Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
278
Favori
1.683.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12951296129712981299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kardeşime 2.el Note 5 almayı düşünüyorum.Ben şuan S6 kullanıyorum ve gayet memnunum.Note 5 ile S6yı kıyaslayabilecek birisi var mı ona göre almayı düşünüyorum.Benim telefonumdan iyi olmayan bi cihazı kardeşime hediye etmem sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrecan21 E kullanıcısına yanıt
    dezeer paralı mi ya daha bakmadim bile ne die.

• Konuyu pek takip edemedim son zamanlarda ama rehberde aramak istedigimiz ismi saga dogru kaydirinca arama ozelligi gelmis cok da iyi guzel olmus:)

• Bugun bim den 1899 tl den paralel ithalat olarak aldim. Delta garantili kapali kutu olarak aldim. Icindeki sarj aleti turkiye uyumlu. Vietnam üretimi. Kutudan 6.0.1 versisiyonlu cikti

Almak isteyenlere bilgi olsun. Varsa sormak istediginiz cevaplayabilirim

• 7 ekim 2p15den beri note 5 kullaniyorum soru sormak isteyene cevaplarim. Hic sorun cikarmadi o gunden beri ve kilifsiz kullaniyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekran koruyucuda kullanmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: teknolojisa

BEYLER 1 AY ONCE SIFIR NOTE 5 ALDIM NOTE SERISINE IPHONE 5S DEN GECTIM YAKIN BI ARKASIMIN 3 AYLIK IPHONE 6 128 GB 2 YIL GARANTILI CIHAZINI TAKASLIYIM MI CIHAZ SIFIR AYARINDA UYGULAMA BILE INDIRILMEDI COK INCELEDIM +100 TL VERCEM IYIMIDIR...

Güzel cihaz ama kullanım açısından androide göre biraz daha zor bir cihaz ve narin; arkadaşım arka cebine koymuş ve araca binince telefon ortadan büküldü sonra eliyle bükerek düzeltti camı çatlak ve yamuk halde kullanıyor :)
    Ayrıca ekran canlılığı ve büyük cihazdan küçüğe geçiş biraz acayip olur. Arkadaşın cihazı kullanıyorum bazen oyuncak gibi geliyor cihaz :)

• Burn in olayini garanti karsiliyor mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdraltndas

Arkadaşlar kardeşime 2.el Note 5 almayı düşünüyorum.Ben şuan S6 kullanıyorum ve gayet memnunum.Note 5 ile S6yı kıyaslayabilecek birisi var mı ona göre almayı düşünüyorum.Benim telefonumdan iyi olmayan bi cihazı kardeşime hediye etmem sonuçta

Bende abime telefon alacaktım sonra bendeki s6 yı abime verip kendime note5 aldım :)
    Bence sizde öyle yapabilirsiniz ve pişman olmazsınız emin olun :) s6 yı günde 3-4 kere Şarja taktığım oluyordu, note5 ise akşamdan akşama takıyorum nadiren günde 2 oluyor.
    + olarak Ekran büyük, kalemi var yinede karar size kalmış.
    Bu arada ikinci el fiyatları pahalı bence aynı fiyatlara sıfır paralel ithalatta bakabilirsiniz.

• Arkadaslar lg g4'ten note 5'e gectim ama note 5, lg g4 kadar performansli calismiyor sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: Umban

Arkadaşlar evde LG marka bir televizyonum ve D-smart uydu alıcım var.Bunları telefonumdan kontrol edebilir miyim ? Bunun için bildiğiniz çalışan uygulamalar var mı ?

Vu+duo2 diye bir uydu alıcı var öyle bir uydu alıcınız olsa edebilirdiniz.
    Yada slingbox diye bir cihaz var onu uydu cihazınıza bağlarsanız mesafe sınırı olmaksızın uydu cihazınızı kontrol edebilir telefon yada bilgisayardan izleyebilirsiniz.
    Tabi bunun için internet gerekli.
    O cihazdan bende var ve şu anda boşta ben vuduo 2 aldığım için cihazı kullanmama gerek olmadan bağlanabiliyorum.Telefondan izleyebilmek için bir defalığına 30 dolara play storeden uygulamayı satın almanız lazım ama bilgisayardan bedava izleyebiliyorsunuz.

Bende de atıl duruyor abi :)

Ama yıllarca ne işe yaramıştı SlingBox, hey gidi günler...

Saygılarımla...

Bendede öyle.Cihazı 400 liraya sattım onuda sanırım bin küsür liraya almıştım.vuduo2 yi kasasının bir yerinde ufak bir çatlak ve kapağı açınca durmuyor şeklindeki cihazı 900 liraya aldım ama çok memnunum.
    Gerçi nedense bunun uzaktan bağlantısını henüz beceremedim,daha doğrusu gerek duymadığım için tam deneyemedim.
    Selam ve sevgiler.

Normal şartlarda senin elinden kurtulmazdı ama dediğin gibi gerek duymamış ve üstüne düşmemişsin :)

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: jjbraddock

Arkadaşlar sesle yazma özelliğini kullanamıyorum, çevrimdışı modu kullanılamıyor uyarısıyla karşılaşıyorum bunun çözümü nedir acaba?

Aynı durum bende de oluyor ki wipe cache de yaptım,bir sürü farklı yolda denedim.

Sadece bulabildiğim geçici anlık çözüm olarak, Google uygulamasına girip sesle yazma özelliğine de sadece girip çıktıktan sonra kendiliğinden düzeliyor ve klavyede mikrofon simgesi de çıkmaya başlıyor ama
    bir süre sonra yine aynı durum baş gösteriyor.

Sizde bir deneyin isterseniz.

Saygılarımla...
  • Merhabalar kendim için hepsiburadan ithalat garantili samsung galaxy note 5 almak istiyorum ama daha önce internetten hiç elektronik alışverişim olmadığı için biraz korkuyorum. Hepsiburadan ve ithalat garantili telefon arkadaşlar bana yardımcı olabilirler mi herhangi bir sıkıntı çıkar mı ? Knox sayacı ve deep sleep sorunu çıkarsa ne yapmam lazım ? ilk defa internetten ve bu kadar yüksek bütçeli telefon alıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  • Xxtarzi08 kullanıcısına yanıt
    Bende hepsburadan ithalatçı garantili aldım. Birkere hepsiburada'da yok hıyar gelmesi veya başka olumsuz bişey olmaz çünkü hepsiburada türkiyenin en büyük alışveriş sitesi. Hepsiburada satıcılı aldım ben knox sayacı ve deep sleep sorunum yok. Hiç sorunum yok ve çok memnunum (şarj hariç). Aklınızda varsa başka soru cevaplayabilirim. Bende alırken çok teredütte kaldım, korktum ama çok araştırdım ve sonuç olarak aldım.
  • ANIL007 kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer bunu diyorsanız elinizdekinin orijinal note 5 olduğunu teyit edin :D
  • Note 5 arka kısım için şeffaf iyi kalitede koruyucu jelatinler var mıdır kullanıp önerdiğiniz veya iyi yorumlar duyduğunuz. 4 bucuk yasında canavar telefonu alıp dişlemeye calışmış yahuuu şimdi kenarında ufak çizik Biz de çocuk olduk ama ne bilim yani telefon dişlemedik abi gider milleti canlı canlı ısırırdık telefon dişlemek noluyo
  • Orjinal note 5 ama gercekten bi performans kaybi var. Hangi rom iyi 5.1.1 surumu mu 6.0.1 mi iyi mesela.

• Sabahtan itibaren Googleplaye bağlanamıyor.wifi ile bağlanıyor.hattım türktelekom.türkcell iş telefonum sıkıntısız giriyor ama note 5 girmiyor

• Arkadaşlar ithal note 5de 4G kullanamıyorum. Model:SMN920I

• Android 4.2 den beri var bu özellik zaten

• 
Sayfa: önceki 12951296129712981299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.