Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 2 prototipine ait olduğu iddia edilen bir görüntü ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
6.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonu almayı düşünüyorum çıkınca ama kamerası çok az hala 8 mp nedir ya biraz geliştir kamerayı samsung.sonra işlemcide bir değişme yok diğer noteden fazla bir artısı yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_5866 -- 17 Ağustos 2012; 20:31:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

bu telefonu almayı düşünüyorum çıkınca ama kamerası çok az hala 8 mp nedir ya biraz geliştir kamerayı samsung.sonra işlemcide bir değişme yok diğer noteden fazla bir artısı yok gibi.

İşlemcide bir değişme yok mu?Bilmeden uydurma yorum yapmayın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertguz

quote:

bu telefonu almayı düşünüyorum çıkınca ama kamerası çok az hala 8 mp nedir ya biraz geliştir kamerayı samsung.sonra işlemcide bir değişme yok diğer noteden fazla bir artısı yok gibi.

değişmeden kastım s3 ünkinden çok fazla bir üstünlüğü yok beklenen işlemci değil exynos 5 bekliyor herkes.
  • quote:

quote:

quote:

değişmeden kastım s3 ünkinden çok fazla bir üstünlüğü yok beklenen işlemci değil exynos 5 bekliyor herkes.

Galaxy note ile karşılaştırmışsınız ama yanlışlıkla oldu galiba.

• Resmen kalite akıyor. Ekranı kasaya çok iyi ayarlamışlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

galaxy note kadar büyükse gerçekten güzel baaşrı yakalamışlar.

Ne demek istedin hocam.Zaten bu Galaxy Note 2

ebatları yani değişmideyse güzel zira biraz daha büyüseydi ele avuca sığmayıp direkt tablet olurdu
  • quote:

quote:

quote:

galaxy note kadar büyükse gerçekten güzel baaşrı yakalamışlar.

Ne demek istedin hocam.Zaten bu Galaxy Note 2

ebatları yani değişmideyse güzel zira biraz daha büyüseydi ele avuca sığmayıp direkt tablet olurdu

İlk galaxy note'dan daha büyük bu.5.5 inç olacak.

• Tasarım olarak güzel bir sadelik var fiziksel tuşun şekli dah aiyi düşünülüp daha iyi olabilirdi belki ?

• Herkes iPhone dedikodularına sövüyordu. yeter artık diye kimse laf etmemiş buna. bu tür haberler iPhor için de Android için de WP8 de yapılmalıdır!

• çıktığında yine yok satacaktır

• 4-4.5 inç arası iyidir.

• Samsung Galaxy Note 2 prototipine ait olduğu iddia edilen bir görüntü ortaya çıktı
  • Harbiden bu note serisi için söylenecek fazla bir şey yok.

Samsung Galaxy Note En iyisi yada hiç

Samsung Galaxy Note 2 prototipine ait olduğu iddia edilen bir görüntü ortaya çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 18 Ağustos 2012; 19:19:38 >
  • hayır yahu onu demedim, yazıyı okuduysan eğer !!!!!

kenarları bir hayli daraltarak orijinal Galaxy Note ile hemen hemen aynı ölçülerde daha geniş bir ekrana yer vermeyi başarmış

demiş adam.. şimdi anladın mı ne demek istediğimi ? allahım yaa

• Bayanlarin dikkatini ceken 2 telefon var biri Note digeri iPhone. Muhtemelen Note buyuklugu, iPhone'da pahaliligi nedeniyle dikkatlerini cekiyordur. Note da pahali ama iPhone piyasaya ilk girdiginden bu yana pahali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy note gibi bir ivme yakalayacağını düşünüyorum

• galaxy note ya çok sevildi ya da hiç sevilmedi ortası yok.

bende note ve s3 var ve note u bırakamıyorum. internet deneyimi en mükemmel olacan telefon galaxy note dur.
  • quote:

Samsung Galaxy Note 2 prototipine ait olduğu iddia edilen bir görüntü ortaya çıktı

Galaxy Note 2 bu olacak.

Dediğim çıkmış bakınız.

http://forum.donanimhaber.com/m_65211719/tm.htm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

quote:

Galaxy Note 2 bu olacak.

bu bildiğin s3

Çoğu haber sitesi onayladı.Hatta bazı karşılaştırma siteleri bile sitelerine bu fotoğrafı ekledi.

http://sortable.com/phone/Samsung-Galaxy-Note-II
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_2-4854.php
    http://www.scroll.com.tr/88307/samsung-galaxy-note-2-goruntulendi/

Son linkteki panel de yakınlık sensörü ile kameranın olduğu taraf ile temsili resimdeki taraf aynı değil.

Konuda verilen resimle, verilen linkteki panel benzerlik gösteriyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.