Şimdi Ara

'Samsung, Galaxy Note II'nin kamerasında patentlerimizi ihlal etti' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mikro denetleyici ile FAN kontrol kartı yapıp denetleyeceksin bunları forumda kalite kalmamış her android haberinin altında WP fanları her Wp haberi aldında Android fanları. Mantıklı bi mesaj yazıyorsun fanboyların saldırısına ugrayıp asıl konunun dışına çıkıyorsun...Al işe şuanda oldugu gibi

• ne wp'muş be androidi geçmiş haberimiz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

doğru demişsin ama birde şu var s3 ilk çıktığında şuanki g2 gibiydi piyasada şimdi ise android 4.3 güncellemesini bile kaldıramıyor bakalım g2 ne zamana kadar dayanacak ben android telefon kullanmam kişişel düşüncem

Tamam işte olay burda patlak veriyor.Adam yazmış bak " Gerçek kullanıcı, piyasadaki en iyi sistemin Windows Phone olduğunu bilir " Kim bu gerçek kullanıcı :D bizler sizler sahtemisiniz. Sen android kullanacaksın diye bir zorlama olmaz zaten ama andorid kullanıcılarına yapılan hakaret dolu mesajlar işin tadını kaçırıyor.( Sana demiyorum bunu ) Ben wp kullanmam arkadaş ama wp kullanan adamada karışamam benim görüşüm bu. Sen çok güzel yazmışsın ve bitirmişsin uzatmamışsın "Android kullanmam kişisel düşüncem " bitti çok güzel işte bunu bekliyor forumdaki değerli kişiler başka bişi degil. Android kullanıcılarını G.zekalı edip Wp kullanıcıları Yücelten kişiler (ya da tam tersi ) zaten para verdip de aldıkları cihazın esiri altındalar adeta o telefonun içinde CPU tarafından kontrol ediyormuş gibi...
    Not: Wp kullanmam demem örnektir. Rekabet olmalı ki cihazları daha ucuza alabilelim. Wp gelişecek güzelleşecek.

Rahatsız ettim iyi geceler iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObjektifEye -- 21 Kasım 2013; 0:04:57 >

• yıl 2050

her firma patentleri almış eksik bir patent yüzünden üretim yapamıyor

sanırım buna doğru gidiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Nokia kamera patentlerine pek özenmiyor bir çıkarsa patent bir daha kamera üretemezler çünkü şuan kullandığınız telefonların hepsinde Nokianın geliştirdiği kamera sistemi var.

Nokia ya yakalanmamışlar iyi

İyi de Nokia'nın modası geçeli 5 sene falan oluyor. Alan yok sonuçta.

Aynen katılıyorum.

• adı çıkmış bikere herkes ne koparırsam gözüyle bakıyor

• @Turbo
    Yükleyecek uygulama olmayınca bulaşacak virüs de olmaz doğal olarak :D

@Tayfn
    Android yeni sürümleri daha az ram tüketecek şekilde optimize ediliyor zaten. Yeni sürüm olmasa bile G2 veya G donanımı androidde kasacak bir donanım değil. Olay sadece donanımda değil yazılım da önemli fakat şöyle bir şey var, kasan telefonların kasmasının sebebi android değil, firmaların yüklediği gereksiz ve saçma sapan uygulamalar ve kendi arayüzlerini eklemek adına android in içine etmeleri.

S3 ü örnek vermişsin fakat s3 ilk çıktığında bile çok üst düzey bir telefon değildi bana göre zira s4 de aynı şekilde. Samsung konusunda Note serisi hariç gerisi reklam başarısı
  • Ondan lens arakla,bundan tasarım çal,diğerinden yazılım çarp,başkasından kasa çırp.Sonra ben telefon yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk-bjk -- 21 Kasım 2013; 21:20:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektrofx320

quote:

doğru demişsin ama birde şu var s3 ilk çıktığında şuanki g2 gibiydi piyasada şimdi ise android 4.3 güncellemesini bile kaldıramıyor bakalım g2 ne zamana kadar dayanacak ben android telefon kullanmam kişişel düşüncem

Tamam işte olay burda patlak veriyor.Adam yazmış bak " Gerçek kullanıcı, piyasadaki en iyi sistemin Windows Phone olduğunu bilir " Kim bu gerçek kullanıcı :D bizler sizler sahtemisiniz. Sen android kullanacaksın diye bir zorlama olmaz zaten ama andorid kullanıcılarına yapılan hakaret dolu mesajlar işin tadını kaçırıyor.( Sana demiyorum bunu ) Ben wp kullanmam arkadaş ama wp kullanan adamada karışamam benim görüşüm bu. Sen çok güzel yazmışsın ve bitirmişsin uzatmamışsın "Android kullanmam kişisel düşüncem " bitti çok güzel işte bunu bekliyor forumdaki değerli kişiler başka bişi degil. Android kullanıcılarını G.zekalı edip Wp kullanıcıları Yücelten kişiler (ya da tam tersi ) zaten para verdip de aldıkları cihazın esiri altındalar adeta o telefonun içinde CPU tarafından kontrol ediyormuş gibi...
    Not: Wp kullanmam demem örnektir. Rekabet olmalı ki cihazları daha ucuza alabilelim. Wp gelişecek güzelleşecek.

haklısın kesinlikle sonuçta bana göre iyi olan sana göre olmaz sana göre iyi olanda bana göre olmaz herkesin kendi aklı var fikri var ama bunu abartıp fanboyluğa taşıyanlar yüzünden doğru dürüst bilgi alışverişi olmuyor.

• quote:

quote:

quote:

haklısın kesinlikle sonuçta bana göre iyi olan sana göre olmaz sana göre iyi olanda bana göre olmaz herkesin kendi aklı var fikri var ama bunu abartıp fanboyluğa taşıyanlar yüzünden doğru dürüst bilgi alışverişi olmuyor.

Ben android-ios-Wp kardeşliğine varım arkadaş gerekirse Ana konu açarım( Fanboylar Giremez ) çünkü bu cihazlar fanboyluk yapmak için alınmıyor. Dediğin gibi dürüst bilgi alışverişi olmalı yapılmalı gönülden destekliyoruz böyle sözleri :)

iyi forumlar iyi geceler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben android-ios-Wp kardeşliğine varım arkadaş gerekirse Ana konu açarım( Fanboylar Giremez ) çünkü bu cihazlar fanboyluk yapmak için alınmıyor. Dediğin gibi dürüst bilgi alışverişi olmalı yapılmalı gönülden destekliyoruz böyle sözleri :)

iyi forumlar iyi geceler

aynen öyle hele bazıları varki sanki işletim sisteminin yada aldığı markanın sahibi yada pazarlamacısı sanarsın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

quote:

quote:

quote:

Nokia kamera patentlerine pek özenmiyor bir çıkarsa patent bir daha kamera üretemezler çünkü şuan kullandığınız telefonların hepsinde Nokianın geliştirdiği kamera sistemi var.

Nokia ya yakalanmamışlar iyi

İyi de Nokia'nın modası geçeli 5 sene falan oluyor. Alan yok sonuçta.

Gerçek kullanıcı, piyasadaki en iyi sistemin Windows Phone olduğunu bilir. Siz hala o ozelleştirmeee diye bağırdığınız android lerinizle devam edin.

Boş zamanlarınızda Windows Phone'nin menülerinde gezmek oldukça hoş olmalı.

Gayet keyif verici bir menüye sahip. Sade, şık. Sizin dediğiniz böyle şaşalı bir sürü ikondan oluşan bir uygulamayı bulmak için uğraştığınız bir arayuz ise o başka.

kilit ekranını kaldırıyorum her şey karşımda canlı kutucuklar da bilgi veriyor girmeme gerek yok. Olmadı sola kaydırıp uygulamayı araya basıyorum hemen çıkıyor zaten

Görünmesini istemediğiniz ikonları gizleyebilirsiniz. Yerine de istediğiniz gibi simgesini değiştirebileceğiniz uygulamaları bırakırsınız. Klasörleme var ki istediginiz sadeliği sağlar. Kilit ekranını da değiştirebilirsiniz, markette istemediğiniz kadar kilit ekranı efekti, animasyonu var. Ara? O kadar sakin bir arayüzde pratikte gerekli oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: World-x5

quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore Nokia kamera patentlerine pek özenmiyor bir çıkarsa patent bir daha kamera üretemezler çünkü şuan kullandığınız telefonların hepsinde Nokianın geliştirdiği kamera sistemi var. Nokia ya yakalanmamışlar iyi
    İyi de Nokianın modası geçeli 5 sene falan oluyor. Alan yok sonuçta.
    Gerçek kullanıcı, piyasadaki en iyi sistemin Windows Phone olduğunu bilir. Siz hala o ozelleştirmeee diye bağırdığınız android lerinizle devam edin.
    Boş zamanlarınızda Windows Phonenin menülerinde gezmek oldukça hoş olmalı.

Siz boş zamanlarınızda telefonun menüsünde geziye mi çıkıyorsunuz?

Evet, 'markette' eğlenecek oyun, uygulama bulamadığım vakit çekiliyorum arayüzün bir köşesine piknik yapıyorum. Hareketli duvar kağıdı da püfür püfür esiyor. Olmadı alıyorum 'marketten' bir vantilatör 'wigdet'i kuruyorum yanıma. Sağolsun 'market' oldukça zengin; ne istersen var. Bu yüzden de genelde piknik yapacak zamanım olmuyor. Sizin 'bakkal'da canınız sıkıldı mı geziye çıkarsınız. En yakın zamanda 'market'e terfi etmesi dileğiyle iyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.