Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de mart ayında Vatan indirimi ile almıştım 630 Liraya, gayet başarılı bir telefon, keyif alarak kullanmıştım...

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Arkadaşalr telefonu yarın alacağım büyük ihtimalle. Vatan'dan almayı düşünyorum %18 indirim ile 729tl'ye geliyor en uygun orada. Bazı mesajlarda "servise güncellettim maerket açıldı" tarzında şeyler gördüm. Böyle bir şey mümkün ise yarın alırken güncelletmek istediğimi söyleyip telefonu güncelledikten sonra alsam olabilir mi? Vatan yapar mı acaba böyle bir şeyi? Market'i açmayı öğrnedim kolay bir yöntemi var fakat bazı sitelerde "telefon bir daha açılmadı" diye ağlayanlar var bu yüzden korktum kendim aypmayı bu yöntemi. Bir akıl verin acil.

• quote:

Orijinalden alıntı: visivo

bazı uygulamar paket ayrıştırma sorunu çıkarıyor çogu dosya yönetisini denedim olmadı nedenini bilen varmı

Mesela..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haddat

quote:

bazı uygulamar paket ayrıştırma sorunu çıkarıyor çogu dosya yönetisini denedim olmadı nedenini bilen varmı

Mesela..

kardeş kuş oyununu yükleyemedim root filan yapayım dedim z4room da yükleyemedim paket ayrıştırma sorunu verdi dosyalarmı bozuk nedir
  • Beyler selamlar, bu telefonu dün aldım şuan forumda yazılmış olan 71 sayfayı taramaya başladım bilgi amaçlı
    daha 5 sayfa okumama rağmen çok şey öğrendim yazan arkadaşların ellerine sağlık.

Bilen bir üstad varsa birşey sormak istiyorum : Dün gece teli ilk eve getirdiğimde kendi wireless ağıma bağladım
    ama wi-fi yi her açtığımda telefon TL düşüyor, bu normalmi sonuçta kendi evimdeki interneti kullanıyorum.
    Operatör : AVEA
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Haddat

quote:

Mesela..

kardeş kuş oyununu yükleyemedim root filan yapayım dedim z4room da yükleyemedim paket ayrıştırma sorunu verdi dosyalarmı bozuk nedir

5. sayfada nasıl root olacağın yazıyor.. kuş içinse hayalci arkadaşın oyun

program konusu var.. ordaki çalışıyor..

yukarıda ki antiACEtor arkadaşın programını uygularsan programlar direk hafıza kartına kurulur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haddat -- 9 Temmuz 2011; 11:08:51 >

• merhaba herkese...

abim bu telefondan almak istiyor ancak bazi suphelerimis var.evdexdegilim ve uzun sure olamayacagimdan mobil siteden 220 sayfayida okuyamadim yani hic ugrasmadan cevap istemek gibi olacak ama cevaplarsaniz cok sevinirim...

1. ben 5800 kullaniyorum bilirsiniz bu telefonda film izlemek keyifli... ace de film izleme durumu nedir acaba... ekran cozunurlugu biraz kucuk gibi geldi birde avi ve altyazi destekli programlar varmi androidden oldukca uzagimda...

2. androide yeni guncelleme gelecek bu telefona gelmez dedi arkadasim bunun dogruluk orani nedir acaba ?

3. uygulama yuklerken ne gibi sorunlar cikiyor symbiandaki gibi hack yada galiba burada root denilen sey mutlaka gerekli mi ?

telden yaziyorum imla icin k.bakmayin ...

yardimci olursaniz sevinirim.
    tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K

BEN GALAXY ACE ALACAĞIM FAKAT SORULARIM OLACAK İLGLENENLERE TEŞEKÜRLER

1)HD VE 3D OYUNLARDA SORUN OLUYORMU (TAKILMA,OYNATAMAMA GİBİ) ;EĞER ŞİMDİ SORUN YOK İSE GELECEKTE .ÇIKACAK HD VE 3D OYUNLARDA SORUN OLURMU (EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNDEN KAYNAKLANAN)

2)BAZI UYGULAMALAR SADECE ROM A YUKLENİYORMUS BİR SÜRE SONRA ROM DOLARMI YADA BÖYLE BİR ŞEY VARMI YADA SORUN OLUYORMU

3) EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ SORUN ÇIKARIYORMU YADA GELECEKTA ÇIKARIRMI ?

4)GİRGERBRED (2,3) İLE VİDEO CEKİM KALİTESİ YUKSELİYORMU?

5)FİYATI HUAWEİ İDEOS X5 İLE AYNI OLSA HANGİSİNİ ALIRDINIZ ?

6)3-4 YIL OYUN UYGULAMA GİBİ SEYLERDE SORUN ÇIKARMI (GELECEGİDE DÜŞÜNMEK LAZIM )

7)EKRANI GORİLLA GLASS YA ÇİZİLME VE CATLAMA OLMAZ DEĞİLMİ(TABİ 4. KATTAN ASAYA ATMICAM)

8)BN BUNU İTHAL MAGAZADAN 604 KDV DAHİL 2GB HAFIZA KARTI + 2YIL TR GARANTİ +2RENK KAPAK FİYATA DEGER DEİLMİ)

9)BU KADAR SİZCE BUNU ALMADA SUNU AL DİYE CENİZ TELEFON VARMI (FİYAT UCUK OLMASIN TABİ)

TEŞEKKÜRLER

• ]

BEN GALAXY ACE ALACAĞIM FAKAT SORULARIM OLACAK İLGLENENLERE TEŞEKÜRLER

1)HD VE 3D OYUNLARDA SORUN OLUYORMU (TAKILMA,OYNATAMAMA GİBİ) ;EĞER ŞİMDİ SORUN YOK İSE GELECEKTE .ÇIKACAK HD VE 3D OYUNLARDA SORUN OLURMU (EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNDEN KAYNAKLANAN)

2)BAZI UYGULAMALAR SADECE ROM A YUKLENİYORMUS BİR SÜRE SONRA ROM DOLARMI YADA BÖYLE BİR ŞEY VARMI YADA SORUN OLUYORMU

3) EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ SORUN ÇIKARIYORMU YADA GELECEKTA ÇIKARIRMI ?

4)GİRGERBRED (2,3) İLE VİDEO CEKİM KALİTESİ YUKSELİYORMU?

5)FİYATI HUAWEİ İDEOS X5 İLE AYNI OLSA HANGİSİNİ ALIRDINIZ ?

6)3-4 YIL OYUN UYGULAMA GİBİ SEYLERDE SORUN ÇIKARMI (GELECEGİDE DÜŞÜNMEK LAZIM )

7)EKRANI GORİLLA GLASS YA ÇİZİLME VE CATLAMA OLMAZ DEĞİLMİ(TABİ 4. KATTAN ASAYA ATMICAM)

8)BN BUNU İTHAL MAGAZADAN 604 KDV DAHİL 2GB HAFIZA KARTI + 2YIL TR GARANTİ +2RENK KAPAK FİYATA DEGER DEİLMİ)

9)BU KADAR SİZCE BUNU ALMADA SUNU AL DİYE CENİZ TELEFON VARMI (FİYAT UCUK OLMASIN TABİ)

• Sanalreyonum'da garanti durumu nedir peki arkadaşlar? Ben ilk kez gördüm bu fiyatta bu telefonu. Haberim yoktu bu sitelerden.
  • Guzel telefon alin pisman olmaZsiniz
  • quote:

Guzel telefon alin pisman olmaZsiniz

BN ZATEN ŞİMDİ PİŞMAN OLMAMDA MESELA N73 VARDI 3 YIL KULLANDIM BN UZUM ZAMAN KULANIRIM BUNUA 4 YIL KULLANIRIM 4 YILDA DURUM NASIL OLUR PKİ
  • Samsung s5830 Galaxy Ace mi .....730tl

Huawei U8800 IDEOS X5 2 GB mi....570 tl
  • ıdeos x5 de kalite sorunu var en basit kasa açıklığı içine toz giriyormuş.. daha bir sürü kalite sorunsalı ile boğuşursun yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

merhaba herkese...

abim bu telefondan almak istiyor ancak bazi suphelerimis var.evdexdegilim ve uzun sure olamayacagimdan mobil siteden 220 sayfayida okuyamadim yani hic ugrasmadan cevap istemek gibi olacak ama cevaplarsaniz cok sevinirim...

1. ben 5800 kullaniyorum bilirsiniz bu telefonda film izlemek keyifli... ace de film izleme durumu nedir acaba... ekran cozunurlugu biraz kucuk gibi geldi birde avi ve altyazi destekli programlar varmi androidden oldukca uzagimda...

2. androide yeni guncelleme gelecek bu telefona gelmez dedi arkadasim bunun dogruluk orani nedir acaba ?

3. uygulama yuklerken ne gibi sorunlar cikiyor symbiandaki gibi hack yada galiba burada root denilen sey mutlaka gerekli mi ?

telden yaziyorum imla icin k.bakmayin ...

yardimci olursaniz sevinirim.
    tesekkurler.

1 nolu sorunuza cevap olarak bu telefona MoboPlayer yazılımı yüklediğinizde avi dosyalarını açabiliyorsunuz ve program bellirli alt yazıları
    destekleyebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: antiACEtor

quote:

Arkadaşalr telefonu yarın alacağım büyük ihtimalle. Vatan'dan almayı düşünyorum %18 indirim ile 729tl'ye geliyor en uygun orada. Bazı mesajlarda "servise güncellettim maerket açıldı" tarzında şeyler gördüm. Böyle bir şey mümkün ise yarın alırken güncelletmek istediğimi söyleyip telefonu güncelledikten sonra alsam olabilir mi? Vatan yapar mı acaba böyle bir şeyi? Market'i açmayı öğrnedim kolay bir yöntemi var fakat bazı sitelerde "telefon bir daha açılmadı" diye ağlayanlar var bu yüzden korktum kendim aypmayı bu yöntemi. Bir akıl verin acil.

Sanalreyonum, indirmania gibi onlarca sitede vade farkı ile 640 tl civarında fiyat varken hatta peşin 600 TL ye satılırken bu aceler ile Vatan'ı ihya ettiniz. Hayret.

Paralel ithalat firmasından garantisiz bir ürün neden alayım?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: antiACEtor

quote:

Sanalreyonum, indirmania gibi onlarca sitede vade farkı ile 640 tl civarında fiyat varken hatta peşin 600 TL ye satılırken bu aceler ile Vatan'ı ihya ettiniz. Hayret.

Paralel ithalat firmasından garantisiz bir ürün neden alayım?

BN Bİ ANE BULDUM ONDA 2YIL TR GARANTİ + 2 GB HAFIZA KARTI + 2 RENK KAPAK VARDI İTHALDİ VE 604 LİRAYDI (PEŞİN ) BU ALINIRMI PEKİ

• Garantinin kim tarafından verildiği önemli. Kendi üreticisinin garantisi olmayan hiç bir ürün alınmaz. Yani Samsung garantisi yoksa uzak durun derim.
  • Arkadaşlar merhaba marketten oyun indirmeye kalıknca böyle bir hata veriyor.http://imageshack.us/photo/my-images/194/sc20110709145601.png/ Nedeni nedir sizce ? Birde arkadaşlar getjardan oyun indirdim cut the rope galaxy ace olanı yükleme hata veriyohttp://imageshack.us/photo/my-images/838...32332.png/ sizce ne yapmalıyım ?

• 50 Lira 100 Lira için paralel ürün tercih etmeye değmez. Sorun çıktığında çok uğraşırsınız.
    Aceleniz yoksa bekleyin Vatan % 25 indirimi olur yine, 650 TL civarında alabilirsiniz ordan...
  • arkadaşlar juice defender ın nasıl kullanıldığı konusunda bilgisi olan var mı? karısık geldi biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayyetis -- 9 Temmuz 2011; 17:43:43 >
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.