Şimdi Ara

Sakal Çıkarma Yöntemleri??? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
15
Favori
548.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sarımsak kıl köklerini yakarmış falan hiç alakası yok be proflar öneriyor sarımsak kafanızdaki saç çıkmayan bölgeye 1 hafta sürün saç çıkar diyorlar...sakalda da aynı şey geçerli daha hızlı çıkmasını saglar..benim de sakallarım cıkmıyor 18 yasında olmama ragmen ama nabalım .
  • Arkadaşlar forum'daki abilerimin sözünü dinlemedim tüyleri kestim yaklaşık 3hafta önce ve gözle görülür bir değişiklik oldu yavaş yavaş çıkıyor ve sertleşti o tüyler bu hafta pazar günü bir daha keseceğim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhan6894

@blackanka
    Dışkı derken neyi kasdettin ben zannetmiyorum benim sandığım dışkıyı söylüyorsan yani pek etkli çözüm olmaz gibi...

bunu ciddi olarak mı söyledin
  • Sakalı henüz çıkmayan arkadaşlarım yaşlarınız kaç _?
  • quote:

Arkadaşlar forum'daki abilerimin sözünü dinlemedim tüyleri kestim yaklaşık 3hafta önce ve gözle görülür bir değişiklik oldu yavaş yavaş çıkıyor ve sertleşti o tüyler bu hafta pazar günü bir daha keseceğim...

6 ay sonra "Yaptığımdan memnunum." diyebilecek misin bakalım.
  • en faydalı şey jilet dierleri yapılmck şeler dikkat
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknikkonular

Büyüyünce olur acele etme, tabi eğer köse değilsen.
    Hergün traş olmak zevkli bir uğraş değil...

Yanlız jilet konusu yanlış biliniyormuş.
    Bunun araştırması yapıldı geçenlerde...

En iyisi köse olmak.
  • sakal çıkacaksa çıkar çıkmayacaksa çıkmaz zorlamanın bir anlamı yok,
  • Tuvalette Suyla Traş
    Çok Zevklidir Bende Tavsiye Ederim

Traştan Sonra Bide Sigara Hocadan İzinlisin SOnuçta
  • çocuklarda sakal çıkmaz büyüyün önce
  • orhan sonuç ne sarımsak iyi geliyo mu benımde yanlarda cıkmıyo tp sakal var ordada oda ıce sertlesmedı

badem yagı suruyodum top sakala o sertlesmede etkı ettı

yas 18 sonucu yaz buraya orhan sarımsak bende denıyem bı
  • quote:

Sağolasın kardeş
    Bunun yanında önerebileceğiniz değişik yollar varmıdır acaba???

Düz jilet vur
    Arkadaşların köse mi diyor?Jilet vurmak kesin çözüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: atomkarınca38

orhan sonuç ne sarımsak iyi geliyo mu benımde yanlarda cıkmıyo tp sakal var ordada oda ıce sertlesmedı

badem yagı suruyodum top sakala o sertlesmede etkı ettı

yas 18 sonucu yaz buraya orhan sarımsak bende denıyem bı

Hocam sür sarımsağı ver odunu gitsin bende tüyler sertleşti bir kere sürdüm sarımsağı tüyler daha gürleşip sertleşti gibi geldi bana sonra okulda sıra arkadaşım farketti tüyler daha belirgin olmuş diye mutlu oldum tabiki...
  • Ohh çok şükür artık 2 haftaya bir kesiyorum.Sakallarımı çok uzamıyor ama yinede çıkıyor.
  • Testesteron jel kullanabilirsiniz, ama sakal konusu gençken hiç belli olmasada sürekli tıraşla beraber çok tahrik olur. Buda ilerleyen yaşlarda Cildinizin çok erken yıpranması ve daha yaşlı görünmenize sebep olur. Ben gencim sabırsızım diyorsun ama ileriyi düşün bence, bu yaşta sana ciddi bakan olmaz ama şimdi sürekli jilet vurursan çıkmaya başladığı anda o kadar sık çıkarki hafif bir yeşillik kazanır yüzün buda seni çok itici yapar. baby face yüz emin olun daha karizma gösterir insanı, ileride bir iş adamı olduğunu düşün yada etrafındaki iş adamlarına bak, sürekli temiz bir yüz.
  • Dolayısıyla, tek bir kıl seçmeniz ve sürekli olarak bu kılı jiletle kesmeniz dahilinde, çapı değişmeyen, sürekli olarak sertleşme ya da gürleşme göstermeyen, ancak, kökü hiç zarar görmediği için son derece sağlıklı olan bir kıl elde edersiniz.

Sanki kıl besliyoruz bu ne læ
  • ya o değilde benim saçlar dökülmeye başladı. napcaz?

not1: ordan alıp oraya ektir demeyin.
    not 2 : şu malum sıvıdan sür demeyin.
  • benimde çok çıkıyor 17 yaşındayım 1-2 günde traş olmam gerek aşırı çıkıyor azaltmam gerek bunları
  • hepsi hikaye bunların ben 15 yasımda merak sarmıstım cıkmsını ıstıyodum.Sarımsak jılet ustura badem yagı herseyı denedım.Ama 17 ysıma gelınce cıkmya basladı.yanı zamanı gelınce cıkar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.