Şimdi Ara

Sakal Çıkarma Yöntemleri??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
15
Favori
548.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de çıkmıyor.Ben haftada bir sarımsak tedavisini uyguluyorum.Bir de her banyodan sonra badem yağı sürüyorum.Hafif hafif başladı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gushi

Bende de çıkmıyor.Ben haftada bir sarımsak tedavisini uyguluyorum.Bir de her banyodan sonra badem yağı sürüyorum.Hafif hafif başladı

KArdeş ciddi misin??
    Şunu biraz açarmısın nasıl yapıyorsun birazcık anlat lütfen
  • Öğrenciysen (Lise) başına bela oluyor.
  • Dua
  • Sarımsak.
  • lise- 1 e gidiyorum daha babyfaceim ama .hep jilet vurduğum için lise-4 lerden daha fazla sakalım var.haftada 1-2 kere kesmem gerekiyor.hatta ergenliğe girdim çıkıyorum
  • Arkadaşlar nedir bu sakal sevdası anlamıyorum. Bundan 3-4 yıl sonra bu yaptıklarınız yüzünden kendinizden utanacaksınız. Hergün sabah kaltığınızda traş olmak zorunda kaldığınızda kendinize söveceksiniz.Hiç uğraşmayın, şu an elimde imkanım olsaydı yüzümden bu sakal köklerini alıp size vermek için üstüne para bile verebilirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin van Persie -- 17 Ocak 2009; 12:41:03 >
  • Sakal iyidir elinde sonunda çıkacaksa erken çıksın daha iyi

ben sakalın bana yakısacagını biliyorum o yüzden istiyorum Birazda çık lan sakal Sadece top sakal war

• quote:

Orjinalden alıntı: orhan6894

quote:

Orjinalden alıntı: -_ZeYtiN_-

Jilet le kesmeye başla kesin çözüm

Zten jiletin ters yüzüyle kesince daha çabuk ve köklü çıkıyormuş öyle duydum...

Ters vurma debinden alır ama ters çıkar kötü durur tıraş olurken yüzünü acıtır..
    Sarımsak sür her gün jilet vur falan filan..
  • Bioxin sürt
  • traş oldum şimdi sarımsak sürüorum 3 cü hafta
  • 3 hafta önce hiçmi yoktu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nymphetaminé

3 hafta önce hiçmi yoktu

yok ya deneyim dedim maksat adrenalin ama harbi artıo xD
  • Sarımsak tüy çıkartır jiletlede kalınlaştırırsın işte pek bişi yok bunda
  • arkadaşlar ters vurmak dediğiniz ne ya söyleyin yanlış bişey yapmıyalım sonra bizde ben pek takmadığım için bunları bilmiyorum hiç
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Dua

bu aralar sende bişey var çok alayçı bi tutum içindesin önceden böyle yorum yapmazdın ne oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Topal Yılan

arkadaşlar ters vurmak dediğiniz ne ya söyleyin yanlış bişey yapmıyalım sonra bizde ben pek takmadığım için bunları bilmiyorum hiç

Normalde traş olurken jilet yukarıdan aşağıya doğru vurulur.Ters'de aşşağıdan yukarıya doğru vuracaksın jileti.Ancak hiç tavsiye etmem sakallar ters çıkarsa cildine zarar verir ayrıca güzel de durmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss of Life -- 17 Ocak 2009; 18:37:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kiss of Life

quote:

Orjinalden alıntı: Topal Yılan

arkadaşlar ters vurmak dediğiniz ne ya söyleyin yanlış bişey yapmıyalım sonra bizde ben pek takmadığım için bunları bilmiyorum hiç

Normalde traş olurken yukardan aşağıya doğru vurursun.Ters'de aşşağıdan yukarıya doğru vurucan jileti.Ancak hiç tavsiye etmem sakallar ters çıkarsa cildine zarar verir ayrıca güzel de durmaz..

yok biliyom onun zararlı olduğunuda hiç tersten vurma dendiğini bilmiyodum sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: Özgür

Öğrenciysen (Lise) başına bela oluyor.

Okula girerken

"Özgür kenara geç"..

3-4 dk sonra "Bu ne hal Özgür Takke taksan hacı derler" gibi bir espri gelir ardından.

Sende tuvalette suyla traş olursun:)

Çok zevklidir tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:ÖzGüN:.

quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Dua

bu aralar sende bişey var çok alayçı bi tutum içindesin önceden böyle yorum yapmazdın ne oldu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.