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

Orijinalden alıntı: aslanger

quote:

Autocad WS ise uzun süredir var zaten kullanmaktayım. Kötü yönü dwg leri telefona atıp açamıyorsunuz. Önce üye olup onların size verdiği Servera upload yapmanız gerekiyor. Ondan sonra telefondan çizimleri download yapıp kullanabiliyorsunuz, telefondaki dosyalarda dwg formatında değil, birkaç parçadan oluşan değişik bir yapıda.

Kolay Gelsin

ozaman gereksiz olmuş bu program, saol bilgi için üye olmuştum ama üyeliğin depolama için olduğunu sanmıştım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 24 Şubat 2012; 17:31:43 >
  • Cihaz 4 cekirdekliymis arkadas cepteki calisan telefona 4cekifdek koysan ne koymasan ney hey gidi gunler hey celeronlar pentium 3 733leri flan dusununce cebinde bilgisayar konfrigasyonunda telefon tasiyoruz artik
  • arkadaşlar benim bir sorunum daha var yardımcı olursunuz çok sevinicem ben nette flash oyunları oynayamıyorum herhangi bir flash oyun sitesine giriyorum oyun yükleniyor daha sonra ''this game may not play correctly because you are running an old versiyon of flash player.Please click here to'' diye hata veriyor ve açmıyor marketten flash player 11 kurdum ama olmadı aynı hatayı veriyor yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: inan74

quote:

quote:

quote:

+1

Sbp 3D launcher'ı görmediğiniz için böyle düşünüyorsunuz dostum golauncherdan daha stabil ve daha görkemli. İçerisindeki widgetlarıda go nunkinden daha iyi.

neyini beğenmedim mesela,birincisi telefon hantallaşıp gereksiz kasılmalara maruz kalıyor ikincisi bir sürü eklenti olmadan bicacığa yaramıyor golauncher kur sonra tema kur yok kilit için bidaha kur telefon karışıyor.
    üçüncüsü ve en önemlisi stabil bulmuyorum, arkadaşımın telefonda var ve şuan kaldıramıyor. ne yaptıysak kaldıramadık programı, nereye yerleştiyse artık

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 24 Şubat 2012; 18:06:58 >
  • Arkadaşlar şimdi kutuyu karıştırdımda garanti belgesinde türkçe sayfa var. VE Kvk, Başarı ve telpanın numaraları var. Kutunun arkasında en altta ülke kısaltmaları var. Orada Türkiyede var. Uluslararası garantiden telefon burdaki servise verebilir miyiz? Burdaki servis Telpa mı?
  • 
Sayfa: önceki 17531754175517561757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.