Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO [ANA KONU] ★★ (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.949
Cevap
32
Favori
105.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kusura bakmayın biraz gec yanıt veriyorum. aynı şey benimde başima gelmişti. Ben yabancı forumlardan çözümü bulmuştum ama chip bunun hakkında haber yapmış anlatmak yerine en iyisi siz bi şu makaleyi okuyun

https://www.chip.com.tr/haber/galaxy-note-3-te-acilamama-sorunu_43244.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gündür note 3 neo da şarj sorunu olmaya başladı şarja takıyoruz biraz durduktan sonra şarjı almayı bırakıyor telefon sonra yine almaya başlıyor sürekli kabloyu cıhazda takınca çıkan sesi tekrar edip duruyor farklı kablo ve adaptör ile de denedik varmı başına gelen garanti yok düzelir diye format attım olmadı yapacak bir şey yok pazartesi samsung servise vereceğim artık ücretli tamir etsinler cıhaz eski biraz ama sorunu yok tu forumdan bir arkadaşın yardımı ile Rusya romu kurmuştuk epeydir kullanıyoruz.

• dhblack kullanıcısına yanıt
    mrb .. format bolumunde denemediğim seçenek kalmadı ...
    formattan once samsung yazısını geçmiyordu..
    formattan sonra wifi ayarlarına kadar gelip yine tekrar kapanıp açılıyo..
    yardımcı olurmusnuz
  • knngndz K kullanıcısına yanıt
    Hocam format derken sıfırdan rom mu kurdunuz? Eğer rom kurduysanız orjinal rom olmasına dikkat edin. Sorununuzun bir çok sebebi olabilir. Önerim farklı bir batarya ile telefonu çalıştırın, microsd ve sim kart kullaniyorsanız çıkartın. Eğer çözülmez ise ilk rom olan 4.3 jely bean romunu güvenilir bir kaynaktan indirmeniz ve telefona kurmanız kurulumu odin ile yapın ve telefonda sim ve microsd olmasın. Eğer bu işlemler kapanmasını engellemiyor ise telefonda hasarlı veya temas etmeyen parça bulunmaktadır. Bu neden ile kendini yeniden başlatıyor olabilir. Bir tamirciye içini kontrol ettirin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhblack -- 7 Kasım 2017; 12:29:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

2 gündür note 3 neo da şarj sorunu olmaya başladı şarja takıyoruz biraz durduktan sonra şarjı almayı bırakıyor telefon sonra yine almaya başlıyor sürekli kabloyu cıhazda takınca çıkan sesi tekrar edip duruyor farklı kablo ve adaptör ile de denedik varmı başına gelen garanti yok düzelir diye format attım olmadı yapacak bir şey yok pazartesi samsung servise vereceğim artık ücretli tamir etsinler cıhaz eski biraz ama sorunu yok tu forumdan bir arkadaşın yardımı ile Rusya romu kurmuştuk epeydir kullanıyoruz.

Eğer yaptırmadıysanız n11 de 35 liraya seyehat kiti ile birlikte batarya satıliyor ondan alin. Bu şekilde batarya telefon ile değil kit ile doluyor. Ayrica 2 adet bataryanız olmuş olur biri bitince digerini takarsınız.

• dhblack kullanıcısına yanıt
    Sorun halloldu sanırım cocuklar şarj yerine su kaçırmış yada ağzına sokmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: dhblack

Hocam format derken sıfırdan rom mu kurdunuz? Eğer rom kurduysanız orjinal rom olmasına dikkat edin. Sorununuzun bir çok sebebi olabilir. Önerim farklı bir batarya ile telefonu çalıştırın, microsd ve sim kart kullaniyorsanız çıkartın. Eğer çözülmez ise ilk rom olan 4.3 jely bean romunu güvenilir bir kaynaktan indirmeniz ve telefona kurmanız kurulumu odin ile yapın ve telefonda sim ve microsd olmasın. Eğer bu işlemler kapanmasını engellemiyor ise telefonda hasarlı veya temas etmeyen parça bulunmaktadır. Bu neden ile kendini yeniden başlatıyor olabilir. Bir tamirciye içini kontrol ettirin derim.

power ses aça kombinasyonu ile olan foratlardan attım .. rom olaylarına girmedi... orun çözülmedi .. mesai bitimi telefonculara gidicem teşekkürler

• knngndz K kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla fabrika ayarlarına dönmüşsünüz, bu işlem kronik sorunları yok etmez. Siz bilirsiniz hocam ancak evde yapılabilecek bir soruna boşuna para verebilirsiniz. Bence bir bilgisayar yardımı ile sıfırdan rom kurmanız sorunu çözebilir. Rom kurulum işlemi telefonu garanti dışı bırakmaz ve çok kolay bir işlemdir. İsterseniz şu bağlantıdahttps://forum.donanimhaber.com/tr-nin-en-buyuk-samsung-rom-yukleme-rehberi-faydali-bilgiler-ipuclari-dev-konu--83924265 açık bir şekilde, adım adım ve resimli bir şekilde anlatılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhblack -- 7 Kasım 2017; 14:20:30 >
  • quote:

Anladığım kadarıyla fabrika ayarlarına dönmüşsünüz, bu işlem kronik sorunları yok etmez. Siz bilirsiniz hocam ancak evde yapılabilecek bir soruna boşuna para verebilirsiniz. Bence bir bilgisayar yardımı ile sıfırdan rom kurmanız sorunu çözebilir. Rom kurulum işlemi telefonu garanti dışı bırakmaz ve çok kolay bir işlemdir. İsterseniz şu bağlantıdahttps://forum.donanimhaber.com/tr-nin-en-buyuk-samsung-rom-yukleme-rehberi-faydali-bilgiler-ipuclari-dev-konu--83924265 açık bir şekilde, adım adım ve resimli bir şekilde anlatılmış.

öneri için teşekkürler
    öğleden sonra power tuşuna basılı kalmak kaydıyla telefonu açabildim ..
    bazen tuştan elimi çeker çekmez kapanıyo .. bazende 2 saat gibi açık kalıyo birden gidiyo..
    tamir için gitmedim şimdi paylaştığınız linkten rom kurucam .. sonucu paylaşırım

• Sayın arkadaşlar, telefonum hafıza kartını hiçbir şekilde görmüyor. Başka kartlarla da denedim olmadı. Fabrika ayarlarına dönmeden nasıl tanıtabilirim. Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note 3 Neo lolipop sonrası kilit ekranı donma sorunu kesin çözümü. Play storeden izin yönetici uygulamalarından birini indirin uygulamayı açın ve android sisteminin YERLEŞİM UYGULAMA ARAYÜZÜ iznini kapatın. Ekran götüntüsü alamazsınız ama donma sorunu olmayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: knngndz

quote:

öneri için teşekkürler
    öğleden sonra power tuşuna basılı kalmak kaydıyla telefonu açabildim ..
    bazen tuştan elimi çeker çekmez kapanıyo .. bazende 2 saat gibi açık kalıyo birden gidiyo..
    tamir için gitmedim şimdi paylaştığınız linkten rom kurucam .. sonucu paylaşırım

Power entegre sorunu varmis gençler..

Bana anakart bolumu olan tel lazim arkadaslar yardimci olcak varsa sevinirim

• Arkadaşlar note 3 neo cihazım lcd si kırıldı note 3 neo fiyatında ekran değişimi fiyatı biçiyolar. Bozuk note 3 neosu olan varsa lcd ve ekranı çalışıyorsa alabilirim ekranda çizik çatlak olması önemli değil çalışsın yeter ucuza arıyorum.
  • merhabalar.

n7500q modeli için GPS problemi yaşıyorum. forumda cevap bulamadım. gps anten bağlantısı vs gösteren bi kroki de bulamadım. ekranı kırılmıştı. başka ekran taktım ama gps sinyali çok zayıf alıyorum. gps antenin yerini bilen var mı?

yada problem yazılım kaynaklı olabilir mi(sanmıyorum)?

yardım için şimdiden teşekkürler.
  • yyildizz Y kullanıcısına yanıt
  • quarez999 Q kullanıcısına yanıt
    kroki için teşekkürler.

kendim çözemedim. bi ustaya göstereceğiz artık.
  • Cihaz için pil alıcam, pdatek de batarya ve batarya kiti satılıyor ancak firma ile görüştüm paralel ithalat ürünler ile çalışmayabilir dedi. Cihazı migrostan almıştım n750 modeli. N750 olanlardan pil alınabilecek site tavsiyesi alabilir miyim? İyi seneler herkese...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tface

Arkadaşlar acaba şu kilit ekranı probleminin kaynağı stock olarak gelen smart manager ugulamasındaki uygulama optimizasyonu olabilir mi? Ben optimizasyonu kapattım ve kilit ekranında kasma azaldı gibi ya da bana öyle geldi. Sizde bir denerseniz faydalı olabilir. Bu optimizasyon bildiğiniz greenify sanırım.

Smart Manager Uygulaması --> Pil ---> Uygulama Optimizasyonu Ayrıntı --> Kapalı

Deneyin derim.
    mobil veriyi acinca veya kapatinca, 2,3 saniyeligine donuyordu telefon. dediginizi yapinca bu donma 0.5 saniye gibi bir sureye düştü.

ekran kilidi donmasi, her zaman olmuyor bir kac saat deneyip gorucez onu da.

cok tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafam Kasınıyor

mobil veriyi acinca veya kapatinca, 2,3 saniyeligine donuyordu telefon. dediginizi yapinca bu donma 0.5 saniye gibi bir sureye düştü.

ekran kilidi donmasi, her zaman olmuyor bir kac saat deneyip gorucez onu da.

cok tesekkur ederim.

Alıntıları Göster
    Konuyu hortlatmak için ben de geri sayıyordum 1 Temmuz icin . Halen kullanıyorum 4 seneyi geçti bana mısın demedi. En çok ir kumanda özelliğini seviyorum ne de olsa bir evde kumanda kimdeyse onun sözü geçer . 5.1 lollipop kullanıyorum rootlu gereksiz herseyi kaldırdım. Google anketlerden kazandığim paralar ile de nova launcher aldım cillop gibi oldu telefon. Ram 900 mb geçmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiskinC -- 27 Haziran 2018; 20:14:49 >

• MiskinC kullanıcısına yanıt
    Hangi rom u kullanıyorsun hocam XDA dan mı yükledin, ben de de note 8 7.1.1 var, geri dönüp denemek istiyorum özellikle batarya performansı açısından merak ediyorum alt sürümleri
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.