Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.534.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen kesin telefonu alınca beni haberdar etmemişsindir ondan unutmuşumdur neyse bak demir hocamla yanyanasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Shaw

Hocam iki cihazdaki sea cipi farkli ancak ikisininde verdigi cikis 24 bit 192 khz aradaki cok ama cok az farki zaten cihazin kendi kulakligi ile anlamaniz mumkun degil ancak senheiserin studyo kulakliklari ile bir fark hissedebilirsiniz ki bahsettigim kulakliklarda telefondan pahali

Çok teşekkür ederim hocam, sağolasın, iyi bayramlar.
  • quote:

sen kesin telefonu alınca beni haberdar etmemişsindir ondan unutmuşumdur neyse bak demir hocamla yanyanasın

Aynen haberdar etmedim. Alınca başladım birşeyler yazmaya. Sevdiğimiz üyelerle yan yana olmak güzel. Sende al gel yanımıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral1905

quote:

Hocam iki cihazdaki sea cipi farkli ancak ikisininde verdigi cikis 24 bit 192 khz aradaki cok ama cok az farki zaten cihazin kendi kulakligi ile anlamaniz mumkun degil ancak senheiserin studyo kulakliklari ile bir fark hissedebilirsiniz ki bahsettigim kulakliklarda telefondan pahali

Çok teşekkür ederim hocam, sağolasın, iyi bayramlar.

ne demek hocam size de iyi bayramlar
  • Sebastian Shaw kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkür ederim hocam. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HibrahimCK

Beyler ağda kayıtlı değil hatasi almaya basladim nenyaptiysam olmadi ! Ne yapalim.

Hocam cihazi aldiginizdan beri msjlarinizi pek kacirmadim ama belki bunu kacirmis olabilirim yine de sorayim.

Pasaport kaydi yapmis miydiniz cunku sure olarak da tam pasaport kaydi yapmayan cihazlarin kapanisina denk geldi (genelde 1-2 hafta kayıtsız calisir sonra calismaz)

imei numarasini sorgulatip cikan sonucu paylasir misiniz hocam:
    http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • new-desing N kullanıcısına yanıt
    su burada sıcak sende gel diyorsun ha gelecem gelecem az kaldı
  • Yeteeeerr Yıldırım Demiröreeeen Yeteeerrrr .

Şaka maka çok sıkıldım bende bu konudan. Belli başlı 2-3 fark var iki model arasında. Daha başka da bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

Yeteeeerr Yıldırım Demiröreeeen Yeteeerrrr .

Şaka maka çok sıkıldım bende bu konudan. Belli başlı 2-3 fark var iki model arasında. Daha başka da bir şey yok.

dur kamil ortalık karışık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Shaw -- 17 Ekim 2013; 14:31:19 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

Yeteeeerr Yıldırım Demiröreeeen Yeteeerrrr .

dur kamil ortalık karışık

Pm gel sebo .

• quote:

quote:

Beyler ağda kayıtlı değil hatasi almaya basladim nenyaptiysam olmadi ! Ne yapalim.

imei den kaydettirmemiş miydin hocam

Mesaj gelmedi daha

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

quote:

Hocam cihazi aldiginizdan beri msjlarinizi pek kacirmadim ama belki bunu kacirmis olabilirim yine de sorayim.

Pasaport kaydi yapmis miydiniz cunku sure olarak da tam pasaport kaydi yapmayan cihazlarin kapanisina denk geldi (genelde 1-2 hafta kayıtsız calisir sonra calismaz)

imei numarasini sorgulatip cikan sonucu paylasir misiniz hocam:
    http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php

Kayit yaptirmadim ama mesajda gelmedi

• HibrahimCK kullanıcısına yanıt
    gecenlerde arkadaşın uzun zamandır kullandığı htc one x de de aynı hata oldu bence bayram sonrası kayıt yaptırmak için bir git derim mesajlarda sorun olabiliyor
  • Kayit disi oldugu tespit edilen imei diyor mesaj bilgirmeden yapma haklati varmi bunu sure vermeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HibrahimCK -- 17 Ekim 2013; 14:44:50 >
  • Sebastian Shaw kullanıcısına yanıt
    hiç dediklerimi anlamamışsınız malesef, yine benim ifadelerimle alakasız cevaplar veriyorsunuz

"konusmayalım" dendikten sonra en ufak bir şey söylemedim kıyasla alakalı, konuyla ilgili son sözüm "böyle uyarılarla bu iş önlenmez, teşhisiniz yanlış dolayısı ile tedavi de

yanlış" dedim tartışılmaması değil

"üslup" sorun dedim, bu tartışmalar yine olacak dedim, zira dedigim gibi de oldu, yani yapılan "konusturmama" mantksızlığı hiç etkili olmadı olmayacak da....

ben uyarınıza uydum ve kapattım konuyu, ama tahmin ettiğim gibi kapanmadı "tartışmayı uzatalım" demedim yani yine malesef yanlış bir cümle kurdunuz,

şu an da "kıyaslama" yapmıyorum "tespit" yapıyorum dolayısı ile tartışmayı uzatma falan değil bu

dediğim; bu tartışmaları bence hiç de haddiniz olmadan, insanları uyararak, kalın kalın yazılar yazarak, size "konuşmayın demedik mi" edalarında, " ilk sayfayı neden

okumuyorsunuz " diye veya "ayıptır ya birşey bir kere söylenir " gibi bence haddi aşan laflarla, uyararak, konuyu çözemezsiniz diyorum bu kadar basit

"siz yoken biz vardık" gibi .... yarıştırma veya üstünlük kurma gibi cümlelere de gülmek istiyorum da sizin adınıza üzülüyorum sadece

• quote:

Kayit disi oldugu tespit edilen imei diyor mesaj bilgirmeden yapma haklati varmi bunu sure vermeden

ya işte arkadaş kaydettirdi 2 ay sonra kapattılar telefonu hala ugrasıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: boramat

hiç dediklerimi anlamamışsınız malesef, yine benim ifadelerimle alakasız cevaplar veriyorsunuz

"konusmayalım" dendikten sonra en ufak bir şey söylemedim kıyasla alakalı, konuyla ilgili son sözüm "böyle uyarılarla bu iş önlenmez, teşhisiniz yanlış dolayısı ile tedavi de

yanlış" dedim tartışılmaması değil

"üslup" sorun dedim, bu tartışmalar yine olacak dedim, zira dedigim gibi de oldu, yani yapılan "konusturmama" mantksızlığı hiç etkili olmadı olmayacak da....

ben uyarınıza uydum ve kapattım konuyu, ama tahmin ettiğim gibi kapanmadı "tartışmayı uzatalım" demedim yani yine malesef yanlış bir cümle kurdunuz,

şu an da "kıyaslama" yapmıyorum "tespit" yapıyorum dolayısı ile tartışmayı uzatma falan değil bu

dediğim; bu tartışmaları bence hiç de haddiniz olmadan, insanları uyararak, kalın kalın yazılar yazarak, size "konuşmayın demedik mi" edalarında, " ilk sayfayı neden

okumuyorsunuz " diye veya "ayıptır ya birşey bir kere söylenir " gibi bence haddi aşan laflarla, uyararak, konuyu çözemezsiniz diyorum bu kadar basit

"siz yoken biz vardık" gibi .... yarıştırma veya üstünlük kurma gibi cümlelere de gülmek istiyorum da sizin adınıza üzülüyorum sadece

benim adıma üzülüyorsanız gider kendinize n9005 yada n9000 konusu açarsınız burada işiniz yok

• kankalar note 3'üme alıcı çıkmadı fiyat düşmesini mi bekliyosunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovelesss

quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjistik

quote:

Orijinalden alıntı: lovelesss

buarada benım spigen hybrıd kılıf

64 gb sd card

usb 3,0 sarj kablom

gecen hafta cuma geldı

Hayırlı olsun. Sd kartı hangi model ve nereden kaça aldınız hocam ?

kıngston class 10 54$ aldım ebaydan 15 gundfe elıme gectı

Bugün Vatan Bostancı'dan 32 gb micro sd sandisk class 10 aldım. 89 tl.
    64 gb'si 175 yada 177 tl.idi.
    İyi fiyata almışsın. güle güle eskit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

kankalar note 3'üme alıcı çıkmadı fiyat düşmesini mi bekliyosunuz.

ben n9000 alacak olsam bir dakika durmam sizden alırım hocam sizin de işiniz görülmüş olur
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.