Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.535.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine n9005 n9000q tartışması olmuş. Ne kadar uzadı bu konu. İki modelin farkları belli. İsteyen istediğini alır. Niye bu kadar uzatıyorsunuz ki? Ben 4G ve 4K'nın ileriye dönük önemli teknolojiler olduğunu düşünsem de garantidir pasaporttur işlerine bulaşmak istemediğim için exynoslu modeli alacağım. Bu neyin savaşı anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Birebir açılır tarayıcı olmasa da aynı görevi yapacak birşey buldum. Belki herkes biliyordur ama ben yeni gördüm. :) Ayarlardan çoklu pencere altındaki kutucuğu işaretlersek eğer, mail facebook gibi uygulamalardaki linkleri hemen çoklu pencerede açıyor. Böylelikle aynı anda iki işe devam ediyorum. Direkt açılır pencere olsa daha iyi olurmuş.(o sağa sola da hareket ediyordu) Ancak buda işime yaradı benim. Google playden indirdiğim popup browser ların tümü video oynatmada sıkıntı yarattılar. Şimdilik benim için en iyi çözüm bu. :)
  • sorun n9000- 9005 kıyaslaması değil; tüm dünyada , incelemelerde vs bu tartışma var, en amatöründen en profesyoneline herkes katılıyor bu tartışmaya

samsung, note 3 ismi ile farklı özellikte 2 cihaz üretirse bu tartışmalar da çok doğal

sorun daha de önce dediğim gibi üslup, seviye birbirimize saygı..........

bu tartışmaların engellenemeyeceğini söylemiştim, zira öyle oldu, istediğiniz kadar anasayfaya mesaj yazın, uyarın , konuyu ayırın yine olacak, yeni gelenler, cihazı araştıranlar yine soracak....

ayrıca bazı arkadaşların kendi fikirlerini açıklarken karşıt fikirdekilere " konuyu tam bilmeyenler" ," konuya tam hakim olamayanlar " vb. gibi yaftalarda bulunması ve

dolayısı ile kendini "ben çok daha bilgiliyim" diye nitelemesi de son derece yanlış

kendi fikrinizi açıklayın da kazrşınızdakini ezmeye çalışmayın derim, kendi fikrinizi açıklamanız için karşınızdakini yaftalamak zorunda değilsiniz

herkese tekrar iyi bayramlar

saygı ve sevgi ile

• Hocam cihaziniz simdiden hayirli olsun ben en olmadi yeni pc de alacaktim onu da hallederim yurtdisina cikinca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boramat kullanıcısına yanıt
    Ya bir noktada duralim artik keselim demek yok degil mi hocam begenmiyorsaniz bu yartismalarin engellenmesini gidip acin n9000 n9005 kiyaslama konusu orada bu tartismalari yapin soz ana sayfada en ustte sizin konunuzun linkini verecegim hani burada aylarca bu cihazi bekleyen kisilere bikkinlik geldi yeter artik yeter

• JrMaster kullanıcısına yanıt
    Valla hocam buraya hic birsey yapmiyorum iki modelin kiyaslamasini isteyen gider konu acar ben ve degerli dostlarimiz buraya cok emek verdi oyle ufacik birseyde vazgececek degiliz

• quote:

Orijinalden alıntı: SafaAksu

ARANİZDA OTG KABLOSU ALAN VARMİ? 2.0 GİRİSLİ OTG KABLOSUNU DESTEKLERMİ CALİSTİRİRMİ ARKADASLAR

Usb 3.0 usb otg kablosu daha cikmadi hocam ancak eski usb 2.0 girisli usb otg lar uyar cunku note 3 deki giris eskiye donuk uyumlu

• Kral1905 K kullanıcısına yanıt
    Hocam iki cihazdaki sea cipi farkli ancak ikisininde verdigi cikis 24 bit 192 khz aradaki cok ama cok az farki zaten cihazin kendi kulakligi ile anlamaniz mumkun degil ancak senheiserin studyo kulakliklari ile bir fark hissedebilirsiniz ki bahsettigim kulakliklarda telefondan pahali

• Yeni bir haber girilmiş.
    http://www.sammobile.com/2013/10/17/some-galaxy-note-3-units-experiencing-boot-loops/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sebastian Shaw kullanıcısına yanıt
    malesef anlamamakta ısrar ediyorsun, o konuyu açsak da yine devam edecek diyorum, sen bambaşka bire şey söylüyorsun bu konuda farklı frekanstayız...
  • http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Screen-Protector-GLAStR-SLIM-Premium-Tempered-Glass,PR-378.html

Arkadaşlar bu ürünü kullananınız var mı ? Nasıldır acaba bu fiyata değer mi ? Dokunmatik konusunda sıkıntı çıkarır mı acaba ?
  • arkadaşlar bende aranıza katıldım guncellememizde geldi bayram hediyesi olarak yalnız bir sorum olacak telefona düz baktığınızda sol tarafta üst çerçeveye doğru hafif bir açıklık var normal midir alan kullanan arkadaşlar da var midir bir zararı olmadığını biliyorum değişim filan gerektirirmi...

• boramat kullanıcısına yanıt
    Hocam sende sunu anlamiyorsun sen yokken biz vardik buradaki degerli insanlari bu sacma kiyaslama rahatsiz ediyor burada insanlari rahatsiz eden biz degiliz yeter artik ya hayir bu tartisma bitsin dedikce yok kapatmayiz diyorsunuz
    zamaninda burada ali ihsan diye biri de vardi adam wp ile androidi kiyaslaya kiyaslaya konunun icine etmisti adami zor bela gonderdik boyle mi olsun illa
    Ve emin ol karsilastirma konusu acilirsa buradaki degerli kullanicilarinizin hicbirisi o konuya adimini dahi atmaz

• BASKANCIHAN kullanıcısına yanıt
    Hocam bazi arkadaslarimizda mevcut aciklik sizi cok rahatsiz edecekse degisim talebinde bulunabilirsiniz en kisa surede

• quote:

Orijinalden alıntı: BASKANCIHAN

arkadaşlar bende aranıza katıldım guncellememizde geldi bayram hediyesi olarak yalnız bir sorum olacak telefona düz baktığınızda sol tarafta üst çerçeveye doğru hafif bir açıklık var normal midir alan kullanan arkadaşlar da var midir bir zararı olmadığını biliyorum değişim filan gerektirirmi...

Güle güle kullanin, o sorun çoğu note 3 te var eğer sizi rahatsız ediyorsa aldığınız yer ile görüşüp değiştirebilirsiniz, sadece görüntüye etki eden bir açıklık aklınıza başka birşey gelmesin.

• Hocam spigeni chronos hocam kullaniyordu ama hangi versiyonu bilmiyorum ona bir soralim

• Yani dememize göre hemen hemen hepsinde mevcut değişime gitmeye gerek yok peki sebebi nedir acaba adamlar bunu gormeyipte buraya yolluyorlar bende anlamadım sevgili arkadaşlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjistik

http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Screen-Protector-GLAStR-SLIM-Premium-Tempered-Glass,PR-378.html

Arkadaşlar bu ürünü kullananınız var mı ? Nasıldır acaba bu fiyata değer mi ? Dokunmatik konusunda sıkıntı çıkarır mı acaba ?

Kullanmadım fakat s view cover ve çakma pencereli kiliflar ile dokunmatik düzgün bir şekilde çalışmakta. Sanırım linkteki bildiğimiz cam filmlerinin biraz kalın olanı ve daha sert malzemeden yapılmış olanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BASKANCIHAN

Yani dememize göre hemen hemen hepsinde mevcut değişime gitmeye gerek yok peki sebebi nedir acaba adamlar bunu gormeyipte buraya yolluyorlar bende anlamadım sevgili arkadaşlar..

Çoğu cihazda var şansınız ne çıkarsa hesabı birazda.

• Ekleyebilir misin ?

• 
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.