Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi kayıt hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar. Sakarya İktisat 2. öğretim kazandım sonunda bu sene Şimdi kayıtla ve masraflarla ilgili sorularım var.

1.''Hazırlık sınıfı okumak istiyorum''u ve diğer muafiyet sınavını da seçtim.O diğer sınavın hazırlığı okumamla bi alakası yok di mi,yani sadece 1.sınıftaki ingilizce derslerle alakalı?
    2.Hazırlık sınıfı için normal harç yatırıcaz+900lira hazırlık sınıfı masrafı gibi bi para okudum kayıt olurken 450 lirasını(kalanına daha sonraymış)onu mu vericez?
    3.Bi de bunların dışında ne gibi masrafımız olur kayıt için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edmond66 -- 28 Ağustos 2012; 17:42:41 >

• Yok mu bilen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi hacılar ya :(
  • http://forum.donanimhaber.com/m_51860792/mpage_38/tm.htm
    Konuyu sondan başa doğru giderek incelersen sorularının cevabını bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcanvardali

Selamlar arkadaşlar. Sakarya İktisat 2. öğretim kazandım sonunda bu sene Şimdi kayıtla ve masraflarla ilgili sorularım var.

1.''Hazırlık sınıfı okumak istiyorum''u ve diğer muafiyet sınavını da seçtim.O diğer sınavın hazırlığı okumamla bi alakası yok di mi,yani sadece 1.sınıftaki ingilizce derslerle alakalı?
    2.Hazırlık sınıfı için normal harç yatırıcaz+900lira hazırlık sınıfı masrafı gibi bi para okudum kayıt olurken 450 lirasını(kalanına daha sonraymış)onu mu vericez?
    3.Bi de bunların dışında ne gibi masrafımız olur kayıt için?

1.Evet aynen dediğin gibi.
    2.Hazırlık konusunu tam net olarak bilmiyorum ancak verdiğim konuda daha önce hazırlık okuyan arkadaşlar mevcut.Onlara direkt olarak sorabilirsin.
    3.Başka bi masrafın olmaz,zaten kayıt için gerekli belgeler resmi siteden yayınlanmış durumda.

Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.