Şimdi Ara

Samsung, Galaxy Fame ve Young modellerini resmi olarak duyurdu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Firaristt

Tamam tasarım tuttu anladık da en tepe modeli kullanan bize resmen kaka dedi ya. S3 Mini ve üzeri cihazlarda kullanır anlarım da her seviye cihazda aynı tasarım cidden baydı. Adına ne derseniz deyin ama en üst modeli alan biraz da olsa özel olmak ister. Aynı tasarım ile zilyon tane cihaz olunca bir anlamı kalmıyor. 2000 liralık telefonda da 500 liralık telefonda da aynı tasarım olunca olmuyor. Ego ise ego umrumda değil ben gidip firmanın en üst modelini alıyorsam o firmanın en iyi modelini isterim. Hem donanım hem yazılım hem de tasarım olarak. Samsung'a bastım eksiyi...

Bu arada o cihazlara jb verene kadar galaxy s ve s2 gibi cihazları jb'e güncellesin. Öyle ertele ertele nereye kadar?

+1905..
  • ve yine aynı tasarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tek benim mi hoşuma gitti yahu aynı tasarımın ufaltılmış hali?

• Hızlı giden at misali Samsung kaptırmış gidiyor. Ayrıca üst seviye cihazlar özeldir ki adı üstünde üst seviye. iPhone tasarımı dolayısıyla gidiyor aynı tasarımdan 100 tane olsa çekicilik kalmaz. Tasarım kıtlığı var Samsung'da galiba.

• İyide ben bu young modelini sırf 1 gm ram ve çift çekirdek için bekliyordum. Şimdi bana bunun S Duos S7562 ile farkını gösterebilecek biri var mı? :@

• bu tasarımın b.ku çıktı artık
  • Fame şu anda Young'dan daha iyi bir telefon olarak gözüküyor. Ama anlamadığım şu. Fame'e 512, Young'a 768 MB RAM koymak da nedir!? Kamerası olsun diye 512 lik telefonu alacaksın. Sonra güncelleme Fame'e gelmeyecek . 1300 mAh nedir yav. 2011 de çıkan Neo V de bile 1500 mAh lık batarya var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.