Şimdi Ara

'Samsung, Galaxy Note II'nin kamerasında patentlerimizi ihlal etti' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • darkaura kullanıcısına yanıt
    Şimdiki dediğinizle obur yorumunuz tutmuyor. Şimdi aynı teknolojiyi değişik şekilde patentlemekten bahsediyorsunuz obur yorumunuzda tüketicinin kısıtlanmasından. Ben de dedim ki bir gerekli birde gereksiz kısıtlamalar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

quote:

Nokia kamera patentlerine pek özenmiyor bir çıkarsa patent bir daha kamera üretemezler çünkü şuan kullandığınız telefonların hepsinde Nokianın geliştirdiği kamera sistemi var.

Nokia ya yakalanmamışlar iyi

İyi de Nokia'nın modası geçeli 5 sene falan oluyor. Alan yok sonuçta.

Gerçek kullanıcı, piyasadaki en iyi sistemin Windows Phone olduğunu bilir. Siz hala o ozelleştirmeee diye bağırdığınız android lerinizle devam edin.

Boş zamanlarınızda Windows Phone'nin menülerinde gezmek oldukça hoş olmalı.

Gayet keyif verici bir menüye sahip. Sade, şık. Sizin dediğiniz böyle şaşalı bir sürü ikondan oluşan bir uygulamayı bulmak için uğraştığınız bir arayuz ise o başka.

kilit ekranını kaldırıyorum her şey karşımda canlı kutucuklar da bilgi veriyor girmeme gerek yok. Olmadı sola kaydırıp uygulamayı araya basıyorum hemen çıkıyor zaten

• Geçen gün lumia 1020 nin videosunu inceledim de wp yi biraz iyi göstermeye çalışmışlar da yerin dibine sokmuşlar resmen. Bu telefonda video da izleyebilirsiniz artık filan. Baya büyük başarı WP açısından. Baksanıza video bile izleniyor 1500 liralık telefondan vay bee .

Kullandığınız android telefonlar 300 liralık en alt sınıf telefonlar heralde, stabil değil filan bahsediyorsunuz. Optimus G, G2 kullanın da android neymiş biraz öğrenin. Kasma, donma söz konusu değil hem de video bile izleniyor
  • farklarini ayiramiyorsaniz yapacak bir sey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brucedeluxe

Geçen gün lumia 1020 nin videosunu inceledim de wp yi biraz iyi göstermeye çalışmışlar da yerin dibine sokmuşlar resmen. Bu telefonda video da izleyebilirsiniz artık filan. Baya büyük başarı WP açısından. Baksanıza video bile izleniyor 1500 liralık telefondan vay bee .

Kullandığınız android telefonlar 300 liralık en alt sınıf telefonlar heralde, stabil değil filan bahsediyorsunuz. Optimus G, G2 kullanın da android neymiş biraz öğrenin. Kasma, donma söz konusu değil hem de video bile izleniyor

Stabil olması kadar

Uygulamaların gereksiz artık dosya oluşturup silmesi

Multitasking yaparken uygulama kapatmaması

Kullandıkça telefonun değişim geçirmemesi de lazım. Virüslerden bahsetmiyorum bile

• Telefon çıkalı kaç sene olmuş, Adamların derdine bak, bunca zamansdır Elma mı toplamışlar...

• valla hocam androidi hor görünüyorsunuz ama şuan en özelleştirilebilir sistem bir sürü alternatif mevcut yapamayacağınız şey yok üst segment tellerde de kasma donma dyiye birşey yok wpden umutlusunuz belli ki bu saatten sonra androde birşey olmaz keyif almaya bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

valla hocam androidi hor görünüyorsunuz ama şuan en özelleştirilebilir sistem bir sürü alternatif mevcut yapamayacağınız şey yok üst segment tellerde de kasma donma dyiye birşey yok wpden umutlusunuz belli ki bu saatten sonra androde birşey olmaz keyif almaya bak

Vallahi bizde 5yıl önce Nokia Microsoft a satılacak diyordu kimse inanmadı. Android 5yıla kalmayacak. Kimse inanmayacak ama her os un belirli bir ömrü var Microsoft ta Windows tan sonra yeni bir seriye geçmeyi düşüyor

• google içinde elop gibi bir casus yok ms e ceo olunca windowsta kalmaz haklısın
  • Adamların her şeyi hile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brucedeluxe

Geçen gün lumia 1020 nin videosunu inceledim de wp yi biraz iyi göstermeye çalışmışlar da yerin dibine sokmuşlar resmen. Bu telefonda video da izleyebilirsiniz artık filan. Baya büyük başarı WP açısından. Baksanıza video bile izleniyor 1500 liralık telefondan vay bee .

doğru demişsin ama birde şu var s3 ilk çıktığında şuanki g2 gibiydi piyasada şimdi ise android 4.3 güncellemesini bile kaldıramıyor bakalım g2 ne zamana kadar dayanacak ben android telefon kullanmam kişişel düşüncem

• Şu Turbo bir aralar Apple faniydi artık nokia fani olmuş, varın gerisini siz düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 20 Kasım 2013; 19:40:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

karıştırdın galiba

Yok karıştırmadim tum mesaji alinti yaptim fakat yazdiklarim sana degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Şu Turbo bir aralar Apple faniydi artık nokia fani olmuş, varın gerisini siz düşünün.

Hiçbir zaman Apple fanı değildim.

• @tayfn
    Donanımlar her geçen gün güçleniyor bu sadece android için değil tüm telefonlar için geçerli. G2 android in yeni çıkabilecek her sürümünü kaldırabilecek donanıma sahip bir telefon. Android denince aklınıza rehberi 10 sn de açılan samsung lar gelmesin çok stabil ve sorunsuz çalışan telefonlar mevcut, biraz araştırma yapmak lazım.

@turbo
    telefonu kullanmayı bilmiyorsan virüs her yerde bulaşır sadece androidde değil. Her gördüğün yok bilmemne hikayeleri yok bilmemne resimlerini indirip telefona kurarsan virüs de tabi. Android mağazası bazı yönlerden sıkıntılı orası bir gerçek ama ortalama bir kullanıcı için herhangi bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Yazdığın 3 maddenin tamamı 1 sene önce çıkan ve şu an sıfırı 1100 liraya satılan Optimus G de sorunsuz olarak çalışıyor. Telefonu 5 aydır kullanıyorum telefonda 30 gün uptime süresi gördüm ve 1 gram donma takılma yoktu. Daha uzun süre de görebilirdim ama şarjım bittiği için telefon kapandı ne yazık ki. Multitasking e gelirsek RR3 oynarken arkada Hobbit: KoM ve Clash of Clans oyunlarından birini açıp rahat rahat oynayıp sonra tekrar RR3 e rahatlıkla dönebiliyorum.

Dediğim gibi android denince aklınıza Samsung gelmesin, çok daha ucuza hem malzeme kalitesi daha iyi hem de daha stabil telefonlar bulabilirsiniz, biraz araştırma yapmanız yeter.

WP konusundan söylenecek lafım da yok, laf söyletebilecek bir özelliği de yok.

• Brucedeluxe B kullanıcısına yanıt
    Windows Phone a yapısı dolayı virüs bulaşması imkansız.

edit: yine fan gibi yazmışım ya kahretsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 20 Kasım 2013; 21:20:31 >
  • quote:

Gerçek kullanıcı, piyasadaki en iyi sistemin Windows Phone olduğunu bilir.

Gerçek kullanıcı + bu sitedeki tüm kullanıcılar + ben de dahil hepimiz salağız zaten.

Bu yüzden sana katılmıyor ve -26 basıyoruz. Esasında akıllı olsak, en iyinin, en kralın Windows Phone olduğunu bilir ve Android ve IOS Tü-kaka derdik.
    Ama işte ne var ki salaklıktan demiyoruz.

Hatta dün Pfizer Yönetim kurulu, çalışanlarına "Blackberry almayın, Android ve IOS alın" demişti.

Onlar da salakmış. Salak olmasalar Windows Phone alın derlerdi.
    Demediklerine göre bizim gibi salaklar.

Zaten Türkiye'de sadece 2 akıllı var.

Turbocore ve Systemapps...

NOT: Bazı mesajlarına bak. -26 veya -8 yemediğin her mesajının altında +1 var. Dua et ki Systemapss var.

Yoksa onu da basan olmayacak......

quote:

Windows Phone a yapısı dolayı virüs bulaşması imkansız.

Evet. Windows'tan biliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 20 Kasım 2013; 21:30:27 >

• Brucedeluxe B kullanıcısına yanıt
    demek istediğim şeyde bu g2 donanım ve özellik olarak çok iyi şuan ama android işletim sistemi ram ve bu şarj konusuna çare bulamazsa elbet tıkanacak bir yerde S3 gibi telefon 4.3 ile birlikte çöp olacak neredeyse o kadar para vermenin karşılığı bu olmamalı
  • quote:

Windows Phone a yapısı dolayı virüs bulaşması imkansız. edit: yine fan gibi yazmışım ya kahretsin

Burda doğru söylemişsin şu haliyle halihazırdaki en güvenlikli işletim sistemi. Mağaza dışı uygulama yükleme ve sistem çekirdeğine dışarıdan müdahale imkansız ve hala kırılamadı.

Yalnız bu durum windows phone için avantaj gibi görünse de aynı zamanda en eleştirilen yanını da oluşturuyor. Bu haliyle sistem özelleştirmelere kapalı ve üçüncü parti yazılımların kritik noktalara müdahalelerine kapalı. Mesela sırf bu yüzden os harici bir tema kullanamıyorsunuz ve üçüncü parti bir yazılımla klasör sistemi oluşturamıyorsunuz.

Güvenlik ve hızı ön planda tutan bir kullanıcı gönül rahatlığı ile Windows Phone kullanabilir ama her türlü özelleştirme, sağdan soldan edindiği uygulamaları kurma ve sisteme müdahale isteyen bir kullanıcı bu durum zaman zaman güvenlik riskleri ve sistemde kararsızlık ve takılmalar oluştursa da Android'e yönelmeli.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.