Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

Arkadaşlar merhaba marketten oyun indirmeye kalıknca böyle bir hata veriyor.http://imageshack.us/photo/my-images/194/sc20110709145601.png/ Nedeni nedir sizce ? Birde arkadaşlar getjardan oyun indirdim cut the rope galaxy ace olanı yükleme hata veriyohttp://imageshack.us/photo/my-images/838...32332.png/ sizce ne yapmalıyım ?

Hocam Fruit Slice yı indirmene hiç gerek yok. Fruit Ninja dan sonra çok berbat geliyor. :) Öbür resim de açılmıyor linki yenileyebilir misiniz?

• Arkadaşlar Bende Bu Telefonu Almayı Planlıyorumda Ama Bişeyi Merak Ettim Mesela Araba Yarışı Oyunu oynadığımızda Telefonu Sağa Sola Çevirdiğimizde Arabaya Yön Verebiliyormuyuz :D Yani Harekete Duyarlı Sensörü varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

Arkadaşlar merhaba marketten oyun indirmeye kalıknca böyle bir hata veriyor.http://imageshack.us/photo/my-images/194/sc20110709145601.png/ Nedeni nedir sizce ? Birde arkadaşlar getjardan oyun indirdim cut the rope galaxy ace olanı yükleme hata veriyohttp://imageshack.us/photo/my-images/838...32332.png/ sizce ne yapmalıyım ?

Hocam Fruit Slice yı indirmene hiç gerek yok. Fruit Ninja dan sonra çok berbat geliyor. :) Öbür resim de açılmıyor linki yenileyebilir misiniz?

Dostum sorun o degil herhangi bir oyun olsa bile indirmiyor.marketten. :(. Reset attim dun hala aynı sorun var...

• quote:

Orijinalden alıntı: Oakie

Arkadaşlar Bende Bu Telefonu Almayı Planlıyorumda Ama Bişeyi Merak Ettim Mesela Araba Yarışı Oyunu oynadığımızda Telefonu Sağa Sola Çevirdiğimizde Arabaya Yön Verebiliyormuyuz :D Yani Harekete Duyarlı Sensörü varmı

evet...telefonu direksiyon gibi kullanıyosun
    güzel yanı da az çevirirsen araba az dönüyo çok çevirirsen çok dönüyo...klavye gibi değil yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ex-sniper -- 9 Temmuz 2011; 21:14:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ex-sniper

quote:

Orijinalden alıntı: Oakie

Arkadaşlar Bende Bu Telefonu Almayı Planlıyorumda Ama Bişeyi Merak Ettim Mesela Araba Yarışı Oyunu oynadığımızda Telefonu Sağa Sola Çevirdiğimizde Arabaya Yön Verebiliyormuyuz :D Yani Harekete Duyarlı Sensörü varmı

evet...telefonu direksiyon gibi kullanıyosun

kendini oyuna kaptırdınmıda seni gören telefon bağımlısı yada deli sanır
  • merhaba arkadaşlar. ben andriod işletim sistemli bir telefon almayı istiyorum 2 ay sürem var karar vermek için.
    Samsung Monte kullanıcısıyım ve internette 3g bağlantısı ile kullanırken gerek kendi web tarayıcısı gerekse opera mini ve bolt olsun sayfalarda gezmek işkence.

zaten bu yüzden bir başlık açtım cep telefonu tavsiyelerinde.

bana bu telefonu önerirmisiniz.
    bu kez almışken kamerada flash bari olsun diye bu modeli almayı düşünüyorum.

internette nasıl telefon?
    2.2 android yüklü olarak geliyor sanırım.

birde bu flash 10,1 olayı var sanırım. telefonda bu destek varmı acaba?
    zil sesi seviyesinin de nasıl olduğunu sormak istiyorum.

ben g.old bilgisayardan almak zorundayım alırsam. çünkü monte ordan vip sigortalı ve 300tl ye sayıyorlar telefonu. yerinede o kadarlık hediye çeki veriyorlar. illa ki yine g.old dan alayım diye.
  • Telefonu bu gün aldım arkadaşlar vatan'dan 729tl fiyat ile. İçerisinden 2gb micro sd kart çıkıyor. Şuanlık idare eder. Telefon gayet iyi incelediğim kadarıyla. Wi-fi, gps, bluetooth gibi önemli olan şeylerin üstten açılan menüde toplanması güzel olmuş. Şuanlık marketi açmaya maçam yemiyor açıkçası. Daha sonra deneyeceğim

Üstteki arkadaşa mispeten cevaplayayım;
    Telefon internette gayet hızlı akıcı bir şekilde dolaşıyor. Herhangi bir zorlanma görmedim şuana dek.
    Bu arada gold'a dikkat edin. İki versiyonu var orada bazı telefonların. Paralel ithalat yöntemi ile kendileri getiriyorlar ve bu yüzden düşük fiyatları. Buna dikkat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_catcher -- 10 Temmuz 2011; 0:55:00 >
  • telefonu alalı 3 hafta kadar oldu fakat hızından pek memnun olduğun söylenemez. aldığımdan beri birçok uygulama yükledim kaldırdım vs. marketi açtım. içinde 8 gblik hafıza kartı takılı ama hd videoları rockplayer bile takıla takıla oynatıyor. oyunlarda da arada kasma yapıyor. ginderbread'e geçmeyi düşünüyorum fakat telefonu garanti dışına çıkarmak da yemiyor. öneriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Telefonu bu gün aldım arkadaşlar vatan'dan 729tl fiyat ile. İçerisinden 2gb micro sd kart çıkıyor. Şuanlık idare eder. Telefon gayet iyi incelediğim kadarıyla. Wi-fi, gps, bluetooth gibi önemli olan şeylerin üstten açılan menüde toplanması güzel olmuş. Şuanlık marketi açmaya maçam yemiyor açıkçası. Daha sonra deneyeceğim

Üstteki arkadaşa mispeten cevaplayayım;
    Telefon internette gayet hızlı akıcı bir şekilde dolaşıyor. Herhangi bir zorlanma görmedim şuana dek.
    Bu arada gold'a dikkat edin. İki versiyonu var orada bazı telefonların. Paralel ithalat yöntemi ile kendileri getiriyorlar ve bu yüzden düşük fiyatları. Buna dikkat.

yorumun için teşekkürler.
    paralel ithalat olayını buradan yada pm yolu ile anlatabilir misin? pek bilgim yoktu.

gold telefonlara vip kasko uyguluyor. 1 yıl içerisinde %30 kesinti ile sorgusuz para iade yapıyor (hediye çeki olarak ve yine ordan bir ürün almaya mecbur ediyor.) bende bunu bilerek monteyi o şekilde almıştım. andriodler iyi çıkarsa diye. şuan illaki aksesuarları istedikleri için (şarj aleti ve kulaklık) bende kulak içi kulaklık arızalanınca attığımdan başka bir arızalı kulaklık bulmaya çalışıyorum. yoksa 20 tl keseriz diyorlar. olmadı alacağım ace in kulaklığını vericem adama.

• froya 2,3 desteği var dimi telefonda?
    Birde arkadaşlar bu nasılsa android yani diğer samsung işletim sistemi BADA gibi değil sırtımız yere gelmez dimi?
    önceki mesajda yazdığım sorularla beraber cevaplarsanız sevinirim. şimdilik iyi geceler herkese. :D
  • Arkadaşlar seçmekte zorlanıyorum... Sizce Samsung Galaxy Ace S5830 mu yoksa Samsung S8530 Wave II mi? Tabi herkesin zevki ayrıdır ama bana yardımcı olur musunuz?

Not: İki telefonun sayfasına aynı mesajı yazacam amaç kullanıcılardan doğru bilgiyi almak...
  • iphone 4' e iyi bir alternatif...fiyatı 3te 1i...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

Orijinalden alıntı: honeygs

İyi pazarlar

Galaxe ace Adobe flas player destekliyormu? Bu konuyla ilgili pek çok forumda okudum kimisi destekliyor kimisi desteklemiyor diyor. Kimisi cpu destkelemediğinden desteklemiyor diyor.

Youtube uygulmasından youtube izleniyor. SPB TV'den televizyon izleyebiliyorum ama Canlı tv den izleyemiyorum flash desteğiniz yok diyor. CNN türk uygulamasının yükledim ilgili haberlerin videosunu izleyemiyorum ama canlı yayını izleyemiyorum.

Bir diğer sorun SKYfire ile flashlı siteleri açabilirken artık açamıyorum restledim güncelleme yaptım banamısın demedi şu an flashlı sitleri göstermiyor.

Bu iki konuda net kesin cevap çok makbule geçektir.

Skyfire hakkında bilgim yok ancak Galaxy Ace şu an flash desteklemiyor. Daha sonra uygun Flash Player çıkarılacağı söyleniyor ancak şu an flash desteği yok.

Skyfire geçen hafta pazar yükledim çalışıyordu şu an flaslı siteleri açmıyor.
    Ayrıca CNN türk uygulamasından cnntür canlı yayının izleyebiliyordum artık onuda izleyemiyorum sorunun çözümü nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: TuR_BeY

Arkadaşlar seçmekte zorlanıyorum... Sizce Samsung Galaxy Ace S5830 mu yoksa Samsung S8530 Wave II mi? Tabi herkesin zevki ayrıdır ama bana yardımcı olur musunuz?

Not: İki telefonun sayfasına aynı mesajı yazacam amaç kullanıcılardan doğru bilgiyi almak...

Ace derim ben çünkü Wave'ler Bada işletim sistemi kullanıyor ve oldukça kısıtlı bir işletim sistemi. Yani Android'in internetten indirip kurabileceğiniz bir çok yazılımı var. Her çeşit program var bu yüzden Android daha kullanışlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vassago111

2.3.4 sürümünden orjinal froyo 2.2.1 sürümüne geçmenin yolu var mı?
    diğer sorum ise 2.3.4 sürümünü yükledikten sonra wifi bağlanıyor ama internete girmiyor sorunun çözümü nedir?

quote:

Orijinalden alıntı: vassago111

2.3.4 sürümünden orjinal froyo 2.2.1 sürümüne geçmenin yolu var mı?
    diğer sorum ise 2.3.4 sürümünü yükledikten sonra wifi bağlanıyor ama internete girmiyor sorunun çözümü nedir?
  • 19.06.2011 tarihinde almış olduğum Galaxy ace telefonu dokunmatik ekrana alışamadığım için satıyorum.Telefon Darty'den alınmış olup, faturası verilecektir.Telefonun hiç bir sorunu, en ufak bir çiziği yoktur.Sim kartı taktığım için DARTY iade almıyor.Telefon Orjinal kutusu ile beraber verilecek olup, Aksesuarları kulaklık, usb kablosu, şarj cihazı, kies cd'leri, 1 siyah 1 beyaz arka kapak ve 2GB hafıza kartıdır. Telefon elden teslim edilecektir.FİYAT 550 TL'dir.Uygun fiyata satmamın nedeni para puan kampanyası nedeni ile telefonun bana %15 ucuza mal olmasıdır.
    Taksim -İstanbul
    husam637@mynet.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husam637 -- 10 Temmuz 2011; 13:49:17 >
  • selam arkadaşlar ben de ACE ile aranıza katıldım. Bu konuyu baştan okuyacağım fırsat bulunca, ancak birisi çok kısa 2.3 ü nasıl kuracağımın anlatımı hangi sayfada ve bunu yapmamı önerir misiniz yazarsa çok sevinirim. Bir de e-mail client ne tavsiye edersiniz. Türkçe klavyeyi de hala çözemedim. Birkaç yazılım kurdum çalışıyorlar ama karakterler çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franticis -- 10 Temmuz 2011; 14:15:19 >
  • buradan indirdiğim ekle 2.3e yükselttim telefonumu. tşk ederim. yalniz cihazımde simlock var ve kaldırmak için söyle baktım 20 dolar diyorlr.. uygun fiyatlı yada bedava yapabilecegim bir sekil varmı acaba.. yardımcı olursanız sevinirim
  • angry bird bende kurdum ama cok acayip kastı bendeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: yadigarim

angry bird bende kurdum ama cok acayip kastı bendeee

başlarda sıkıntı olmmuyor ama ilerleyen bölümlerde kasma yapıyor bende de sanırım versiyondan kaynaklanıyor. gingerbread'e geçmemiz gerek sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.