Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
279
Favori
1.683.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lecher

Android 4.2 den beri var bu özellik zaten

Android 4.2'den beri yok, hatta Android'de yok bu aslında. Samsung bu özelliği cihazlarına Android 4.0 ile beraber verdi
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Sadece Samsung kullandığım için 2011-2012 den beri bu özelliği biliyorum. Böyle anlatmalıydım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler note 5 aldım ama Android 5 li bişey 6 ya güncelleyim mi kronik bir sorunu var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogulcansnmz

Beyler note 5 aldım ama Android 5 li bişey 6 ya güncelleyim mi kronik bir sorunu var mi?

Bazı arkadaşlar şikayetçi 6.0 sürümünden ama ben memnunum yani kişiye göre değişiyor, isterseniz güncelleyin kronik bir sorun yok.

• Telefon yarın geliyor. İlk neleri kontrol etmeliyim?
  • Knox sayacı , deep sleep sorunu 1-2 sayfa geride nasıl yapıldığı yazıyordu.

• bende 920s modeli var türkce yok imei attırdım cıhaz yurt dısı cihazı yazılım atınca imei ucuyor tekrar bunların bi çözümü varmıdır
  • volkan52k V kullanıcısına yanıt
    Eskiden bildiğim kadarı ile efs yedeği alıp rom attıktan sonra efs yi yeniden geri yüklemeniz gerekiyor. Sanırım modem versiyonu da etki ediyordu.

• tesekkürler peki türkce için bi öneriniz varmı morelocal falan denedim olmuyor
  • volkan52k V kullanıcısına yanıt
    Bazı romlar c/s/g/I .... modellerin hepsi ile uyumlu ve international romlar olabiliyor. Böyle bir rom atsanız Türkçe de gelir içinde.

• C G Modellerini denedim odin fail hatası veriyor ve cihazda verty vertifications diye bi hata verdiriyo
  • hsyncb15 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim peki telefonu aldığımda deep sleep ve knox sayacı gibi bir sorun çıkarsa hepsiburadadanın bu konuyla ilgili tutumunu biliyor musunuz ?
  • Xxtarzi08 kullanıcısına yanıt
    Bir sorun çıktığında geri verebilmeniz için sim kartınızı takmamanız ve wi-fi bağlantısı kurmamanız gerekmektedir. Bunları yapmadığınız takdirde telefon 2. el statüsüne geçer ve adamlarda haklı olarak geri almaz. Telefonunuz geldiğinde sim kartı takmayıp ve wi-fi bağlantısı kurmadan telefonunuzu açıp kurun. Daha sonra ben size ilgili 2 programın apk'sını vereyim. Ve benim size atacağım apk'ları usb kablo ile telefonunuza atıp telefonunuza kurun. Kontrol ettikten sonra sim kartınızı takabilir ve wi-fi bağlantısı kurabilirsiniz. Size gerekli apkları atabilmem için bana bir adres verirseniz size atabilirim. Anlamadığınız bir şey olursa lütfen sorun
    CPU SPY PROGRAMI (deep sleep kontrolü için):https://yadi.sk/d/rCnZv7lnst5vs
    PHONE İNFO (knox sayacı kontrolü için):https://yadi.sk/d/GR_DL7A9st5w4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyncb15 -- 29 Haziran 2016; 17:15:16 >
    Hepsiburadadan iade koşullarına baktığım zaman sim kart takılmaması, wifi bağlantısı ve telefona kurulum yapılmaması yazıyor biz bu uygalamaların kurulumunu yaptığımız zaman hala telefonu iade alıyorlar mı ?
    Sim kartı ve wifi ye bağlamadığınız sürece sıkıntı olmaz.
  • Bahadır_fb B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam güncelledim.

Anladım. Peki vietnam üretimi çin üretimi diye bir şey gördüm bunlardan vietnam olanı daha iyi galiba vietnam üretimi olduğunu şarj cihazından mı anlıyoruz ?
    Hocam telefon öyle replika falan olsa kendini aşırı belli eder. Ekran plastikse direk anlarsın zaten.
    cpu spy da nasil ne anlayacağız sorun varmi yok mu diye...

• 
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.