Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note II ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
3
Favori
13.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy Note II ortaya çıktı

Samsung'un ikinci nesil telefon-tablet melezi resmi tanıtımına birkaç saat kala internette sızdı. Galaxy Note II olarak adlandırılan cihazın daha önce söylentilere konu olan neredeyse tüm özellikleri doğrulanmış olduğu.

5.5 inç büyüklüğünde 1280 x 720 piksel HD Super AMOLED ekran, 1.6GHz dört çekirdekli çipset, 2GB RAM, 16/32/64GB dahili hafıza, microSD desteği, 8MP arka, 1.9MP ön kamera, Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi versiyonu ve 3,100mAh büyüklüğünde oldukça büyük bir pile sahip olan Note 2, ilk Galaxy Note modelinden 2 gram daha ağır tasarlanmış. Ancak 9.65mm kalınlığındaki ilk modelden daha ince bir yapıyla 9.4mm'lik bir ölçüye oldukça büyük bir pil sığdırılabilmiş.

Mermer beyazı ve titanyum grisi renk seçenekleri ile 21Mbps HSPA+ ve 4G LTE iletişim teknolojisi desteğiyle önümüzdeki ay Avrupa'da satışa sunulacak aygıtın Galaxy S III'e oldukça yakın detaylarla donatıldığını söyleyebiliriz. Farkını ikinci nesil S Pen teknolojisi, geliştirilmiş, daha ergonomik tasarımı ve daha büyük ekranıyla hissettirecek.

Galaxy Note II'nin resmi tanıtımı yaklaşık bir saat sonra gerçekleştirilecek. Cihazın diğer detayları canlı yayınla gün yüzüne çıkmış olacak.

Samsung Galaxy Note II ortaya çıktı

• SAMSUNG HARİKALAR YARATMIŞ (!)

çakma s3 gibi birşey olmuş bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _BEDIRHAN_ -- 30 Ağustos 2012; 11:40:30 >
  • A-15 yapamadılar gitti. Galaxy Nexus 2 umarım A-15 li olur :)

• Hay maşallah !

• Samsuck döktürmüş

• gördüğümde tepkim "bu ne lan" oldu. samsung ne yaptın ya? ekran büyütülmüş, çözünürlük azaltılmış ve hala pentile. tasarımcılar da sadece s3 ü büyütmüş. hiçbir yenilik yok. cidden çok kötü, yeni birşeyler beklerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LKLC -- 29 Ağustos 2012; 19:55:46 >
  • a-15 işlemci olmadan almayacağım ürününü samsung kusura bakma.

• gayet başarılı bence :D biraz erken piyasaya çıkarsa çok hoş olabilir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3'ten farkı ne ? Ekran boyutu mu sadece ? Ekranı büyütüp ppi'ı düşürmek enteresan.

• Samsungta siyah boya sıkıntısı başladı galiba , yap şunu siyah yada beyaz isteyen beyazı alır yada siyah !

• Bataryadan baska albenisi yok.

• Özellikler buysa,çokta bir değişiklik yok,ram canavarı android için olması gerekn ram seviyesine çıkmışlar,başkada bir artısı yok.

• 3.100 mah batarya ! buna ve ekranın büyümesine rağmen 2 gram artmış,çok iyi
    ama ekran hala pentile galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B6C467102 -- 29 Ağustos 2012; 19:25:27 >
  • Bataryası iyi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stanislas Xavier

3.100 mah batarya ! buna ve ekranın büyümesine rağmen 2 gram artmış,çok iyi ama ekran hala pentile galiba

pentile olduğunu sanmıyorum eğer öyle olsadı çözünürlk artardı inşallah rgb dir hem pilde güçlü

• Eğer ekran bir de Pentile olursa 1280*720nin üstüne tuzu biberi olur.

• bende s3 var eşime de alacağım bir s3 ama diyorum kendime bunu alıp s3 ümü eşime mi versem ki? şimdi çok pahalıdan çıkar bu ama ya.

• ram ve bataryada gelişme var.işlemcide zaten olması gereken şekilde.ekran 16:10 formatından 16:9'a geçmiş bu değerler doğruysa buda telefon boydan uzamış demektir.çok etkilenmedim ama detaylarda ne var onları merak ediyorum.mesela ses çipi nasıl veya video kaydında sterio kayıt varmı,kamera geliştirilmişmi bunları daha çok önemsiyorum açıkçası...
  • Kullanılan ekranı merek ediyorum...acıkcası..???

• Grisi mükemmel olmuş. Valla donanım belki bekleneni veremedi ama tasarım harika.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.