Şimdi Ara

Samsung Galaxy S Yazilim Yukseltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bende Galaxy S var ve aldigimdan beri 2.2 kullaniyorum. 2.3 yada 2.3.3 e falan yukseltmek istiyorum ama kiese cihazi baglayinca uyari falan cikmiyor. Meseka asagida Urun yazilimi yukseltme var. İna tiklayinca bir tane bos liste aciliyor okadar. Lutfen link vermeyin. Ana konuya yaziyorum ama cevap bulamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askimbunlarcips -- 5 Nisan 2012; 17:49:06 >

• daha önce o pc ve kies üzerinden hiç update yapmışmıydın ? yoksa ilk kez mi deniyorsun ?

eğer daha önce cihazına "root" yaptıysan kies üzerinden update yapamazsın. kendin update yapmalısın. aşağıdaki konuda anlatımı var. kolay gelsin.

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-firmware-samsung-galaxy-s-icin-guncel-resmi-firmware-dosyalari-ve-kurulum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANALKAPTAN -- 5 Nisan 2012; 8:36:15 >

• kardesım kafan ıyı idi heralde samsung un apple bölumunde ne ısı ola derhal tez kellesini vurun
  • (Huzura ermen icin)O telefonu sattiririz bak sana
  • Bi kamyon laf ettiniz ama sikayet etmediniz ki arkadasin konusu dogru yere tasinsin isi gorulsun!
  • Samsung oyledir yapcak birsey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

daha önce o pc ve kies üzerinden hiç update yapmışmıydın ? yoksa ilk kez mi deniyorsun ?

eğer daha önce cihazına "root" yaptıysan kies üzerinden update yapamazsın. kendin update yapmalısın. aşağıdaki konuda anlatımı var. kolay gelsin.

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-firmware-samsung-galaxy-s-icin-guncel-resmi-firmware-dosyalari-ve-kurulum

Daha önce hiç uptade yapmadım.

quote:

Orijinalinden alıntı: kalora

kardesım kafan ıyı idi heralde samsung un apple bölumunde ne ısı ola derhal tez kellesini vurun

Dalgınlığıma geldi yanlış yere açtım. Çocuk gibi konuşacağınıza cevap verebilirdiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.