Şimdi Ara

SALCANO XRS 700 İÇİN YORUMLARINIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlarım ve abilerim. Forum da yeniyim. Çok bisiklet araştırdım drop bar vazgeçilmezim oldu. Drop bar bisiklet icin ya eski bi bisiklete para dökecektim ya da sıfır veya ikinci el bisiklet alacaktım. Eski bisiklet toplama konusunda birkaç arkadaşıma ve bisikletçiye danıştım boşuna uğraşma al bitane bin, derdi sıkıntısı bitmez eski alırsan dediler. Yani yeni bisiklet almak konusunda karar verdim. Sıfır mı ikinci el mi konusunda da; ikinci el icin biraz mesafeliyim cunku belki bazılarınızda da oluyordur yeni ve sana ait biseye ilk defa sahip olma takıntım var. Yani sonuç olarak drop barlı ve sıfır bir bisikleti kafaya koydum. Bütcem de kısıtlı olduğu için ( MAXİMUM 800TL ) ve yol bisikletine yeni başlayacağım için kriterlerime en uygun bisikletin SALCANO XRS 700 oldugunu belirledim. Bu bisikleti kullanacağım yerler de zaten okula gidip gelecegim (max 4 5 km) ve hafta sonlari 40 50 km lik asfalt yolda sehir ici turlara katilacagim. Sizden bisikleti kullanacağım yer icin ve istediğim bisiklet ( SALCANO XRS 700 ) için yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutsukun -- 16 Eylül 2014; 20:20:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangisini istiyorsun xrs 300 mü 700 mü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakma kardes yanlis yazmisim istedigim bisiklet xrs 700

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli değil xrs 700 güzel ve hafif bisiklet iyi tercih olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.