Şimdi Ara

>> Sagopa Kajmer ne ayak? <<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bundan aylar evvel burda "SAATLERDIR SAGOPA KAJMER DINLIYORUM" diye bir konu açmıştım.. Bir arkadaşın diz üstü bilgisayarını formatlamadan evvel dosyalarını yedekliyordum müziklerine göz attım sadece SgpKjmr diye bir klasör vardı

Bu ne ya dedim.. Girdim listeye rastgele bir parça açtım (yakın ve uzak) ondan sonra kulaklığı çıkardığımda saate baktım tam 6 saattir sagopa dinliyordum.. "Oha oha oha oha lan ne güzel bir şeymiş bu" diye diye geldim konu açtım..

Beni tanıyanlar ne kadar metal müzik hayranı bir arkadaş olduğumu bilir (bir ara resimlerimi gören satanist arkadaşların var felan yazıyordu :)) )

Demek istediğim bugün forumda yine bir metalci kardeşimizi sagopa dinlerken yakaladım ve benimle aynı tepkileri veriyordu aynen.. Saatlerdir dinlediğini söylüyordu

" Sagopada ne var? " dedim gittim tarzı tamamen punk olan bir kız arkadaşıma msn den sagopanın ilk dinlediğim parçasını yolladım.. Dinledi... yarım saat sonra nabıyorsun diye sordum "hala gönderdiğin parçayı dinliyorum bu ne ya süpermiş" dedi.. onuda sagopacı yaptım şimdi parça gönderiyorum msn den bunları buraya yazarken

Sagopa dinleyen arkadaşlar, bize naptınız büyü mü bu onu soracigim?

(Konuyu cıvıtmadan sagopayı konuşalım)

• Farklı konulardan takip etmek yerine hali hazırdaki bir konudan devam etmek daha doğru olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_28669364/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.